Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Nu o suport!
Mi se pare si urata si proasta,iar el penibil parca este un catelus care se tot gudura pe langa ea

Vlad Andrei ( 4.01.2007) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Aferim!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

El imi pare si usor infantil, iar dupa figura Oanei, cred ca are ce merita: o nevasta care sa-l tina sub papuc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

E aiurea,ea nu e decat o femeie frumoasa cre-si vede interesul,nu-i pasa decat sa-si promoveze produsele peste tot care sunt f scumpe si de fapt sunt niste produse normale,in italia e 1 euro o crema de la firma ei.Ma enerveaza ca se baga mereu sa vorbeasca,vorbeste mult si porst.Cristi e cam infantil si usor de enervat,trebuie periat in permanenta daca vrei sa te ai bine cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_ce spune:

Cine era femeia frumoasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Eu am trecut de la starea de iritare la amuzament. Sunt chiar comici asa fericiti, in prostia lor. Ma mai calca ea pe nervi ocazional(pentru ca ocazional si intamplator ma uit la ei) ca nu spune doua vorbe fara sa pomeneasca de produsele ei "fantastice". Cristi zice de Oana la fiecare 5 cuvinte, ea zice de creme la fiecare 2 cuvinte si toata lumea e fericita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

am vazut-o live,cand era la inceputul relatiei cu brancu si mi se pare o femeie prezentabila,adica e frumoasa cu totul,nu ca ar avea ceva special.dar e o mare scorpie.au fact publica relatia cand nu mai ameninta ala cu care a stat ea 8 ani si pe care l-a lasat pt agentul vip ca se sinucide

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Vorbeste prea mult in emisiuni,se baga peste invitati si vorbeste si prea mult de creme,care ma repet,nu au nimic deosebit.
Lolita,locuiesti in Spania?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

nu stiu cum arata in realitate dar la tv pare uratica. fraieri nu sunt cei care cer ci cei care cumpara(asta referitor la produsele ei despre care brancu spune ca au crescut vanzarile online f mult). dar la cum arata ea daca foloseste produsele ei m-a convins: nu cumpar. oricum vorba cuiva care a scris m sus: el vb de ea si ea de creme. am auzit si eu de poveastea ei ca a trait multi ani cu un palamentar si ca dupa ce l-a falimentat i-a dat papucii.
probabil ca are un contr cu antena: prezinta emisiunea si-n loc de salariu isi face reclama la produse sau un alt fel de angajament prin care i se da voie sa-si prezinte marfa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Citisem mai demult tot aici pe forum impresii despre crema anticelulitica "imbunatatita" de Oana Turcu... ziceau ca daca mai gasim sa cumparam din cele facute la mama lor, sunt ok... dar nu cele din lina Oanei... Daca asa le-o fi rezolvat pe toate din gama Ardes... pacat...
Nu putea sa le importe si doar sa le distribuie???

Iar despre ei... mi se par penibili, ea pare tzatza... iar el... parca ii lua mintile... cand era fara Oana imi placeau emisiunile lui... acum numa' asta vede... iubire mare, dar tine-o acasa ... si la tv?



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput