Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

M-ati facut curioasa si am intrat sa vad pozele.

Totul arata ciudat, o combinatie aiurea de stiluri... rustic-antic-indian-chicios si exterior contemporan.
Dormitorul cu lemnul ala pe peretele de pe colt da un aspect de varf de corabie intrata accidental in casa.

Piticul din fata casei spune totul despre stilul lor de 'lux'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Cred ca intr-adevar, piticul ala e "statement"-ul lor. Anuleaza orice idee de stil in amenajare. Cred ca cel mai bine casa si piticul, of course, , se asorteaza cu hainili ei di blana, e ceva de nemaipomenit! Parca zicea ceva de o prietena a ei care i-a dat ideea cu mobila aia...cred ca si-a batut joc de ei! ii stia cat sunt de saraci cu duhu' si ce-=o fi zis femeia, hai sa vedem daca tine! Si-a tinut, se mai si pozeaza deshteapta cu noul ei decor!!! Pacat ca nimik nu rimeaza cu nimik, in rest e o casa de snobi care cred ca se pricep la orice, inclusiv la design de interior!!!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Trebuia sa-si etaleze si o haina de balana si cum la emisiune nu prea are cum... a gasit ocazia

Iar despre articoul propriu zis ... in primul rand litere mancate... "Locuinta de lux are un singur nivel" care are de fapt doua (un sigur etaj poate)... "Pretii sunt din rigips" foarte important

Distractiv... si una, si cealalta...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Aoleu ce mi-ati facut, mi-am ranit retina...zic hai sa vad si eu Domne minunatie de casa,nu mai zic de decorator, ca si-a batut joc de ei,dar ce "minunat" de arhitect o fi facut casa aia, cred ca a dat copy-pste la ceva asa de pe net, ca numai plan original n-are, ca sa nu zic "prost" de-a binelea...plus dalele alea de beton sau ma rog poteca aia pe care se gaseste "doamna" e de mare "valoare"...ceva mai ordinar nu cred ca puteau gasi,probabil le-au aruncat muncitorii dupa ce au terminat magaoaia...nu mai zic de straturile de trandafiri ofiliti si un apollo obosit, de fapt cum arata cred ca se vrea o copie dupa David a lu' Michelangelo taman buna pentu kitsch-osi d-astia parveniti si fara pic de gust.
Bleah e putin spus.

eu si 3 banditi: ilse, sven si thor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadanaila spune:

Am cautat de-am innebunit casa !!!......hai ca sunteti rele !....sunt acri strugurii ....DA' NU-I SUFAAAAAAAAR !!...el mai ''e cum mai e''....dar cind o vad pe ea, ma maninca pielea !!...si el a fost vreo 8 ani cu o grasa si-o urita , normal ca Oana-i manechin !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutaf spune:

Mie nu-mi plac.El mai merge,dar ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns An@ spune:

Daca n-ati vazut aseara emisiunea "agentul vip", nici nu stiti ce-ati pierdut : a fost invitat un italian (cantaret? franco-nu-stiu-cum) si ea a fost pe post de traducatoare .

mami de Ana (22 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui saboupetruta

Mie nu-mi plac.El mai merge,dar ea...


Zau? Mie mi se pare tocmai invers, el mai nasol decat ea

Mare e gradina lui Dumnezeu si multe animale sunt in ea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

sint penibili amindoi. el nu ma mai prinde la emisiune mai mult de 2-3 minute, si asta daca are vreun invitat mai interesant. la confidential am mai prins-o odata, cind dansau in emisiune, era oribila...si cu zimbetul ala subtire pe fatza...

si parca pe zi ce trece devina mai vulgara si mai urita. parca nu era asa cind am mai vazut-o la emisiuni inainte de relatia asta.
acum are parul ala parca e o claie de lana in cap, si l-a ars la cit de mult l-a dschis la culoare, iar tinutele adoptate sint din ce in ce mai vulgare si mai chicioase, nu mai zic ca ii scoate in evidenta ce are mai urit.

exista si niste mesaje scrise la blogul emisiunii lor, care mai de care mai urite la adresa lor, adica nu vorbim chair degeaba aici.
anul le trecut stergeau imediat pe cele nasoale si le lasau pe cele de lauda, acum vad ca nu prea au mai facut nimic (sau poate din cauze vacantei, si mesajele nu sint deloc magulitoare).

Patricia s12 si Rebecca 05.02.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Am vazut si eu aseara 5 minute din agentul Vip, suficient ca sa ma ingretosez. Ea ii zicea sotiorulul ca a vrut sa faca ceva dar: "privirea ta m-a penetrat ca de obicei", cu asa un accent pe cuvantul penetrat ca a fost chiar caraghioasa.

Mergi la inceput