Timisoara, Impreuna! (108)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Mey, acu am ajuns acasa de a petrecere si cumparaturi. Adica acolo am stat pana pe la 9 si pe urma fuga la Real pt aprovizionare.

Maria, io maine ma voi scula probabil pe la 9 dar ... acum plec la birou, avem de facut un flyer electoral pt un nenea de a ajuns in turul 2 si baiatul de la grafica poate sa ma ajute abia la ora asta. Asa ca ... o sa ajung din nou acasa pe la 2. Optimism? Sincer, dincolo de tot si de toate, nu pot sa fiu optimista cand imi incep ziua cu un pumn de calmante. Pot sa sper ca se va rezolva cu bine dar asta nu ma face mai putin nervoasa.

Aidutu toti pupicii din lume si pumnii stransi mereu, pentru orice raza de soare.

Clau = CNN, asta a fost taaaare

Ela, deci si la voi e pb cu locurile. O mamica din parc tare insista sa o aduc pe Lori acolo, e super incantata, dar era un piculetz mai departe decat celelalte.

Dorisake, tin pumnii si la voi ...

No, va las ca ma pregatesc de munca. Nopate buna, sanatate si optimism!

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ascult un altfel de www.youtube.com/watch?v=ivHcSGuvdns" target="_blank">Vincero

mi-am reincarcat bateriile...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

danitin, in ce grupa ti-ai inscris fata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ela, la grupa mijlocie, are 4 ani si 2 luni.

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Ati fi nimerit la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Offf, daca as fi stiut! Dar ... oricum era pb cu locurile, nu?

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

danitin, la noi directoarea face inscrierile, sincer eu doar ma trezesc cu copiii in grupa; mi-am adus la inceput de an un copilas dar a trebuit sa ma rog pentru el ca tot omu' de rand.
Posibil ca la 19 sa fie fete tinere cu multa rabdare, nu sunt eu a mai stralucita... dar daca vreodata ai nevoie... te ajut cu drag...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ela, tu esti miss adolescenta pe langa ce am vazut la 19, dar nu-mi fac pb, eu reusesc sa ma inteleg bine cu oricine (sau aproape). Poate chiar o sa-i priasca o educatoare mai de moda veche, ca prea-i scapata din frau ...

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Votati http://www.tamagochi.ro/pet-Bruce-

Pleaseeeeee!


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Io votez, da nu ma prind care-i sistemul, ca am inteles ca am voie un vot pe zi, si vad ca nu prea ajuta.

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput