Vrancea(20)

Vrancea(20) | Autor: flori76

Link direct la acest mesaj




Vrancea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37760" target="_blank">1, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43611" target="_blank">2, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46675" target="_blank">3, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47434" target="_blank">4, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47972" target="_blank">5, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49073" target="_blank">6, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50232" target="_blank">7, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50952" target="_blank">8, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51885" target="_blank">9, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53252" target="_blank">10, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54668" target="_blank">11, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57180" target="_blank">12, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61042" target="_blank">13, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64001" target="_blank">14, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68281" target="_blank">15, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73057" target="_blank">16, 17 18 19

VRA NCEN I si OASPETI



Liliann - 28 ianuarie 1976
Pet - 21 februarie 1979
lili_ang - 25 februarie 1976
ella@ - 12 martie 1981
shylili - 27 martie 1978
DidiAlex - 4 aprilie 1976
Ela76 - 17 aprilie 1976 (Odobesti)
CatXO - 6 mai 1978
Katalina - 15 mai 1976
josefine - 19 mai 1983
iselin - 30 mai 1975
nasti - 14 iunie 1961
flori76 - 21 iulie 1976 (Odobesti)
lorena.n - 14 august 1964
carmenp - 15 august 1969
prixi - 16 august 1973
bruxinha - 24 august 1974
sim - 25 august 1973
helbi - 1 septembrie 1970
Robert - 12 septembrie 2004
Loru - 18 septembrie 1979
bubutzu - 08 octombrie 1974
motanik - 24 noiembrie 1980
dana n. - 15 decembrie 1980
pet.cost2005 - 15 decembrie 1975 (Focsani)
daniela6 - (Odobesti)- 3 noiembrie

asteryaro - ?
dianaelena -?
speranta - ?
catalina m-?



Flori

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Pt ca Flori a deschis alt subiect, postez aici mesajul Danielei, si o rog pe Flori sa -i adauge data de nastere:

quote:
Originally posted by daniela6

am revenit............doamne ce mult ati scris...........
sa va spun cate ceva despre mine, fiind noua........
m-am nascut in odobesti. am locuit acolo mult timp. acum locuiesc in baia mare.
vin vara an de an la odobesti. de la revelion si pana in clipa in care plec numar zilele.
ce sa va spun.......imi e un dorrrrrrrr. abia astept sa ajung.
a ...sa nu uit data nasterii: 3 noiembrie.
daca este cineva din odobesti...as vrea sa-mi spuna. imi face bine sa vorbesc cu cineva de acolo.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Ce veste minunata am citit!!!Flori, ma bucur din suflet ptr. tine!!!Sarcina usoara iti doresc!!!

La mine a ramas una dintre prietene la mine,impreuna cu bebe de un an si 4 luni.Asa ca avem de treaba pe aici!

Va pup pe toate!

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4106995" target="_blank">Pisica mea; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4255038 " target="_blank">Mexic;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

daniela - pai flori, sarbatorita noastra mai e din Odobesti ...

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005

daniela - pai flori, sarbatorita noastra mai e din Odobesti ...



Si Ela76,pe care o mai asteptam pe la noi

Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Eu ma refeream la pers. cat de cat active ...

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

quote:
Originally posted by dana n.

Ce veste minunata am citit!!!Flori, ma bucur din suflet ptr. tine!!!Sarcina usoara iti doresc!!!



si multumesc.

Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela6 spune:

fiind noua, nu prea inteleg...........ne mudam cu vorbitul aici?
flori, sincer am fost fff emotionata cand am citit ca esti din odobesti, dar m-am intristat cand am vazut cat de departe esti.............
eu una am crezut ca timpul face minuni si ca ma voi adapta la noul meu habitat.in realitate nu a fost chiar asa........e fff bine aici unde sunt, dar nupot uita odobestiul. am si filmat drumul catre casa, centrul orasului, alte stradute. cand nu mai pot de dor ma mai uit.........
salut si pe celalate fete, chiar asa vrea sa stiu de unde sunteti. nici nu stiti ce drag imi e sa comunic cu voi. parca faceti parte din fiinta mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by daniela6

fiind noua, nu prea inteleg...........ne mudam cu vorbitul aici?
flori, sincer am fost fff emotionata cand am citit ca esti din odobesti, dar m-am intristat cand am vazut cat de departe esti.............
eu una am crezut ca timpul face minuni si ca ma voi adapta la noul meu habitat.in realitate nu a fost chiar asa........e fff bine aici unde sunt, dar nupot uita odobestiul. am si filmat drumul catre casa, centrul orasului, alte stradute. cand nu mai pot de dor ma mai uit.........
salut si pe celalate fete, chiar asa vrea sa stiu de unde sunteti. nici nu stiti ce drag imi e sa comunic cu voi. parca faceti parte din fiinta mea.



Daniela,bine ai venit!Eu sunt din Bucuresti iar sotul din Focsani,de fapt dintr-un sat de langa Focsani, Vanatori.Si eu ma simt foarte bine intre fetele de aici.Sunt toate minunate!!



------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4106995" target="_blank">Pisica mea; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4255038 " target="_blank">Mexic;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Daniela, cand se strang prea multe pagini, incepem capitol nou.
Bine ai venit!
Eu sunt din Dambovita si initial am ajuns la subiectul asta din dorinta de a vorbi despre Focsani, un loc drag mie pe care l-am vizitat de multe ori. Apoi am ramas pt ca am dat de oameni deosebiti aici pe care imi place sa-i numesc prieteni si pe care sper sa nu-i pierd vreodata. Ocazie cu care trimit pupiciosi tuturor

Ce faceti? La mine ploua cu galeata..m-am saturat de vremea asta.

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela6 spune:

sotul meu este ardelean. asa am ajuns eu la baia mare. a fost greu la inceput. parca eram intr-o tara straina.totul e alfel.mancarea, obiceiurile......
dar au trecut anii si am reusit sa ma obisnuiesc. ma simt bine si imi place ceea ce fac. cred ca am mai spus sunt profesoara. ador copii.

drumul meu cand vin vara la odobesti trece prin lepsa.sunt pur si simplu fermecata de peisaj........e cineva din zona aceea?

Mergi la inceput