Timisoara, Impreuna! (105)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Aida, stai calma, ca i-am facut eu azi instructajul, e deja pe drumul cel bun...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

...pai da , ia sa il flituiasca putin , sa vezi ce ii pare rau dupa aia si se gandeste mai bine ce a facut.
Phoai ...

Lumile toate dorm la ora asta?


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Pe voi va enerveaza vecinii? Stati sa vedeti ce latra cainii lu vecinu celalalt de langa mine ca niste idioti , ca latra intre casa si vecinu si casa lor asaaaaa ... la nimic, doar latra. si imi vine sa rup o bucata de termopan sa le dau o mama de bataie in gura sa taca ... m-am enervat


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

hatz si eu pe aicieee aida multumesc de aprecieri...in realitate sunt si mai frumoasaglluumesccc
Multumesc doris raman datoare....si da stiu ca ai dreptate cu popica da ma doare sufletu ilas in pace.
Lore bafta la reexaminare....
Revin dimineatza k nu sunt de pe compul meu.va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

la toata lumea


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'neata....ma'c sa beau cafeaua ca sunt ciufuta altfel...si cum sunt pe picior nashpa acuma si am vazut si pozele Deyei...bine i-ai zis Aido...baaaayyyyy...fatoDeya....tu te uiti in oglinda vreodata????te-ai vaz't cat esti de frumoasa,de gingasa si de dragalasa?Tu ai vazut cata delicatete exprima figura ta????Si inca nu esti ciufuta(asa ca unele....hehehehe...era vb de plecata cu biscuitele)????Tu fata draga,pai la cum arati ar trebui sa ai line de barbati la usa casei....Ia mai da-l...in beep...cele sfinte pe popica si vezi de viata mataluta,bre....Pfuaiiiiiiii!!!!!Asa cevaaaaa...n-am mai pomenit...
Silvano,venit bunica acasa?Ce zice Paul???
Gata plec sa beau cafea....ca cine stie ce ma mai aberez pe aici si va stric ziua....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

'neatza, multzu' Aidule vin si io cu un rand
Katik daca macar una dintre voi a luat in seama avertismentul meu, eu ma declar fericita! eu mi-am facut datoria morala si am zis ce si cum
Silva esti happy la ora asta cred sa aveti parte de o regasire de neuitat!
Lore cand ai reexaminarea? nu mai stiu..

am noi vorbit la spital si maine o sa mearga al meu sa se uite o conferentiara la eritemul ala ciudat de dupa muscatura, sa vedem ce facem. ma duc sa fac un intravenos si revin, nu-s pe baricade inca..




pentru Emma
povestea mea - Agonie si Extaz,, Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

iaca inca o ciufuta pe ziua de azi
io m-am abtinut ca la Deya si la Clau si sa le torni cu torceru' tot nu te asculta, so...sunt ciufuta, nu ma bagati in seaza
Ano ne vedem la colt la luat de jugulare?! sa ne racorim nitel

pentru Emma
povestea mea - Agonie si Extaz,, Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, acum am facut ochi...
Care mai bea o cafea cu mine?



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Io beau ca pe cea real inca nu am reusit sa o beau,bey io vi-am zis despre Deya ca-i frumoasa,da ce io sunt singura care am vazut-o pe mess paan acuma,deci a primit instructaj pretios de la Doris o lasam in pace o vreme pana nu bazaie iara cu popica ala tembeleu,super freza .
Mariaa iarasi atentezi la jugulara,ce fras it's up?
Anda tu chiar nimic?
Dana cum te mai descurci cu treburile?
Silvana cand s-o trezi o bea cafa cu mamanu .
Laura ce te ami bucataresti,pe unde te mai plimbaresti .
Lore pune mana pe chestionare si repeta putin sa iti scoti permisul pana e gata masina si sper ca ti-ai schimbat papucii azi.
Katik te-ai apucat serios de chestionare,mai moare motorul la masina .
Aido concert canin zici,aseara nu ati mai avut chef de disco .
Va sa aveti o zi buna.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput