Timisoara, Impreuna! (97)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Vai ce splendor, vai de steaua mea...mamaaaaa, ce baftoasa-i sora-ta!!!



Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Hehehehehehehehe....asta e de umplutura,bay Dorisake...asa...de antreu si pentru antrenament...sa nu se plafoneze...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Beeeeeeyyyyyyyy aaapaaaa .....aaaaappppaaa ........aeeerrrrr ......viataaaaa .......

Ana ce sora frumoasa ai sa-ti traiasca da si bunaciunea aia de SPLENDORU' .......AUUUUU....AUUUUUUUU....

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:


...ma duc sa-mi adun cafeaua de pe jos...
...si balele, btw...




pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Fain negroteul dar nu pe gustul meu....
Eu prefer oamenii interesanti nu neaparat frumosi
Si la ce muschi are ala m-ar rupe in doua .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

quote:
Originally posted by Mariaa



...ma duc sa-mi adun cafeaua de pe jos...
...si balele, btw...
















Simoooooo nu fa risipa ia si balele ca si acolo mai e cafaaaaaa.........auuuuuuuuuu......ce bunaciune de om..........



Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Sunteti de comaaaaaa....

Eeeeeee....ce baftosi este unii,asa-i?

Laurelu'...si sor-mea in 25 aprilie implineste 35 de ani...

Simonel...pai tu ai mai vaz't poze cu sor-mea...si p-alea subacvatice...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by lore03


Si la ce muschi are ala m-ar rupe in doua .


aha...iarasi impacheteaza marmota ciocolata
drept ii ca si io i-as pune o punga-n cap sa nu-i vad barba...da ce ar face cu mujkii aia mujkiulosi tot as proba o tura

si btw, 'neata...ca n-am avut loc de banane si miujki si nisip si valuri...


pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Bay,cand am deschis pagina asta sa va citesc,pe stanga era o poza din ciclu "Sa ne cunoastem",care se intitula asa:"la colosseumul din pula".

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Super,dooper,pozele ,sorelina frumoasa rau , marea si plaja din Caribic cica de neegalat,Helmut a fost in Dominicana si vrea sa ma care si pe mine cand facem 10 ani de casnicie dar 10 ore sa zbori ,nu ne place negroteiul,prea pachete,pachetele,vb lui Lore ,da tu ce barba visezi Mariaa .

Da mai Ano si eu am citit cica e o statiune in Croatia,sau face bascalie careva.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput