Timisoara, Impreuna! (108)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

quote:
Originally posted by Mariaa

hai ca acu chiar am copiat-o pe Clauditza si am tras un mesaj la xerox-instant va tzuc mah!




Cu ce m-ai copiat mai ca io nu pricep,dar nici nu iti sparge capul sa-mi explici ,ca m-i frica ca nu pricep nici atunci .


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Pfui de rosu ii funduletul,vai ce mama denaturata care l-a lasat asa , Claudia zici ca esti Ela ai? foarte frumoasa poezia cu ardeiul,ce mi-asi dori sa stie si copilasul meu poezii romanesti si acum a inca mai tin de la gradi de la Deni de la serbari poeziile si cantecele ce le avea ea de recitat si plang cand le citesc,ce frumoasa e gradinita si serbarile din Ro.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

hop tzup sa incep pe scurt ca iara nu am invatat nimic.Nu a maifost nici o intalnire ca nu au mai venit....in fine m-am agitat degeaba
Ela da..eu nu cred ca trec anul da asta e alta poveste.tu la ce esti studenta?
Doris wass'up?cum esti?ce face Ines?
Danitin sper sa treaca cuiu Lori cum mai este?
Claudia am vazut frumoasele pozici.mai da ce bine arati.eh cat despre germana tocmai am picat un examen asa ca........
Gongy ai facut langosi?
Mariaa sper sa fie mai bine mamamnu hai ca tu ne mai ridici moralu pe aici.tu unde stai?de treci prin parcu din soarelui.ia zi cate pandesc in vreo dimineata
Ana am ramas fara cuvinte....felicitari
Silvana mai licitezi ceva?
Lormi?Lore?
va pup
scuze pecare va uit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

bey...cum sa nu fii optimist cand soarele rasare dimineata si-l mai si vezi pe-deasupra? cand seara la culcare pot zice omului meu 'besc', cand totusi (teoretic) stiu ca mai am asa multe de daruit in viata asta si sper s-o fac catre un pui de om intr-o zi, cand sunt sanatoasa si merg, umblu pe astea doua picioare (inca) cand, cand, cand...
...cand ma gandesc ca pentru Lore se apropie niste zile grele de tot, cand stiu ca Aida asteapta un raspuns, o luminita la capatul tunelului si nu mai vine...cand, cand, cand...
hm?! think about it...sau cred ca-s io defecta deja, a se citi imuna



pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Sara buna la lume.

Gatai gogosile fac si poze la ele si vreau sa va spun ca am facut un lighean de gogosi atat de multe iesira.

Ela foarte faina poezioara,amuzanta mi-o copiez si eu sa o invat pe Maya cand va creste.

Claudia faine pozele,mie mi-a placut muuuult rochitza ta si tortul ala tu l-ai facut????

Am luat azi un pepene din piata si asa e de dulce.....de-mi vine rau.
Fetelor a mancat Maya astazi 1 cremvursti intreg mare mirare nush' cat o sa o tina treaba asta.
Merg sa-mi pun ceva de mancare ca urla matzele'n mine.


Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

clau am vrut sa zic exact ce-am zis numai tu poti baga mesaje ca la CNN, dintr-o suflare zici tot(e de bine, rilax)
deya poate aranjam sambata cumva...te sun, bine ca mi-ai amintit
Danutza sunt convinsa ca ai inteles ce am vrut eu sa spun si ca te insip iti zic programul meu de maine:
trezit la 6, la la 6,30 dus huzbant la Mall sa-mi ramana mie makina peste zi, de acolo in Iosefin la mamon-ajutat la sedinta de kinetoterapie,de acolo la 9 la birou pana la 17 si de acolo direeect la tuns, ras, frezat, pensat siiiii masat!!
ya-ya...masat!! dupa un an de zile, finally ma dau pe mana lor la masat!
hai ca sigur ti-am dat idei

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Bey , nebune sunteti , jur ca v-a sarit o doaga ... ano zau ca ai tupeu cat carul , eu nu am inteles totusi de ce ai vrut sa il muti daca motivul nu e mutatul vostru ... oricum esti betoane betoane fato tu si fiu-tu , ela si Laurelu oricand si la orice ora , claudia super poze , mariaa bulanoasa in devenire , dana mai-mai sa treaca si tup pe un skate si te tii de bitza lu' mariutza si mergeti la framantat , anda baga mare la alergare , silvana bey , ce n-as da sa am si eu mama mea aproape , deya s-a linistit sampania? , doriselu auzi , am un par ce vrea frezat (ala din gradina) , alexa unde e minunea de a mai scrie si tu ceva pe aici? , mira a venit si aici racoarea si nu mai putem sa facem baie in piscinuta (tot am facut si azi spre deliciul Emmei) , katik stai calma ca in 30 vreau sa beau sampanie , mihi scumpa , ai ajuns acasa?

... si dupa ce v-am inebunit si pe voi ca eu sigur nu mai am scapare , merg la culcare fara nici o veste si fara nici un raspuns , cateodata clipele si zilele trec prea greu , cateodata nu realizezi cand a inceput si cand s-a terminat ...

va pe toate si aveti grija de voi!

...ieri i-am cerut lu' vecinu care ne cumpara casa o pusca si m-a intrebat pe care o vreau ca are 3 , si eu am zis oricare dar sa pot sa imi trag un glont in cap ... scriind imi dau seama ca e groaznica gluma , mai ales ca nu sunt de acord cu suicidul de nici un fel , si daca ma gandesc mai bine imi dau seama ca e mai bun un pistol



Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

I luv iu ...

pe toate...cum stiti voi sa sariti din umbra, si sa puneti degetu` pe rana...

Probabil v-ati dat seama ca am o stare naspa...Radu meu e la pat, foarte rau, de o saptamana si cateva zile, si nu se intrevede nici o ameliorare, pana marti cand mergem din nou la control...in rest, ma gandesc la tot ce e nasol, o mie de ganduri si tot atatea posibile scenarii...

Il iubesc nespus, io atata pot sa mai zic...


BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Deya, lasa pesimismul si pune-te pe treaba, ca poate totusi treci anul asta...
Eu imi termin masterul in resurse umane, da ma cam lasa pe mine resursele... ca studiez printre psihologi si unora le lipseste o doaga, ceea ce n-as fi crezut a fi adevarat.
Aida, te caut dupa ce luam vacanta. Ce face fetita ta?
Doris, daca tu-i transmiti energie pozitiva, sigur se face bine...

Mergi la inceput