Timisoara, Impreuna! (105)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Azi am fost singure tata e de servici pana maine,facui o tocanita de cartofi cu carne de porc o mancat Maya 2 polonice cu o felie de painica,apoi 1 Danonino si nani imediat.Ultimile guri de papa aproape ca le inghitea in somn
La trezire am iesit afara in fata blocului si acum e franta de oboseala,ma uit la carcotasi dupa care ne culcam ca si io mis caputis.
Aaaaa am uitat sa va spun la ora 15.30 facui si o portie de Pancakes

si NOAPTE BUNA!

Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

am postat o polologie lunga si s-a blocat forumul...deci va zic acuma scurt si sec, am fost la neurolog si totu e oke!
pot sa-mi reiau locu la rand la Vaca' fara nici o grija toate-s in grafic
nu bey Laurelu' nu-s gravidata.
aia o fi cand o zbura porcu', mergi la somn linistita

pentru Emma
povestea mea - Agonie si Extaz,, Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ce Noapte Buna Laura ca noi abia am inceput cheful si tu dispari .

Hai ca stiu ca iti plac grecii :

www.youtube.com/watch?v=Egs3I6I9Jho" target="_blank">Dinata


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bey, ce-i aici?

O mare si zaluda jaga-jaga...

Ca io nu mai pricep nimic, fug sa bag o scrumiera la matz si revin...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

www.youtube.com/watch?v=Qb7m97j0yzc&feature=related" target="_blank">tanarrr vreaaauuu mereuu sa fiiiuuuuu



pentru Emma
povestea mea - Agonie si Extaz,, Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Am plecat dupa maika!!


Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Tinem pumnii Silvano sa aterizeze bine mama sa nu aibe dureri de cap si de urechi cum am eu la terizare ,sa va simtiti bine impreuna
Si acu o melodie faina ce imi place mie :


www.youtube.com/watch?v=KE2orthS3TQ" target="_blank">Mercy


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Faceti cunostinta cu ...Deya

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Silva, cred ca maika e franta...cand ajungeti home, dai pe gat o dusca de la tata...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

asa fata a lasat popica?
... deci pe langa faptul ca e bolovan mai e si orb. Doamne!
deya fata draga , nu mai suferi aiurea dupa un popic aiurit.


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput