TEODOR, DARUL LUI DUMNEZEU!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ariel, am citit si eu povestea venirii pe lume a lui Teo, m-am cam speriat, ce-i drept! Insa vreau sa stii ca iti admir curajul si puterea din acele momente, asta arata inca o data cat de puternice sunt mamicile!

Sa fiti sanatosi si sunt sigura ca sarbatorirea din fiecare an a puiutilor tai va fi speciala!

Nicoleta 39+ (cu Matei, DPN 19.04.2008) si mami de Stefan (27.01.2003)
Doamne-Doamne, te rugam din suflet sa ni-l trimiti pe Matei mai curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Ariel,abia acum am reusit sa-ti citesc povestea.Doamne,prin ce ai trecut,dar Domnul a fost cu voi..Felicitari,mamico.Ma bucur mult pentri micul Teo grasun!ici voua.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.08)
Pozici
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

avem si poze:) mai jos, la semnatura:

la POZE/teo mic si dulce

si poze recente, de ieri, cu alex, numai 2, ca nu sta:))

la POZE/alex, iubire mica




mami de alexutza si Teodor Mihai

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Ariel, ti-am citit povestea nasterii lui TEO si mi-au dat lacrimile. Esti un om deosebit, o mama minunata si o fiica extraordinara. De asemenea esti o prietena super, fie si virtual. Nu meritai toate relele care ti s-au intamplat la nasterea micutului tau dar viata din pacate de rezerva si mai bune si mai rele. Si mereu ai avut pe cieva sus care v-a vegheat si v-a ocrotit si totul s-a terminat cu bine.
Iti doresc sa te refaci repede si trupeste si sufleteste si sa te bucuri din plin de minunile carora le-ai dat viata, de sotul, parintii, pretenii si viata ta. Lui TEO ii doresc o viata frumoasa, sa fie norocos si sa treaca cu bine toate examenele vietii.
Felicitari mamicule!

Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

Woaauuu, Ariel, ce mai patimisi si tu
da tot raul spre bine, sa fie sanatos si voi impreuna, sa va bucurati de 2 copii frumosi si sanatosi..ai fost o curajoasa si ai reusit..toata stima..mi-au dat lacrimile citind povestea ta...va pupicim si colici usoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Ariel, esti o mamica extrordinara .

Am trait alaturi de tine, imi pare asa rau ca nasterea insemna multa, multa durere dar, alaturi de tine am simtit si multa, multa emotie.

Sa va traiasca minunea mika alaturi de minumea mare!

Esti extraodinara!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Felicitari draga mea, sa va traiasca feciorasul Teodor (ce nume frumos!) si sa aiba o viata plina de noroc!
La fel si Alex surioara cea mare de-acum :-)

Mami, felicitari, esti deosebita! Si LA MULTI ANI ca stiu ca in curand se apropie si ziua ta!



"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Felicitari!!!Sa-ti traiasca printisoru!!!!
Uauuu,ce nastere!!!!Bine ca a fost totul bine pana la urma.M-ai facut sa plang.
Nu ai luat ceva homeopat????Sa fie mai usor???




Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Povestea nasterii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

multumesc fete dragi! danuta, merci pt urari! si tie la fel! sa ai parte de multa fericire! ramonella, am luat toate homeopatele de care am scris la subiectul despre "usurarea nasterii"....dar nu au reusit sa-l micsoreze pe teo:)), tot elefantel a ramas...travaliul in sine nu a fost greu, fata de ce am tras la alex, dar faza de "push!!!", brrrrrr! si cu eclampsia care a survenit atunci... acum iau homeopate pt refacere si pot sa zic ca m-am refacut super repede si ma simt bine...(arnica si china - pt cine e interesat)

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Da,ai avut un belel foarte mareee...In coparatie cu a mea de 2700...ca poate era usor si la tine daca era mai micut.Dar bine ca ai trecut cu bine peste toate pataniile.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Povestea nasterii



Mergi la inceput