Piticlonti de iulie - august 2004 (253)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi puiule nu te stresa tu acum de kg... ce rost are. las ca la iulie-august te poti incalta cu pantofii cei noi!
important e sa te simti ok si sa fiti bine amandoi. lasa Ikea mai usor, da? ca ai vazut ca a doua nastere.....e la propriu 5 minute
Carmen pupici multi.... sper sa fie ok tatal tau cat de repede!
e o liniste aici....aia de dinaintea furtunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata,

Eu intru sa o incurajez pe Gabi...nu te stresa, ca slabesti tu dupa ce nasti. Important e sa fiti voi sanatosi.
Promit solemn ca o pun pe marjoreta sefa, Barosana, sa dea din pampoane pe 21. Ma bucur ca plec la Strasbourg (24) dupa ce aflam ca sunteti bine, sanatosi si voiosi...:)
Sper ca pana atunci sa nu albesc de tot, ca nu-mi ies deloc "esperimentele"
(saptamana trecuta m-am pricopsit cu ditamai suvita alba deasupra fruntii...de la sperietura...)

Olivia, 52 de kilograme...eheheii, ce vremuri...Am fost si eu candva asa zana...:)))
As fi vrut si eu ca vara asta sa ma prinda cu 60...

Ma duc sa ma masor...:)...O zi frumoasa tuturor!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

NEATZA!

Gabi, mult a fost , un pic mai este. Important este sa fiti sanatosi tu si bebele.
Carmen, multa sanatate tatalui tau!
Ioana, anul trecut am fost la bulgari, la nisipuri, la arabella. Noi ne-am simtit foarte bine, de Stefi nici nu mai spun. Anul acesta mergem tot la bulgari, la Albena, la Kaliakra. Decat litoralul nostru eu recomandant Bulgaria. Sunt cu muuuult peste noi si cam la aceleasi preturi. Din pacate, la Kaliakra sigur nu mai gasiti locuri, iti mai recomand Gergana (tot Albena - daca mai gasiti locuri), iar in Nisipuri sunt mai multe hoteluri bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

.
gabi, relax, io am avut cu citeva chile mai putin decit ai tu acum si c-o marja de eroare de 3 kg mi-am revenit :D (ciucalata nu ma lasa;)))
spuneti`mi, voi ce-ati facut cu aia 2% unde i-ati trimis?
edit, cristal, tu vb serios cu suvita??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Salutare si de la mine.
Carmen, multa sanatate la voi !
Leeloo, pupam burtikul, pe 21 stem pe baricade cu pompoanele !
Ioana, m-am gandit io ca asa tre` sa-mi testez vederea dup`aia :-)))
Cristal, ahaaa, deci capitulezi si fugi la conferinta ? :-)
Roberta, asteptam vesti bune de la voi, pupam cupilu` cuminte ! (las` k jtiu io k o fo` cuminteee).
Pako, n-am putut sa deschid filmul :(

Noi raportam ceva coooool ... ieri, dadaca a ramas fara grai. La gradi, pana Giulik si-a terminat trebile, domnisorul Florin s-a afisat la dadaca si cu cea mai serioasa alura posibila i-a spus ca el o iubeste pe Giulia si ca o ia acasa la el si a intrebat o pe dadaca daca e ok asa :-))) Dadaca s-a recules in juma de minut si a fost de acord sa dezbata subiectul peste douajde ani :-)))
Am pus o ! :-)))



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doamna Bibi spune:

Buna,
Ma mai tineti minte? Nu dati prea tare, va rog :(

Intai de toate vreau sa le felicit pe noile si viitoarele mamici! Sa aveti bebei sanatosi si frumosi!
Gabi, Diana, Dana - felicitari, nastere usoara si bebe sanatosi!

Ma bucur sa va regasesc in formatie si o sa incerc sa intru cat mai des.

Va pupic

Monica si Bogdan (01.09.2004)

http://community.webshots.com/user/bogdanel2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Cum meii Daria peste 20 de ani????io vreau sa o marit mai repede pe mandra....in fiecare zi se bat baietii in parc de la Maria,noroc cu bunica Geta care-i tare pretentioasa si nu da fata oricui
AndreeaM merci pentru informatiile despre bulgari,noi trebuie sa ne luam bilet si nu ne-am hotarat...am auzit mule persoane care anul trecut nu au fost multumite de mancare...ne mai gandim...
Leeloo hai ca mai este un pic,sa vezi ce o sa te ajute baietii tai sa slabesti...pupicei la burtik!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si ca veni vorba de maritish, alea-alea , Emaaa, unde esti ??? Strig de doo zile dupa tineee ...
Ioana,
DuoamnaBibi,

La noi e varaaa, vreau acas`



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

buna

Leeloo, hai ca esti draguta...mai ai putinsi nasti si tu spui ca te-ai ingrasat...hehehe vorba Ioanei sa vezi cum se duc kilele fara sa-ti dai seama cand ai doi prichindei in jurul tau.Eu dupa Andreea aveam 61kg acum dupa Liviu am 58 de kg si chiar nu ma omor cu slabitul...la mine milka cu caramel nu trebuie sa lipseasca din zi...

Doamna Bibi, molti pupicei tie si lui Bogdan

Monica,e pe bune cu suvita? te intreb si eu...

Carmen, sanatate tatalui tau

Mama mea in iunie are operatia... dupa 4 sedinte de citostatice nodulul de la san nu a dat prea mult inapoi...

http://kurupac.trei.ro/parc.swf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Monique welcome back! ce mai face bogdanelu'? dar voi?
Ioana hai mah ca e bine la 20 si de ani....nu mai devreme.... isi strica fata viata
Felicia tinem pumnii mult de tot pentru mama ta!
Daria si aici e vara... cred ca e prima zi peste 20 de grade.
chiar, Ema pe unde esti??

Mergi la inceput