Vrancea(18)

Vrancea(18) | Autor: flori76

Link direct la acest mesaj


Vrancea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37760" target="_blank">1, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43611" target="_blank">2, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46675" target="_blank">3, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47434" target="_blank">4, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47972" target="_blank">5, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49073" target="_blank">6, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50232" target="_blank">7, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50952" target="_blank">8, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51885" target="_blank">9, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53252" target="_blank">10, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54668" target="_blank">11, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57180" target="_blank">12, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61042" target="_blank">13, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64001" target="_blank">14, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68281" target="_blank">15, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73057" target="_blank">16, 17


VRA NCEN I si OASPETI



Liliann - 28 ianuarie 1976
Pet-21 februarie 1979
lili_ang - 25 februarie 1976
ella@-12 martie 1981
shylili - 27 martie 1978
DidiAlex - 4 aprilie 1976
Ela76 - 17 aprilie 1976(Odobesti)
CatXO -6 mai 1978
Katalina - 15 mai 1976
josefine - 19 mai 1983
iselin - 30 mai 1975
nasti - 14 iunie 1961
flori76 - 21 iulie 1976(Odobesti)
lorena.n - 14 august 1964
carmenp - 15 august 1969
prixi - 16 august 1973
bruxinha - 24 august 1974
sim - 25 august 1973
helbi - 1 septembrie 1970
Robert - 12 septembrie 2004
Loru - 18 septembrie 1979
bubutzu - 08 octombrie 1974
motanik - 24 noiembrie 1980
dana n. - 15 decembrie 1980
pet.cost2005-15 decembrie 1975(Focsani)

asteryaro - ?
dianaelena -?
speranta - ?
catalina m-?



Flori
Noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Am pus si cateva pozici cu plimbarea de ieri

Pupici si o zi super va doresc

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Noi de Paste ... stam pe langa casa. De fapt suntem invitati la nasi (cu care ne intelegem de minune, deci ne simtim fff bine in compania lor) ... si cine stie poate vreo iesire asa, prin zona, vreo plimbare daca e timp frumos, un gratar ceva ... asa neplanificat ... Inca e vremea sucita nu se stie daca e cald, frig, ploua ... ieri de ex. a plouat si a fost urat. Mai degraba ne gandim pt. 1 mai la vreo iesire mai departe ...

flori - frumoaseeeeee pozele ... si gradina aia, plantele ... Si .. parul tau natural e asa, ca in poze? Ca parca te vazusem in alte poze altfel ...

6+
Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Flori, darga mea, iti urez cu putina intarziere (ca ieri n-am fost pe-acasa) sa fii fericita, iubita si sa ti se implineasca cele mai frumoase dorinte personale si proifesionale!
Am vazut si pozele, f frumoase!

Bun venit si noilor venite!

Bianca a fost cam bolnavioara, asa ca in ultima zi de scoala a stat acasa. De azi are 2 sapt de vacanta, dar va merge des in after school, caci organizeaza activitati frumoase cu ei. Azi si miercuri de ex. vopsesc oua.
Ieri am fost si noi in parc pe o vreme absolut superba, iar simbata am vazut o expozitie de dinozauri.

Va pup si va doresc o saptamina frumoasa!

PS Simo, voi ce mai faceti?
Dana, mai ai o zi si te vezi cu ai tai, nu? Cred ca abia astepti! Sa aveti niste sarbatori frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Sar'mana pentru aprecieri

Petro,ala-i parul meu natural Dupa ani de obsesie a parului intins(perioada in care am achizitionat un sertar intreg de ustensile pentru indreptat parul:perie cu feon,aparat Rowenta de indreptat parul,placa Remington),gata...m-am plictisit de par intins Acum il port natural,cam de vreo luna si e tare fain,ca am scapat de stresul aranjarii de dupa baie(doar putina spuma si gataaaa).

Andreia ,sanatate multa Binecutei .Ce fain ca-i invata sa vopseasca oua...Eu am aproape 31 ani si anul asta o sa fie primul an in care vopsesc ouale absolut singura(de obicei,aveam ajutoare).Sa vedem ce-o iesi

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

flori - iti sta bine asa ... de aia te intrebam daca e parul tau natural ...

6+
Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Flori,frumoase poze iar tie iti sta tare bine cu parul ondulat.
Nu stiu daca ai citit(eu am mai scris),ca in decembrie cand am fost in Cuba am avut escala in Islanda la tine in oras.ti-am facut cu mana nu m-ai vazut?


------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicanawww.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Dana,Petro,multumesc

Danutza,nu te-am vazut cand mi-ai facut cu mana,ca eu eram in Ro A fost lunga escala?Cum ti s-a parut Islanda vazuta de sus?(ca mie mi se pare taaaareee seaca).Pozele din Cuba le-am vazut si am ramas impresionata.Superbe!
Au venit parintii si sotul din Romania?Sau maine parca ziceai ca vin,nu?Cum e,nu ti-e urat singurica?

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by flori76

Dana,Petro,multumesc

Danutza,nu te-am vazut cand mi-ai facut cu mana,ca eu eram in Ro A fost lunga escala?Cum ti s-a parut Islanda vazuta de sus?(ca mie mi se pare taaaareee seaca).Pozele din Cuba le-am vazut si am ramas impresionata.Superbe!
Au venit parintii si sotul din Romania?Sau maine parca ziceai ca vin,nu?Cum e,nu ti-e urat singurica?

Flori
Noi





Flori,Mi s-a parut rece Islanda.Am trecut si pe langa Groenlanda.Se vedea numai gheata si zapada.
Mi-a fost frica singura...dar asta este ce sa fac...seara ma incuiam in casa(aveam usa la intrare in casa incuiata,usa la living si ma incuiam si in dormitor...si lasam si cheia asa intr-o parte cum am vazut eu in filme )
Ai mei au ajuns astazi pe la 10 dimineata.Acum dorm toti.Li s-a parut tare lung si obositor drumul.

Pupici!

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicanawww.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Danutza,ma bucur ca au ajuns ai tai bine.Distractie placuta si zile insorite va doresc!Pupicei

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Desi cu intarziere, profit de ocazie, ca sa fiu prima care ii ureaza lui Alex La Multi Ani!

La Multi Ani, Didialex!!!
Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte de o nastere usoara!!! Si mai ales,sa dai nastere la un bebe sanatos si mancacios!!!

Va pup pe toate fetelor si o zi minunata!




Roxana

Mergi la inceput