Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

quote:
Originally posted by miki_baby

VEN, MIRI...o s-o duc pe Saara sa faca reclama la produse de ingrijit urechile:)))




Haide, mai miki, esti rea, lasa fata in pace!


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by Mitsu-bishu

jelimoni, Ellenuta, nu ma ajuta ca nu i-am cerut eu asta ca nici nu vreau si nici nu ar putea... Ma descurc Si l-a vazut in total de 2 ori Si e destul de incantat. Dar atat. Dar nici nu astept mai mult.

jelimoni, vinoooo!! Sau as veni eu la tine in gradina aia frumoasa cu lalele, ce fericita esti tu ca stai la curte!


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!



pai cu ajutatul asta e...daca asa ati cazut de acord, si nu poate...da macar sa-l cunoasca ce stii poate mai incolo o sa vrea sa se implice mai mult!oricum e bine daca a fost curioas si a vrut sa-l vada, si mai ales daca zici ca a fost incantat!ma bucur!nici n-avea cum sa nu fie incantat de asa baiat!muah

ah ce-as venit...poate la vara o sa vin si eu cu sotu..ca el tot are lucrari pe acolo..si tare as veni la niste cumparaturi!!n-o sa uit sa dau un tel sa fi sigura!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emabucuresti spune:

Mitsu eu nu te cunosc si nu sunt de mult timp pe forum dar ini permit si vreau sa te felicit pentru felul cum iti cresti baietelul singura, esti de admirat asa happy cum esti tu tot timpul si frumusica, impreuna cu frumuselul tau plin de stil, si ai respectul meu!mama mea m-a crescut singura si stiu ce vorbesc, ce mama superwoman trebuie sa fii sa-ti reuseasca asta.
Apropo de parc,as veni si eu in parc in sect 6 ca mama locuieste aproape de Moghioros dar azi mergem in herastrau cu matusica. Next time.
Mai iese cineva in Herastrau, sa ma intalnesc si eu cu o zuza si un clopotel macar?

Ema cu bebe Milan(07.02.2008)
http://www.flickr.com/photos/25353433@N07/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

LA MULTI ANI FLORIILOR si distractie placuta celor care au doar de udat o floare
LA MULTE LUNITE BEBEILOR pt 4 luni Simon Sebastian,David Steven,Albert Aaron,Alesia Stefania si pt cele doua lunite Natalia Maria,sper ca nu am uitat pe nimeni ...
Imi pare rau ca nu pot sta cu voi azi dar avem si noi o floare de udatsi o fetita maraita

Sara Ioana 15.02.2008


POZE CU BEBELUSA SARA
ALBUM ZUZE
asa a intrat Sara in viata mea
nunta mami si tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



va place de EVA MARIA .. am ras cu lacrimi cand am vazut ce i-a facut barbate-miu ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca.Diana spune:

buna dimineatza zuzici. mi am facut un ceiut de vanilie si va citesc cu mult drag.

ellenutza, luati si bebe la gratar? oare nu e prea mult pentru bebe sa stea atata la aer?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



gata am reusit sa pun pozute de nasheala .. nu-s multe, astea-s facut cu aparatu nostru. nu a fost ceva cu pretentii, au fost doar familiile mirilor si noi, nashii.

suntem nashi

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



anca DAAAAA!! luam si pe bebe!! nu mai plec niciunde fara ea. ai citit ce am patit cu sanul .. asa m-am speriat. afara e cald, nu cred ca ii dauneaza daca sta la aer atata timp.

sa vedem cand plecam ca sotu' s-a dus pana la politiie sa ia o dovada ptr casco .. sper sa vina repede ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca.Diana spune:

super cool eva maria :d

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca.Diana spune:

dar de drum de 5 ore cu masina pana in Roman, ce parere aveti?

Mergi la inceput