Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Si mie mi se pare penibil rau!I-am vazut pe net cateva emisiuni jiiizzzz! Cred ca tot cartierul Drumul-Taberei nu barfeste intr-o dupa-amiaza de vara in fatza blocului cat o face omul asta intr-o ora! daca tot s-au casatorit nu au arat poze cu el 'mires'?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

1.Am facut greseala sa ma mai uit la o emisiune confidential, doamne cum danseaza ei 2 acolo indragostiti sa ii vedem noi.
2.Au fost premiati pentru proiectul Confidential, ghiciti de cine: de revista Vip. Jenant
3. Intr-o seara la agentul VIP era Tantareanu cu ochii pe pustoaice si brancu a tinut sa precizize ca tantareanu i-a spus "cristi tu ai avut noroc cu oana", adica ce femeie buna are el langa el...de-l invidiaza toti, bleah.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

S-au casatorit:
http://www.libertatea.ro/stire/s-au-luat-218684.html

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Mie mi se pare de-a dreptul penibila Oana "lui", care nu face altceva decat sa ii strice emisiunea. Pe langa ca e paralela cu televiziunea in general, da impresia ca se afla aoclo numai ca sa-si promoveze amaratele alea de cosmeticale. Da' nici macar nu le face reclama la modul finut, discret, ci pe fata, frate, fara pic de jena! E ca-n bancul ala cu castravetele, face ce face si tot la castravete ajunge...
Chiar glumeam zilele trecute cu sotul meu si ziceam: "Daca asta arata asa acum, adica urata cu spume, cum o fi aratat inainte de a-si lansa linia de cosmetice?".

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

azi au o emisiune pe antena dedicata nuntii lor...........penibil !

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Emisiunea asta cu nunta a fost duminica trecuta, 02.11.2008, azi e reluareeeeaaa!

Parca a innebunit lupu', pardon Brancu!

Theiuta

Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

sa vedem cand divorteaza

www.hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/" target="_blank">Acceleratorul de particule (LHC) a distrus deja lumea?
Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

ajutati-l pe Bogdanel!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

cel mai rau e ca atunci cand esti penibil nu-ti dai seama cat de penibil esti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

acum ce au de gind, in fiecare emisiune de-a lor sa vorbeasca despre nunta? am vazut ca si aseara tot despre asta au vorbit, au avut iarasi invitati ca sa le cinte...ma amuza ca toti il lauda pe brancu cit de frumoasa e nevasta lui parca se uriteste pe zi ce trece. am mai zis, inainte parca nu era asa urita, sau poate ca nu se expunea atit si in felul asta.
DAca tot a plecat sa faca nunta in secret in alta tara, de ce nu a lasat-o asa, secret...plus ca a fost una dintre cele mai urite mirese pe care le-am vazut

Mergi la inceput