Romanii din Marea Britanie (18)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CryssUK spune:

Felicitari Andra si Lari!!!
De cand astept vestea asta.
Sa iti creasca mare,sanatoasa, frumoasa,voioasa si sa va bucurati din plin de ea.

Cum a fost nasterea?

Va pup,

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Felicitari!!!
Suna ca si cum ar fi fost o nastere destul de usoara. Atit cit de usoara poate fi o nastere.Si ce par mult are!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Felicitari!

16+

http://bd.lilypie.com/gSJep1.png

"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Andra felicitari sa iti traiasca printesa sa creasca mare frumoasa si mai ales sanatoasa si tie refacere rapida si mult laptic.
V-am trecut in listutza la pepenasi cand ai timp poate ne dai si restul de date sa completam la listutza (kg, cm, apgar score).
Pupici multi si te mai asteptam si pe la pepenasi daca iti face placere macar din cand in cand sa ne mai zici ce face printesa si cum evolueaza. Si avem si un album de poze special pt pepenasi daca vrei sa faci si tu un album cu poze cu printesa.

-----------------------------------------------------
Mada mami de Arianna Raisa si Amira Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xelanoimis spune:

felicitari
e superba micuta
multa sanatate si impliniri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Va multumesc mult, am pus aici povestea noastra



--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mammy2706 spune:

Emotionanta poveste.
Sa va traiasca Theodora-Elena, darul de la Dumnezeu. Sa aveti parte de multa sanatate si nenumarate bucurii impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

felicitari motanik!! sa va traiasca minunea mica!!! toate cele bune!

Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna fetelor! Multumim mult pt urari.
Ce mai faceti?

Noi suntem ok, m-am refacut si eu, nu am mentionat in poveste sa nu se sperie beba cand o citi dar am avut o ruptura de gradul 4 de toata frumusetea, am urmat-o pe Mada la capitolul asta, au cusut la mine cam o ora si jumatate...dar acum sunt ok, trece si asta. Beba in schimb e o bijuterie, e cuminte si mancacioasa, azi-noapte a dormit chiar 6 ore neintrerupte. Am luat deja 350 grame in greutate si azi am implinit 2 saptamani.

Mada, voi cum sunteti? A plecat mami tau? Cum te descurci cu fetele?

Va pup, va doresc weekend frumosd si astept sa citesc vesti de la voi!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela B. spune:

Motanik, sa va ajute Dumnezeu sa va bucurati 100%, 1000% de minunea ce a aparut in viata voastra. Am citit si eu povestea ei, am vazut poza ei...si ca si tine, cred ca viata mea a inceput atunci cind am avut fetita mea, tot Theodora (si numele dat din aceleasi motive- este darul lui Dumnezeu).
Sa ai multa putere, intelepciune, si sanatate sa faci din ea cel mai iubit copil din lume! Si mult noroc!
Toate bune,

Gabi

Mergi la inceput