*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (93) ***

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by miki68

quote:
Originally posted by Lorenza

Super multumita de produse!
Miki,papucii aceia pe care i-am luat amandoua asta vara cred ca intr-adevar au o problema.Prima data cred ca ,am avut noroc,cei care i-am luat acum,pe rosu,au intr-adevar f. mare portiunea in care intra degetul mare.Taie in carne vie.Nu stiu cum o sa-i port.Pe rosu ai luat asta vara,ca cei albastri sunt relativ ok?


Nu, albastri am luat si eu. Stii tu ca baba la frumusete rabda, dar pe astia n-am putut nicicum sa-i suport. Ma sageata pana-n inima cand ma rod la deget.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


Mda,asta e!Macar,de data asta,au costat numai 3 euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

In coletul asta nevenit inca din 20 am si eu 2 perechi.. si rosii si albastri. Ce teapa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by claujro

In coletul asta nevenit inca din 20 am si eu 2 perechi.. si rosii si albastri. Ce teapa!


Ei,lasa,ca nu se stie.Poate ai tai sunt buni,cum i-am nimerit si eu pe cei albastri de anul trecut.Adica,relativ buni,purtabili,fara sa ma roada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Ganditi-va ca eu am dat aproape 12 euro pe ei! Asta a fost pt. mine prima teapa. A doua a fost cu gumarii aia cu pretentii de balerini (aia pe care nu-i vor neamurile de la tara ca-s urati), dar macar aia au fost vreo 3 euro.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

balerinii aia plastic+crosetat ii am si eu pe maro . Sunt de departe cel mai urat obiect achizitionat de pe LR.

Am aviz pt 20. Uf! Maine seara cand vine sotul cu coletul acasa va dau linkuri si impresii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

luat si eu colet din 21.

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an

tot aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare!

mi-am adus aminte ca am niste note d'avoir de alea ramase din ianuarie pentru produsele pe care nu le-au mai avut...cred ca ati avut si voi

cum le pot folosi???adik ma intereseaza daca le pot folosi pe toate o data adik sa platesc cu mai multe hartii de alea o singura comanda...ca ele in total is vreo 40 euroi dar sunt vreo 6 bucati de valori mici

sau trebe pt fiecare hartie de aia sa fac cate o comanda si sa platesc diferenta?





17+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cric spune:

Buna seara tuturor! Am si eu o intrebare: am un cos cu produse reduse pe care vreau sa il validez acum. Problema este ca in cos imi arata produsele nereduse, desi daca intru pe fiecare in parte ele sunt reduse.

I s-a mai intamplat cuiva? ce sa fac? chiar vreau sa validez cosul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by nushulica

salutare!

mi-am adus aminte ca am niste note d'avoir de alea ramase din ianuarie pentru produsele pe care nu le-au mai avut...cred ca ati avut si voi

cum le pot folosi???adik ma intereseaza daca le pot folosi pe toate o data adik sa platesc cu mai multe hartii de alea o singura comanda...ca ele in total is vreo 40 euroi dar sunt vreo 6 bucati de valori mici

sau trebe pt fiecare hartie de aia sa fac cate o comanda si sa platesc diferenta?





17+ DAVID


Poti sa le folosesti pe toate la o singura comanda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by cric

Buna seara tuturor! Am si eu o intrebare: am un cos cu produse reduse pe care vreau sa il validez acum. Problema este ca in cos imi arata produsele nereduse, desi daca intru pe fiecare in parte ele sunt reduse.

I s-a mai intamplat cuiva? ce sa fac? chiar vreau sa validez cosul


Ai bagat vreun cod de reducere?

Mergi la inceput