Havin - doua vieti, o dragoste

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

"Stirea zilei - Ozcan Deniz se insoara cu frumoasa actrita Fahriye Evcen!
luni, 29 septembrie 2008

Ozcan Deniz se insoara! Aleasa sa este nimeni alta decat frumoasa Fahriye Evcen, una dintre cele mai promitatoare actrite din Turcia, mai tanara decat Ozcan cu 13 ani. Anuntul a fost facut in cursul zilei de azi.

'Fahriye are un suflet atat de frumos si innocent, incat nu vreau sa risc sa o pierd. Nu as mai putea gasi o femeie asa cum este ea. Fahriye este singura femeie pe care mi-o doresc ca mama a copiilor mei', a declarat Ozcan.

Dragoste la prima vedere
Cei doi s-au cunoscut cu doar 3 luni in urma, la o petrecere data de un prieten comun, iar de atunci sunt de nedespartit. Anuntul casatoriei celor doi pune punct oricaror speculatii aparute in presa referitoare la faptul ca familia actritei nu-l considera ca fiind cea mai buna alegere. Unul dintre motive ar putea fi faptul ca Ozcan are 35 de ani si a mai fost casatorit odata.

13 ani - diferenta de varsta intre Fahriye si Ozcan
Diferenta de varsta intre cei doi este de 13 ani, dar cei doi indragostiti marturisesc ca a fost dragoste la prima vedere si ca fiecare zi pe care o petrec impreuna le daruieste un motiv in plus pentru a astepta cu nerabdare urmatoarea dimineata.

'Ozcan este barbatul potrivit pentru mine! E adevarat ca nu ne stim de mult timp, dar ne intelegem extraordinar, comunicam incredibil de usor unul cu celalalt, si de cand ne-am cunoscut traim impreuna numai lucruri frumoase', a marturisit Fahriye.

Fahriye - tanara, frumoasa, actrita de succes
Seducatoarea Fahriye care a reusit sa-l determine pe Ozcan sa spuna DA pentru a doua oara, este una dintre cele mai iubite actrite din tanara generatie si, se pare, anul acesta toate ii merg extraordinar de bine.

Pe langa faptul ca intepreteaza rolul principal feminin in serialul de mare success in Turcia, Yaprak Dokumu (Cand frunzele cad), frumoasa actrita a debutat pe marele ecran in thrillerul Cennet (Cerul), iar acum se afla pe platourile de filmare ale unei comedii romantice."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Am urlat si eu pe forumul lor, dar in zadar.
Se insoara, dar cand? Asteptam nunta...

************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns el3nag spune:

m-am inregistrat si eu pe forum si o sa le reclam mutarea orei de difuzare a serialului meu preferat!
oricum, cred ca o sa-si piarda multi telespectatori....pacat de ei, ca mai sunt si la inceput

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns el3nag spune:

mda....s-a lamurit

HAVIN o sa fie difuzat de luni pana vineri de la 13.15

dar stie macar cineva si cand e in reluare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns el3nag spune:

mda....se hotarasera sa dea serialul online.....la o adresa ce apare pe forum.....dar bineinteles, tot se plangea lumea in continuare....


asa ca, IUPPPPPPPPPPYYYYYY, va fi difuzat miercuri la 20.15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Deci cand o sa fie???? luni-vineri- 13:15 sau miercuri 20:30????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns el3nag spune:

ieri scria pe site-ul lor ca o sa fie miercuri la 20.15, acum daca intri pe site la seriale-> Havin, scrie ca e luni la 13.15...nu mai inteleg nimik

oricum, eu am intrat pe site si mi-am facut cont si am reusit sa vad episodul 43(le incarca pe fiecare pe rand pe site), chiar daca am pierdut episodul 42

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

De luni pana vineri la 13,15. Vineri am reusit si eu sa vad. dar sa stiti ca e frumos si ASI.

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns el3nag spune:

eu nu ma uit la ASI, doar la Havin, il vad pe net...daca altfel nu se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

De luni pana vineri la 13,15. Vineri am reusit si eu sa vad. dar sa stiti ca e frumos si ASI.

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."


si eu m-am uitat la asi, din obisnuinta sa vad la ora 8, si mi-a placut, desi nu vroiam sa ma mai uit la nimic de la kanal, acum parca imi place mai mult decat havin si 1001, unde e la inceput, poate? cine stie mai tarziu...

************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput