Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

pai si care ar fi problema? Poate ar pune-o pe ganduri un pic, cu toate ca, cred eu, la cat de nesimtita este,nu ar durea-o prea mult.
Ar fi interesant ,totusi, sa stim eventuala ei reactie. Poate face Dzeu o minune si-i vine mintea la cap de unde este acum?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Vad ca iarasi i-a luat Atacul(atac-online.ro) la tavaleala.
Cineva care stie, rog sa puna link-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Cand m-am uitat prima data la emisiunea lor am crezut ca e o parodie dar de fapt era pe bune.Mi-a fost greu sa cred ca doi oameni pot fi atat de tampiti si pe deasupra si infumurati.
Vorba aia: prostul nu e prost destul daca nu e si fudul.

Mami de Razvan si de Maria
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Sali cred ca de linkul asta zici:
http://www.atac-online.ro/12-12-2008/brancu-oana.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Doamne, de-ar durea prostia.....astia doi ar fi fost morti de mult de durere. Cat de penibili sunt....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Tocmai mi-am dat seama de un lucru....si noi suntem vinovate de promovarea unor astfel de non-valori (asta ca sa nu zic principalele vinovate!)...prin faptul ca ne intereseaza chiar si ridicolul lor le facem audienta...citim articolele despre ei...ii comentam si ne pierdem timpul pe forum scriind despre ei...eu din acest moment am decis sa nu ma mai uit nici macar cu coada ochiului la emisiunea aia...sa nu mai citesc nimic referitor la persoane pe care le consider non-valori, sa nu mai cumpar reviste mondene sau de scandal...in felul asta, poate declansez o chesti....un spirit pentru mai bine????

Oana si Cati mica (23.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

bravo, Oana! Asa ar trebui sa facem, insa mie tot imi face cu ochiul rahatul ala de emisiune. Si mi-e ciuda de mor, pentru ca de fiecare data ma enervez ca proasta.
Sotul meu mereu imi spune " Mai, daca stii ce fel de oameni sunt, si te deranjeaza atat de mult cand ii vezi, de ce mama naibii iti pierzi timpul la emisiunile lor? " Intrebare intrebatoare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Cristi Brancu se preteaza la ce a invatat de la Oana, baga zazanie intre vedete:intre Delia si Anamaria Prodan
http://fatacarevedetot.blogspot.com/2008/12/cristi-brancu-pune-paie-pe-foc_17.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Un nou articol de toata jena cu domnii:
http://www.click.ro/Vedete/ce-nevasta-sexy-are-cristi-brancu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Zici ca nu a mai vazut femeie in viata lui.Libidinos.
Si toate detaliile acestea legate de cadourile, bijuterii, ce model, ce calitate...18 k...dezgustatori.


Theiuta

Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput