TEODOR, DARUL LUI DUMNEZEU!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Felicitari Ariel! Sa-ti traiasca 2 puiuti nascuti in aceeasi zi! Mie nu mi-a iesit, Gh e pe 6 sept, in loc de 11 ca sor'sa :)

m-am cutremurat cand am citit, dr meu ti-ar fi fact ceza de la tensiunea aia 16.
Bine ca s-a terminat cu bine si a sa vezi ce iubire mare va fi intre frati.




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Ariel, esti o mamica eroina, ca si Naty cea draga!...citesc si am ochii plini de lacrimi..dar ma bucur enorm ca s-a terminat cu bine si ai o minune de bebelush acasa!! Felicitari pentru curaj si sanatate multa!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ariel, ufff, ce emotii am avut in timp ce citeam povestea voastra!! Sa-ti traiasca copilasii si sa te bucuri de ei! Chiar ai trecut prin multe!!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Sa traiasca micutul Teodor.

Bine ca acum sunteti bine.


********************************
vleeem si noi un vot

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=31" target="_blank">*Sunt un mare pacifist* si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=44" target="_blank">*Zambet1*

********************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Felicitari Ariel!

O poveste emotionanta cu un final fericit.Dumnezeu sa va aibe in paza pe toti patru.

Esti mamica pentru a doua oara,multa multa sanatate tuturor.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ariel, Doamne, prin ce ai trecut...am citit printre lacrimi...
Sa-ti traiasca grasunul, sa fiti toti sanatosi!
Ce super ca amandoi sunt nascuti in aceeasi zi!
Inca o data felicitari!

Oana 39+ cu bb Stefan
si Vladutz (2 ianuarie 2005)
AMR pana la
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

dragele mele, va multumesc pt cuvintele frumoase. azi implinim o saptamana! acum 1 sapt., la ora asta ma indreptam spre sala de nasteri, plina de optimism si de bucurie....am trecut prin infern si prin rai, prin moarte si prin viata, dar azi imi sarut puii mei dragi, ii tin in brate si ii ador. pur si simplu, am atata iubire in mine, incat simt ca daca ar da pe afara s-ar umple toata lumea de ea:)
au inceput noptile nedormite, colicii, plansete, dureri de sani, da r ma uit la mutrita lui dulce si trec peste ele.
pur si simplu il iubesc. am doua comori, doua iubiri mici...

mami de alexutza si Teodor Mihai

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Asa e, Ariel...nu ca s-ar umple lumea de iubirea ta dar ar da si pe dinafara...
Cu Teo-darul lui Dumnezeu ai murit si ai inviat.
Parerea medicala mi-o stii. Dincolo de ea, vad o misiune pe care ti-a dat-o Domnul, care cu siguranta te iubeste mult. Caci nimic nu e intamplator. Suferinta ta isi va gasi intr-o zi o minunata rasplata.


Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_fer spune:

Ariel, felicitari ptr grasunel! Sa va traiasca!
Nu-mi vine a crede ca nu ti-au facut cezariana, tensiunea plus greutatea lui bb ar fi tb sa-i determine sa te bage direct la cezariana. Am inteles ca nu cunosteati greutatea lui bb ca nu ai mai facut eco din sapt 34, cum e posibil? Eu stiu ca la internare se face eco plus una in ultima sapt.
Bine ca ai avut putere si curaj sa treci peste aceste neplaceri. D-zeu a fost langa voi.
ce frumos ca sunt nascuti in aceeasi zi! Sigur nu vor uita niciodata unul de ziua celuilalt.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Ariel-sa va traisca teo si alex,ce emotii
ce nastere cu peripetii
sanatate!
felicitari pt poveste ai relatat in detaliu tot si ne ti in suspans pina terminam de citit



ticker
mamicŕde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput