Gravidute si mamici de Constanta (23)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

....daca tot am deschis eu capitolul asta mi-am bagat putin nasul in listuta de pe prima pagina si am cosmetizat-o putin....As vrea sa-mi spuneti dc e mai bine asa, sau o las k inainte....ma gandeam k ar fi frumos sa trecem in dreptul nostru si datele de nastere ale noastrea si ale copiilor sa stim si noi cand si pe cine felicitam, iar la gravidute-DPN-ul k sa stim cand incepem galeria....
Bineinteles k astept si alte idei si sfaturi, k s-ar parea k de azi intru si eu putin in vacanta pt k tati va fi liber toata saptamana si vom avea si bunicii in preajma...
Cred k nici nu voi sti ce sa fac cu timpul liber...

Angi , sper k nu te superi k m-am bagat.., dar nu aveam ce face in dimineata asta la cafea si m-am apucat de modificari...

editez: scuze pt kk-iala....recitindu-mi mesajul am vazut k l-am folosit de vreo 10 ori..deci inca dorm pe mine, chiar dc e ora 10...trezitul de dimineata imi dauneaza clar...
Madalina36
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

neata
mada, mie imi place cum arata...si da, mi se pare o idee buna cu datele de nastere...
nu pot scrie mai mult k sunt cu teroristu' mic in brate..


Roxana de Luca Teodor (05.12.2007)
cum creste
www.flickr.com/photos/22025950@N06/sets/72157604221093172/" target="_blank">poze


http://porcusorul.com/porcusor/mic/roxanelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

LA MULTI ANI, MONICA! MULTA SANATATE SI NUMAI BUCURII!

Roxana de Luca Teodor (05.12.2007)
cum creste
www.flickr.com/photos/22025950@N06/sets/72157604221093172/" target="_blank">poze


http://porcusorul.com/porcusor/mic/roxanelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

LA MULTI ANI! MONICA!


Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denise1301 spune:

to youuuuu
to youuuuu
dear Monica
to youuuuu!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florin-a spune:

Ana la aproape 1 anisor!
Am intrat sa pun poze....o sa intru mai tz
Acu am de pregatit un tortuletz!
pupici cu sclipici!

Varsta Ana-Maria
http://b1.lilypie.com/uFCEp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Monica , sanatate si indfeplinirea tuturor dorintelor.

Mav, felicitari nasica. Un bebe sanatos si frumos iti dorim.

Madaluta lista arata forte bine. Ne bucuram ca ai timp... sa facio alte completari.

Laudam si noi puiul de cioara. Avem deja 2.800 kg, de la 2.400. Si ne prezentam bine. Spune D-na Doctor. Ne-a cazut buricutzul.

Fetelor... de manastire v-am intrebat?

Stiti o manastire care sa aiba conditii de cazare cit de cit?







eu - Ina si minunea noastra mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

nu am apucat sa citim din urma, suntem bine si mi-a fost tare dor de voi. Aaaa, acum am vazut listuta, e super ok, repet, nu ma deranjeaza sa intrati pe ea ca doar e listuta NOASTRA nu A MEA.

Am facut vaccinul de 4 luni marti si a fost asa cuminte baiatul meu. Era adormit cand am intrat in cabinet si nu s-a trezit culmea nicicum, noi care avem mari problema cu somnul de zi. l-am pus adormit pe cantar, avem 6500 g, tot adormit l-a masurat, are 65 cm, l-a ascultat cu stetoscopul, l-a palpat, baiatul meu dormea de nu avea treaba, culmea!!! Pana la urma a trebuit sa-l trezim ca sa facem vaccinul, a tipat odata tare si pe urma a tacut, l-am luat in brate si l-am vrajit, pe urma mi-a dormit 2 ore. Nu a avut nici un fel de reactia adversa.

Maine nu cred ca voi avea timp sa intru fiindca voi fi ocupata cu pregatirile, asa ca va urez de-acum PASTE FERICIT si multa sanatate si noroc voua si puiutzilor dragi. sper ca nu e nimeni bolnavior si voi sunteti frumoase si vesele cum va stiu!



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Inimioara mea

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florin-a spune:

Monica La Multi Ani!
Tocmai am terminat de decorat tortul Anei.O sa pun poze dar cred ca de luni incolo..sunt asa de mandra de opera mea in care am pus toata dragostea .Nu e perfect dar este facut de mami!
Anul trecut pe vremea asta ma durea mijlocul si eu habar nu aveam ca sunt contractii...credeam ca e de la prea mult mers, insa Anuta mea incepea sa isi faca loc
De pe acum Anuta mea iti doreste mami cati mai multi anisori,sa cresti mare si sanatoasa ! Dintre toate diplomele mele certificatul tau de nastere este cea mai imp diploma.Mami, tati, buni si taiu te iubim mult de tot!!
Daca as putea fi autoarea cartii destinului tau,l-as scrie astfel incat dorintele sufletelului si a inimioarei tale sa fie frumoase ca in povesti.Tu..Anuta..buburuza,contesina,gogosica,frumusetea, iubirea lu mami ai fi cea mai fericita din lume!
La multi ani pentru maine buburuza mea..am vrut sa fiu prima care iti ureaza!

Varsta Ana-Maria
http://b1.lilypie.com/uFCEp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Monica!
Alina felicitari pentru "putzulica" ! Asteptam poze de la botez!
Paste fericit!

Noi participam la www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=2&folder=Clipe de viata 2007" target="_blank">concurs cu poza "2fetecucuiete". Voi ?


poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput