Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Ih, m-am ingretzoshat!! Daca o vaz asa de aproape pe asta, ma uit si io crucish!!!! Yak!!!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

nu mai imi plac...


Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Am dat peste emisiunea lui de cateva ori...E chiar mai rau ca Diaconescu, e tare vulgar...Si toata parada asta cu casa lor si bijuteriile si mai ales blanurile ei mi se pare de un prost gust ingrozitor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erin20 spune:

Cred ca v-ati fi socat mai rau daca ati fi vazut editia din weekend-ul acesta. Unde Oana il punea pe Cristi sa arate intregii tari cum ii face el masaj (pe la spate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

va uitati, va uitati ca nu s-ar comenta, le-ati dedicat si subiect pe DC, probabil asta e scopul lor...publicitate cu orice pret...nu era mai sfant un ignore?

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns An@ spune:

Sper ca n-ati ratat emisiunea "nunta cu stil" de la euforia...nici nu stiti ce-ati pierdut : el a povestit cu lux de amanunte, ore, minute, ...cum s-au cunoscut, de cate ori s-au intalnit pana ce..., de cate ori a cerut-o, cum, unde, la ce ora, in ce fel, ce chiloti purta (exagerez, dar doar asta mai lipsea) + muuuuuuulte poze siropoase si filmulete si atitutdini studiate si fls si kitch si....pana si sotu', care nu-i cunoaste si nu se uita la d-astea, a zis ca sunt gretosi si penibili.

mami de Ana (22 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Pai nu avem cum sa nu comentam de astia...doi oameni normal ce cad in penibil...bine ca nu le dedicam timp brailencei, magdei cumac & etc.

Mi-e mila de ei, sunt asa penibili...si oricum, tot ce are ea (nu va imaginati o avere) e ce-a reusit sa fure de la deputatul Vlad Hogea si acum cu Brancu, in rest e praf...afacerea cu Ardes e la proportii f mici si mergea nu prea bine inainte de criza, acum nu vreau sa-mi imaginez....deh...daca de la 10 eur in italia tu pui 100 in romania, cum sa-ti mearga?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Marinaare perfecta dreptate.....daca nu s-ar vorbi atata de ei....nu ar EXISTA!

Oana siCati mica (1 an si 6 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI 2, CATI POZE NOI,

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput