*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (93) ***

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

eu din 20.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

eu plec in perioada 16-27 iunie si credeam ca o sa ratez reducerile de pe LR,dar daca incep pe 25 iunie tot e bine,numai sa nu luati voi tot in primele 3 zile,da?

n-am mai facut nici o comanda de o luna si jumatate,nu stiu ce e cu mine,ma tot uit pe site si parca nu vad nimic care sa ma tenteze.Acum as vrea niste pantaloni scurti pt baietelul meu,dar nu vad pe site decat bermude sau pantaloni din materiale cam groase pt vara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

nici eu n-am mai dat nicio comanda de pe 1 aprilie. Dar nu prea am haine de vara, si Ilinca e in aceeasi situatie

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neatza!

Mai doamnelor, ati vazut ca sunt preturile mai mari pe "aubaines"?
Probabil ca le-au marit putin ca sa le scada maine ... parerea mea! Nu sunt marite mult , eu am observat la produse care pana acum erau reduse 50% acum sunt 25% , sau erau 65% acum sunt 50%.
www.laredoute.fr/vente-veste.aspx?productid=324112412&documentid=321408&categoryid=23110494&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">sacoul asta era 10 Euro, acum e 12.5 euro, sa vedem maine cat o fi!
www.laredoute.fr/vente-2-pieces.aspx?productid=324097997&documentid=321408&categoryid=23110257&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">costumul asta de baie l-am comandat eu saptamana trecuta cu 9,9 euro, acum vad ca e 24 euro...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Am aviz pentru 20 si 23!Cand duc baiatul la engleza dau si pe la posta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Eu inca astept din 25.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Si eu astept comanda din 24!

Da' stiti ceva? am asa un feeling ca zilele astea se sparge conducta la colete pentru comenzile din aprilie.

Asa ca masochistele mele dragi, pregatiti-va ca trebuie sa ne probam in curand!

Eu nu v-am mai scris de mult ca n-am mai bagat comezi din martie, da v-am urmarit indeaproape. Si cand am vazut eu ca primeati colete si in 10 zile, am zis - hait! aici e de mine.Si pac! am bagat o ditai comanda sa recuperez. Dar na! ca am avut emotii, insa nu se compara cu reducerile din iarna. Daca am asteptat atunci o luna, acum 3 saptamani ar fi o nimica toata.

Va pup si la cat mai multe comenzi primite!





APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">Walking on sunshine

Emma are nevoie de ajutor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Super multumita de produse!
Miki,papucii aceia pe care i-am luat amandoua asta vara cred ca intr-adevar au o problema.Prima data cred ca ,am avut noroc,cei care i-am luat acum,pe rosu,au intr-adevar f. mare portiunea in care intra degetul mare.Taie in carne vie.Nu stiu cum o sa-i port.Pe rosu ai luat asta vara,ca cei albastri sunt relativ ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Super aceasta rochita.Recomand!
http://www.laredoute.fr/vente-robe-femme-maille-la-redoute-creation.aspx?productid=324133515&documentid=207608&categoryid=0&single=true&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12
pe site nu se vede asa de bine cum e in realitate,in catalog insa se vede mult mai bine frumusetea rochiei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Lorenza

Super multumita de produse!
Miki,papucii aceia pe care i-am luat amandoua asta vara cred ca intr-adevar au o problema.Prima data cred ca ,am avut noroc,cei care i-am luat acum,pe rosu,au intr-adevar f. mare portiunea in care intra degetul mare.Taie in carne vie.Nu stiu cum o sa-i port.Pe rosu ai luat asta vara,ca cei albastri sunt relativ ok?


Nu, albastri am luat si eu. Stii tu ca baba la frumusete rabda, dar pe astia n-am putut nicicum sa-i suport. Ma sageata pana-n inima cand ma rod la deget.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput