Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Face si el acum exact ce fac altii de care el rade in emisiunea sau in revista lui exact din motivele acestea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

pai sunt sigura ca saptamana viitoare pe la emisiunile lor ne vor intoxica cu faimoasa excursie din egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

credeati c-am scapat? puneam pariu ca nu.
http://www.cristi-brancu.ro/

intai blogul, apoi o saptamana, 2..... de emisiune... despre faimoasa luna de miere in egipt.
eu nu inteleg cum poti sa fii atat de penibil sa pleci afara sa faci poze si sa arati la toata tara ce vacanta tare ai avut tu.
pai trebuie ca mai mult din jumatate de forum de aici sa-si arate muschii pe unde isi petrec vacantele caci sunt sigura ca sunt forumisti care au vacante intr-adevar de vis.

"Am facut scufundari, am calarit camile, am vizitat Manastirea Sf. Ecaterina, am facut un carnaval de Revelion, ne-am bronzat, am simtit ce inseamna fericirea. Cateva poze, doar pentru voi."

stau si ma intreb cat de prost sa fii sa spui ca fericirea inseamna sa te sui pe o camila. dar cel mai tare mi se pare cand barfesc pe altii, dar nu vad paiul din ochi.
stiti poate o sa vi se para aiurea dar eu mai mult o apreciez pe , de pilda, sexi braileanca, pt ca ea nu se da ceea ce nu este. si a cantat live, si chiar are voce tipa, in comparatie cu toate play-back-urile(si credeti-ma dupa 7 ani de vioara se simte unde e fals).
sunt tare curioasa unde se va ajunge in romania cu mass-media.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Mathilda, am mai spus-o si o repet...se va ajunge..tot aici unde suntem...si asta din cauza noastra a celor care-i baga in seama, care-i citesc, care le fac audienta!!!!!Daca nu s-ar uita nimeni la ei si nu ar avea audienta...i-ar scoate de pe post si din reviste, dar atata vreme cat ei nu rula precum lupii la luna si ai la "cine" FAC AUDIENTA!!!!!

Oana siCati mica (1 an si 4 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI SI UNCHII,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Trebuia sa stim si www.click.ro/Click_de_Duminica/Click_Acasa/oana-turcu-are-dormitor-de-10-000" target="_blank">asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Acuma, profesionist vorbind, mobila aia, frumoasa, nimic de zis, n-are nimik in comnun cu restul amenajarii-vezi gresia aia de pe jos,culoare si model- si nici cu lavabelu' de pe pereti, si nici cu exteriorul casei. Pai, zici ca-i mobila indiana, fa tot decorul in stilul asta! Nu mai zic, ca ei doi ca personalitati, nu mi se par a avea nimic in comun cu Buddha sau cu Tibetul. Mai degraba cu Bucurestiul contemporan...

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Citat:
citat din mesajul lui rory76

Acuma, profesionist vorbind, mobila aia, frumoasa, nimic de zis, n-are nimik in comnun cu restul amenajarii-vezi gresia aia de pe jos,culoare si model- si nici cu lavabelu' de pe pereti, si nici cu exteriorul casei. Pai, zici ca-i mobila indiana, fa tot decorul in stilul asta! Nu mai zic, ca ei doi ca personalitati, nu mi se par a avea nimic in comun cu Buddha sau cu Tibetul. Mai degraba cu Bucurestiul contemporan...

"sky is the limit!"


pai n-au rory- ea cu gurita ei a spus "se poarta vechiturile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

pe mine ma enerveaza la modul general ca se confunda kitchi-ul cu luxul.
Sunt din ce in ce mai convinsa ca in Romania jurnalistii nu au habar ce inseamna lux.Nici astia doi Brancu nu au habar.

Daca casa aia e vila de lux atunci eu sunt astronaut.
Daca decoratiunile alea inseamna stil,atunci e clar ca eu nu am nici cea mai mica idee despre stil, pentru ca nu pot fi deacord cu aceasta afirmatie.

O vila de lux, arata ..altfel.Ar trebui sa trimit la click niste poze cu Fisher Island ca sa le arat ce e aia vila de lux.Si..foarrte important: o vila de lux nu are buruieni uscate de un metru in gradina DIN FATA CASEI!!!Nici gardulet de lemn rosu de jumate de metru la intrare..O myyy G!

Ceea ce scriu astia este o mare prostie. Mai, ce draq, nu exista in dex definitia luxului?Nu se uita nimeni la Monte Carlo, Miami, L.A. MOSCOVA, sa vezi acolo case ...?Incredibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

S-avem pardon doamnelor....cum nu puteti aprecia acea statuie cu Apollo din fata casei (gradina) si nici faptul ca doamna Brancu isi tine mobilele la "pastrat" la temperatura joasa (eu asta deduc din faptul ca ea in casa sta imbracata in cojoc cu blana de niste animale ceva...)...cel mai tare este acel rosu (visina putreda de Vuitton!) in care este vopsita casuta

Oana siCati mica (1 an si 5 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI SI UNCHII,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_ro spune:

La banii lor mai bine apelau la un decorator, la un arhitect care sa le aranjeze casa. Gasesc mobila rece si se potriveste ca nuca in perete cu gresia de pe jos. O fi dat 10.000 de dude pe ea dar a dat degeaba. Daca o fi venit unul sa ii ia fata cu vreun catalog....treaba lor dar eu nu as arata asa ceva la ziar. Eu as pune titlul "Cum sa-ti umpli casa cu lucruri urate". Rosul ala de pe casa nu are nici o legatura cu interiorul casei , ba nici cu statuia aia. E ca si cand as putea pune un Michelangelo langa o pictura a lui Picasso. Daca va uitati la poza cu casa si statuia, in fata statuii mai e un pitic de gradina. Bre, si mai zic astia ca sunt oameni umblati prin alte tari! Pai ce au luat din alte tari ca nu vad macar un pic de gust? Doamne.....asta e clar toata opera lor. Nu cred ca un profesionist sau macar un incepator ar fi ales asa ceva. E cam ca in proverbul ala" Am acum ce n-am gandit si ma mir ce m-a gasit". Foarte fremos !!!

http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282

Mergi la inceput