Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Ea intotdeauna a alergat sa apara peste tot la tv,nu conta cu ce,am vazut-o si pe la o emisiune care o prezentau Crina Matei si Marius Mihalache,ceva cu lautari,iar ea canta muzica lautareasca...e mult spus canta...
Da,tot de parlamentar stiam si eu.Dar ca femeie de afaceri e groaznica,face tot posiblul sa insele,sa iasa ea in castig,nu conteaza cui da in cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns An@ spune:

Emisiunea Confidential este sponsorizata de firma ei de cosmetice - a spus ea intr- emisiune trecuta.

Au fost invitati la Mihaela Tatu in emisiune, unde au primit o gramada de mesaje, mai mult negative si dure rau la adresa ambilor. Si mIhaela mi s-a parut cam rea , parca intentionat le-a citit p-alea mai dure...unul dintre ele era: "esti urata cu spume", la care oana a facut o faaaaata! a socat-o rau !

mami de Ana (22 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

ar trebui sa ia toate criticile astea in mod constructiv si sa schimbe ceva. fac exact pe dos. chiar si aseara in emisiune a zis la un mom dat Brancu despre produse, ca sint foooartee buneee, subliniind clar sa inteleaga oricine mai are dubii personal nu cunosc produsele, nu pot sa imi dau cu parerea, or fi bune, cine stie, dar cu singuranta ei doi impreuna sint gretosi,fac mereu comentarii care nu isi au rostul, mai ales ea (aseara o invitata mentiona ca a invitat-o cristi (la emisiunea lui) si Oana repede, cu subinteles "unde?" si mi-a pacut cum i-a raspuns, putin ironic:oana draga, la emisiune,bineinteles, sintem amindoua femei maritate, etc. Chiar trebuie sa inteleaga ca nici in gluma nu e cazul sa mai procedeze asa.

am vazut ca primesc mesaje si pe blogul emisiunii, dar sint sterse destul de repede cele mai dure si lasate cele de lauda sau cu critica mai blinduta.

unii ar zice ca daca nu ne place sa schimbam canalul dar tot as vrea sa vad reluarea emisiunii cu Tatu, sa vad si eu expreisia fetei ei la asa compliment

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Citat:
citat din mesajul lui PatriciaArdeleanu

dar tot as vrea sa vad reluarea emisiunii cu Tatu, sa vad si eu expreisia fetei ei la asa compliment
Nu stiu daca asta-i emisiunea (adica daca or fi fost invitati la mai multe emisiuni ale Mihaelei Tatu), dar uite aici, in arhiva: http://www.antena2.tv/arhiva?eid=90&data=10.07.2008&sx=07-10



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Patricia si eu subscriu la comentariile tale. Sunt atat de plictisitori laudandu-se si facandu-si reclama si nu inteleg cum de nu inteleg nimic din ceea ce le scrie lumea. Eu evit sa ma uit la emisiunile in care apar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

http://www.cristi-brancu.ro/

Cat de penibil e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

Bleahhhhhhhhhhh........

Sa-i opreasca cineva.......

Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

Bleahhhhhhhhhhh........

Sa-i opreasca cineva.......

Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Butonam duminica seara si am vazut putin din emisiune, invitata era daniela gyorfi si cristi se pregatea sa ii puna o intrebare, la care oana sare repede: "Daniela, daca nu ti-o pune cristi, ti-o pun eu", ha ha ha, radea singura. Penibila...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Fetelor,nu barfim degeaba...se face oficial
http://www.atac-online.ro/26-11-2008/ADEVARUL-despre-OANA-TURCU-si-CRISTI-BRANCU-Penibil.html

Mergi la inceput