Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by LaLa_20

neata zuzici!!Cred ca Bibi a stiut ca azi e duminica si m-a lasat sa dorm mai mult
Laura.I...sper sa se faca bine cu tratamentu care il are...gentamicina sa nu fie nevoie...si cum s-o plictisesti mai?da bebei nu se pot conctra prea mult la ceva anume...si mai au si ei zile ...cum mai avem si noi...sau o fi astenia de primavara
LA MULTE LUNITE!!!MULTA SANATATE...clopoteilo care se sarbatoresc azi...A si LA MULTI ANI!!tututor care isi serbeaza ziua de nume azi
Miri crez k eu am uitat sa te felicit...pentru ca ai luata sala...bravo
MAi zuzici cred ca o sa rosim...ii povesteam Biencutei de compplimentele voastre si in semn de multumire mi-a aruncate cateva bucati de zambaric...A si eu nu sunt chiar asa slaba (cel putin nu cum as vrea)da multumesc de compliment,am lut 20 kg in sarcina am scapat de 11 fara nici un efort...e si dupa pastea ma apuc eu de splabit

Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Printesa mea NEW
Bibi se face mare


In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!





cum mai lala??mai ai 9 kg??nu pot sa cred...pai tu esti foarte slaba acum!!!din cate am vazut in poze...dupa mine mai bine ramai asa ca arati foarte bine!!!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


da mitsu si io vroiam sa te intreb daca nu sunt bagacioasa ... tatal lui bebe C. nu vrea sa se implice in cresterea copilului? te ajuta in vreun fel?? ca na .. e greu ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by Mitsu-bishu

Hmmm... alinaa cred ca doarme, am uitat ca ea se trezeste mai tarziu... Anandrei e racita, saracuta, cu tot cu bb David...

Sper sa intre zuzicile din sectorul 6 in timp util,... Sa punem de-o intalneala... Ce frumos ar fi! Ca prevad ca o sa fie o zi splendida! Yuppy!!!


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!



venim noi la plimbare..

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:

Buna dimineata fetelor. LA MULTI ANI tuturor celor care isi sarbatoresc ziua azi de Florii.
Vroiam sa va rog sa-mi dati si mie un PM cu parola de la contul comun, ca eu nu o am :(
Va pupic si va doresc o zi frumoasa.

Nicole-mamica si Mihai Alexandru (26.01.2008)

www.flickr.com/photos/25114008@N06/" target="_blank">poze Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Of, nici nu stiu pe cine sa sun... Dar am modificat iar datele de contact... Am mai adaugat ce mai primiseram...

laura_dimitris, tu nu ai lasat niciun nr, nimic?


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

jelimoni, Ellenuta, nu ma ajuta ca nu i-am cerut eu asta ca nici nu vreau si nici nu ar putea... Ma descurc Si l-a vazut in total de 2 ori Si e destul de incantat. Dar atat. Dar nici nu astept mai mult.

jelimoni, vinoooo!! Sau as veni eu la tine in gradina aia frumoasa cu lalele, ce fericita esti tu ca stai la curte!


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:

Ellenuta multumesc mult pentru parola

Nicole-mamica si Mihai Alexandru (26.01.2008)

www.flickr.com/photos/25114008@N06/" target="_blank">poze Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Uf, aratarea mica s-a trezit si molfaie la degetel... Ma duc sa bag o tigara si ma imbrac si o taiem la shopping, eu trebuie sa pap ca nu mai am nimic in frigi in afara de chestii pentru o salata care ii va face rau. Dar deseara, ca noaptea nu plange...


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Neata, zuzici!

La multi ani tuturor celor cu nume de flori!

Danonique, sa-ti traiasca flacaul!!

VEN, MIRI...o s-o duc pe Saara sa faca reclama la produse de ingrijit urechile:)))

Multumim pentru complimente, fetelor!

Va pup

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



mitsule am inteles. poate e mai bine asha ..



as veni io la plimbare dar avem vreo 3 florii si mergem la un gratarel .. nu stiu inca pe unde ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput