Strumfi de un an (iul-aug 2007) (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Milly, m-am delectat si cu pozele voastre, nu stiu pe cine am admirat mai mult...pe tine sau pe Mihnea...nici nu vreau sa ma gandesc ce-o fi pe la usa voastra peste vreo 15-16 ani...hihihiihih!
Esti frumoasa rau doamna draga, eu te vazusi acu ptr prima oara!
Si ai un baietel superb!Sa va traiasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

nikole...nici eu nu ii pun nici un fel de condiment ...dar mi-a facut soacramea o 'surpriza' si i-a facut de mancare EA ...si i-a pus si 'putintica' sare chiar daca eu precizasem clar CA 'sa nu ii puna SARE'...

mami de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex

www.flickr.com/photos/25237392@N04/" target="_blank"> Alex 9-12 luni

povestea nasterii lui bebitz
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=615a863745f24348351e30" target="_blank"> Mami+Tati=Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

quote:
Originally posted by mamii

nikole...nici eu nu ii pun nici un fel de condiment ...dar mi-a facut soacramea o 'surpriza' si i-a facut de mancare EA ...si i-a pus si 'putintica' sare chiar daca eu precizasem clar CA 'sa nu ii puna SARE'...

mami de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex

www.flickr.com/photos/25237392@N04/" target="_blank">
Alex 9-12 luni



povestea nasterii lui bebitz
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=615a863745f24348351e30" target="_blank"> Mami+Tati=Bebe



Hahhahha, traiasca soacrele , atunci!
merci ptr raspuns mamii, pupam strumful voinicel


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

shi noi pupam shtrumful albastrel!

mami de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex

www.flickr.com/photos/25237392@N04/" target="_blank">
Alex 9-12 luni

povestea nasterii lui bebitz
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=615a863745f24348351e30" target="_blank"> Mami+Tati=Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

noi suntem in vacante la bunici tuturor

LA MULTI ANI Matei Alexandru
LA MULTI ANI Doru Andrei
si pentru maine
LA MULTI ANI Ingrid Ecaterina


Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash spune:

tuturor!!!!

Eu am inceput sa ii pun sare de vreo 2 saptamani .... dar am pus atat de putina incat nu cred ca a ajuns pana la el....si nici nu i-am pus in fiecare zi , cred ca asa de vreo 3 ori (si face un an peste cateva zile.....).


greierash mamica de Andrei Robert(05.07.2007)

- "Traieste clipa" -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Eu nu prea pun sare ... a mancat doar ocazional. Dar o sa incepem usor, usor.

M. si Mihnea

http://www.flickr.com/photos/13025337@N04/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

eu uneori ii mai pun sare, dar foarte putina. am vazut ca borcanelele de la hipp au sare. eu sare ii pun doar in ciorbita/supita. aseara m-a surprins plavut ca a mancat un pastrav facut la gratar (fara condimente).
carnea nu o mananca decat daca e facuta la gratar.

Nico, mami de Andra si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

la multi ani matei alexandru si doru andrei!cred ca mioara nu mai trece pe la noi de cand cu peripetia cu soacra,parca ea era...
la multi ani simo ,sa fi sanatoasa,iubita si implinita alaturi de cei dragi.si "sa mai faci sex" macar odata ca voi doi faceti copii prea reusiti.
eu nu am avut netdeni am pierdut linkul cu pozele cu dodo te rog mai da-l oadata sau macar zi unde-l gasesc...pleaseeeeee
eu sunt varza de oboseala cred ca se vede si in poze,fata mea s-a obisnuit cu cearcane cat casa si gata nu mai scap...aseara m-a apucat plansul asa din senin,ma uitam si vedeam celofanele de pe hol,peretii sparti si m-a apucat plansul,al meu si el imediat....suntem atat de obositi ca nu ne mai ascultam unul pe altu',zilnic repetem aceeasi chestie,"nu sti ca ti-am zis ieri?".eli saraca si ea dupa mine"haide-haide" zice mereu ca vrea de manute sa ne plimbam,dar ma-sa e rupta...deci oana draga mea capul sus se intampla peste tot,cred ca "trairile" astea vin "la pachet" cu tot ce inseamna mama,"faci sex odata" frate si gata vin colicii,noptile nedormite,figurile la mancare,dintii mama lor de dinti,apoi scoala,pubertatea,casatoria cu acesoriile de genul nora ginere...totul se trage de la sex....mama lui de sex,eu trec la abstinenta!
cuscra mea milena e adorabila cum scrie ea pe aici,eu m-am tot rugat sa mai scrie un rand si degeaba...dar am un ginere frumos de pica.si dana sa sti ca ala din poze care-in pupa mana e "amantul" e vecin cu noi si mai ne plimbam impreuna cu carucioarele...daria ta e o bijuterie de fetita!
lunitzo imi pare rau ca-s bolnaviori copii,multa sanatate!
alina ce frumos gest al lui danutz!pacat ca si al meu e geaman dar el nu are inspiratii deastea...ba are mint,sunt rea,dar prefera chestia cu "ce vrei de ziua ta"?.noi pe 17 am fact 2 ani de la casnicie si am mers toti 3 cu eli la restaurant,ea a papat paine prajita si a fost asa cumintica...zici ca si tu si deni si valen aveti designeri in casa...
na ca nu mai stiu ce vroiam sa scriu....

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)


povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

nikole tu ai pus poze cu albastrel?eu vreau sa-l vad!!!!!
nico eu am incercat sa-i dau peste pe gratar dar nu i-a placut,vorba carlei nu stiu de ce nu-i place pestele ca mie imi place ...
eu am inceput sa pun putina sare in mancare,fac totul mai nesarat si noi ne mai punem daca vrem.
uitam cea mai buna veste in sfarsit eli a baut primii 120 ml de lapte praf,a aceptat si ea ceva ca ma dispera frate ,lapte in tzitzi nu mai e ca pe vremeuri...era cazul de o completare si ea nimic nu vroia.

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)


povestea noastra...

Mergi la inceput