Havin - doua vieti, o dragoste

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelajj spune:

buna urmaresc si eu toate 3 seriale si mi plac toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui matildasep
cred ca zici de iubire de argint, nu?

Nu, de "Vointa de femeie" dar am vazut ca e duminca la ora 21.
Sincer nu ma uit la telenovele, seriale, nu imi place sa-mi conditionez timpul, si unele sunt foarte prost facute. Nu pot spune ce bine realizat e Havin, dar imi plac mult actori, si chiar tema este ceva nou fata de alte seriale.

Monica si iepurasii

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

asta e nou? nu am vazut nici macar reclama..
da, havin nu e regizat prea bine, dar actrita avea doar 21 de ani atunci, si cred ca a jucat bine pt. cineva fara experienta in domeniu..era printre primele roluri ale ei...dar tema serialului e diferita fata de povestile de telenovele generale...

************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns el3nag spune:

e serialul meu preferat(ca la altele nu ma uit:D)
si mie imi place mult Baran, iar Duygu mi se pare mai frumusica decat Havin
abia astept episodul de maine sa vad ce se mai intampla;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Am ramas la un ep. pe saptamana..
Mai rarut ca-i mai dragut..

************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns el3nag spune:

Citat:
citat din mesajul lui matildasep

Am ramas la un ep. pe saptamana..
Mai rarut ca-i mai dragut..


da.....desi nu-i corect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Acum in program scrie ca havin e joi si vineri la 13, iar seara e noul serial Asi. Ne-au intoxicat kanalistii cu filmele lor, macar de lasau sa se termine havin, si dupa, faceau ce vroiau. Sunt satula de ei, n-au nici un pic de respect pt. cei care le face audienta.
dupa ce se termina havin si 1001 n. nu ma mai uit la ei.

************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

De nu va citeam, nici nu stiam. La 1? pai cine-i acasa la oara aia? Si reluarea?

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns el3nag spune:

ce nasol!!!!!!!!!!!!!!!!!!

la ora 13??????????????? pai atunci lumea e la serviciu!!!!!!!!sunt nesuferiti rau!

haideti sa le scriem pe mail sa il difuzeze la ora dinainte...ca mie imi place mult si n-as vrea sa pierd actiunea

ps: chiar, in reluare cand e????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Am intrat pe forumul Kanal D unde erau si alte persoane suparate, iar administratorul forumului le raspunde asa:
"Am citit mesajele voastre si am inteles ca schimbarea orei de difuzare nu vi se pare o idee buna. Am sa transmit aceste informatii colegilor mei si promit sa va dam un raspuns. Sper sa gasim o solutie. Ceea ce pot insa sa va spun insa, si cred ca e un lucru de inteles, este ca niciodata nu se vor putea impaca toate opiniile privind orele de difuzare. In plus, trebuie sa luati in calcul faptul ca decizia privind ora de difuzare trebuie sa ia in calcul mai multe criterii. Multumesc pentru intelegere!".
"Va salut, chiar daca dupa o zi intreaga. Stiu ca mutarea orei de difuzare este extrem de neplacuta. Va inteleg. Aveti putina rabdare. Problema voastra a fost trimisa catre management si asteptam si noi un raspuns. Din pacate aceste probleme nu se pot rezolva doar prin cuvinte, asa ca va rog foarte mult sa mai aveti rabdare. Se munceste din greu la site pentru a va putea oferi cat mai multa multimedia, pentru a fi toti multumiti. Aveti si cu noi putina intelegere. Suntem si noi la inceput. Si din pacate din greseli se invata. Va multumesc foarte mult pentru intelegere."
Nu stiu daca am voie sa dau adresa forumului, dar cred ca si voi puteti cauta. E vorba de subiectul "Difuzare Havin, Ora difuzare"

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput