Mamici norocoase de sept-oct 2008(89)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

quote:
Originally posted by CD27

Deci asta faci Piolica,shopping pentru baby...bine...

28s
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/



ihi



29+
minunea
Piolica_Enceinte
Tunisia_2008

---------------
Education is what remains after one has forgotten everything he learned in school. (Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

quote:
Originally posted by monica_dicut

Cuscra ce faci????

Deci, am pus prajitura la cuptor, evident NU fara peripetii Pe scurt, am pus prajitura in tava de la aragazul vechi, evident mai mic, tava care statea cas/stramba in cuptor pt ca NU ERA LOCUL EI ACOLO!!!! Si m-am gandit inainte sa o tapetez sa nu fie cumva aia, da io stiam ca e pe balcon in aragazu' vechi !!!!!!!!! In fine. Sper sa nu adorm si sper sa iasa ceva de priji a mea dupa cat am fatzait-o dintr-o tava in alta....



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
29+ Cuculetz Andrei

AMR 71 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI




bine, bine!!! plus ca m-am umflat de de ris cind ti-am citit pataniile!

29+
minunea
Piolica_Enceinte
Tunisia_2008

---------------
Education is what remains after one has forgotten everything he learned in school. (Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

CD, si eu sunt "condamnata" sa beau peste 3,5l apa pe zi!Stai la umbra si totul va fi bine!
Moni si Felicic, aveti grija la bucatarie!aveti alarma de fum???
Take care!!Oricum, m-am amuzat...bine ca s-a terminat cu bine!

31+LUCAS
AMR 9 saptamani!!! 9saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Piolica, ai aparut!yupii

31+LUCAS
AMR 9 saptamani!!! 9saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

bitza, imi pare rau ca trebuie sa iei iarasi antibiotic , e data asta trebuie sa iti treaca

28s
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Anca multumesc,esti o dragutza,pun poze si cu burtica,dar vezi ca eu ma hotarasc mai greu.
Piolica chiar ma intrbam pe unde esti,tu faci shopping la greu,bravo.
Mey fetelor aveti grija cu bucatareala.Moni sper ca nu ai adormit,Sunteti totale oricum,am ras de numa.
CD ai grija ,odihneste-te mamicutzo

29+bbelina

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

CD, Augmentinul asta se dizolva intai in apa si apoi se bea!Yaks... e oribil; cand dau de mirosul de medicamente ma ia cu greata!!Ei, dar trec eu si peste asta!!
Azi, la munca mi-am luat la revedere de la big boss, ca el pleaca maine in vacanta!!Mi-au dat lacrimile!!Ne-a dat cadou pt Lucas-10 cadouri, cate unul pt primele 10 zile din viata lui. El zice ca e tot ce are nevoie si ne-a zis sa nu le desfacem decat la nasterea copilului!!Cate unul pe zi

31+LUCAS
AMR 9 saptamani!!! 9saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:


CD ai grija ,odihneste-te mamicutzo

29+bbelina

laura si andy (07.04.2002)
[/quote]

Ma odihnesc d-acum cuscra, cu caldura a fost mai nasol, dar acum m-am instalat cu laptop cu tot in sufragerie asa ca aici e mai mult aer, nu-l mai sufoc pe baiet
M-am plans si eu la dr ca am luat 11 kg si el ce zice: o sa mai iei pana la sfarsit inca vreo 10 ...eee...dar ce sa fac acum..ochii vad, inima cere , poate ne spune laureta secretul ei si dau si eum jos ce am pus

28s
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

quote:
Originally posted by bitza2008

CD, Augmentinul asta se dizolva intai in apa si apoi se bea!Yaks... e oribil; cand dau de mirosul de medicamente ma ia cu greata!!Ei, dar trec eu si peste asta!!
Azi, la munca mi-am luat la revedere de la big boss, ca el pleaca maine in vacanta!!Mi-au dat lacrimile!!Ne-a dat cadou pt Lucas-10 cadouri, cate unul pt primele 10 zile din viata lui. El zice ca e tot ce are nevoie si ne-a zis sa nu le desfacem decat la nasterea copilului!!Cate unul pe zi

31+LUCAS
AMR 9 saptamani!!! 9saptamani!!!!




super cadoul si super ideea! este de retinut! ma bucur ca ai avut parte de asa un boss! Hai Lucas, hai Lucas sa vezi cadourile!(dar nu mai devreme de 9 sapt, ca nu mai primest nik)

Vasile
24+

bibinika
D'ale gravideniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

curaj bitza, lasa ca dupa gustul ala bleah....o sa vezi rezultatul bun ; ce sef super ai , auzi..dar chiar n-o sa desfaci cadourile?eu sunt o curioasa....

28s
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput