Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Saptamana asta au aparut in star ca sarbatoresc 4 luni de casnicie in stil japonez( de fapt era reclama articolul, se vedea clar, nu stiu ce restaurant japonez i-a ales pe astia ca imagine)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

nu vreau sa par rea dar daca face atata show acuma sa vedeti la divort: va fi la fel de spumant ca bahmu si prigoana si raduleasca si elanu'.....ha ha h a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Mi se pare ca vor sa se mediatizeze prea mult, de ea nu imi place deloc iar el cred ca vrea sa para ce nu este ca si moderator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Am vazut pe aici comentarii despre decoratiunile kitch-oase din casa lor. Mi-am dat seama, sunt de la Exotique in schimbul reclamei pe care le-o face Brancu ori de cate ori are ocazia si chiar invintand-o pe cea care se ocupa de afacere, Pusha, la emisiunile lui...Deh, e criza, schimb pe schimb

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_Perianu spune:

Vai nu pot sa cred ce subiect ...

Eu ma minunez de fiecare data cand ii vad la TV : cum poate ca o femeie ca Oana Turcu sa ajunga mare vedeta ?

Mi se pare ca e o persoana ahtiata dupa publicitate si atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

sunt atat de falsi amandoi si scot niste prostii din ei.......

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Sa va zic...m-am intalnit cu "doamna" Brancu la Sephora...fetelor, eu cred ca si-a bagat operatii estetice la greu la fata, o are tumefiata..e blonda..cu sprancene tatuate negre, bleah...dar sa las deoparte barfa rautacioasa...ce credeti ca-si cumpara? CREME DE LA DIOR..deci na, mai folositi gama ei daca nici ea nu o foloseste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Acum na, sunt rea, ca nu poci sa ma abtin, dar femeiusca asta isi poate da cu creme de la creme pe fatzau ca tot degeaba
Dar e si tuta, nu numai urita, ca eu as fi trimis macar pe altcineva sa imi cumpere crema dorita si gata, decat sa imi fac asa pe fatza contra-reclama. Maaare femeie de afaceri si asta!




Dana mama lu'Radu Stefan(Fecioras de 2003)

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

sunt atat de falsi amandoi si scot niste prostii din ei.......




el mai merge dar ea....Nu exista unitate de masura pentru prostia ei.

http://picasaweb.google.com/valna76/Poze#5330010653208223746

Mergi la inceput