Timisoara, Impreuna! (97)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Claudia...pai si eu stiam de statiunea asta...asa e...uimirea mea este ca titulatura ezista si e lizibila...nah!

Bay,daca Helmut vrea la Dominicana...iertaciune de ce o sa scriu...da' matale ori esti intr-o ureche,ori esti prea comoda de nu mergi cu berbantul acolo...Sa fiu io in locul tau...mancati-as!...pai cu deltaplanul as zbura pana acolo,cu zmeul,cu umbrela,cu orice...si 2-3 zile sa merg si tot m-as duce...Pai sor-mea in Dominicana merge la scuba diving...cica e super misto acolo...asa cevaaaaa....auzi,sa nu vrei sa meri in exotic pleis,ca faci 10 ore cu avionu'....Am colega care a zburat 20 de ore,Timisoara-Dominicana...motivul ei a fost ca s-a dus sa-si vada fiica stabilita acolo...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by Ana68

Bay,cand am deschis pagina asta sa va citesc,pe stanga era o poza din ciclu "Sa ne cunoastem",care se intitula asa:"la colosseumul din *ula".





...si ai impresia ca noi suntem mai departe?!?!?! ...m-am suit pe biscuite si am plecat...



pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ano ,io mai si 2 copii la care ma gandesc,numai is vremurile de calatorit si divingduit singuri,nici nu au fost de fapt dar nu e nici un fun crede-ma,ca nu e genul aventurier,ptr el concediu e sa stea la terasa la bere si apai io no tks, sa bati atata amar de drum pana acolo ca sa stau sa il vad la beute ,daca asi stii ca am fun cu el m-asi duce fata si mai departe.

Io nu-s acolo Mariaa :(

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

quote:
Originally posted by claudia74

Ano ,io mai si 2 copii la care ma gandesc,numai is vremurile de calatorit si divingduit singuri,nici nu au fost de fapt dar nu e nici un fun crede-ma,ca nu e genul aventurier,ptr el concediu e sa stea la terasa la bere si apai io no tks, sa bati atata amar de drum pana acolo ca sa stau sa il vad la beute ,daca asi stii ca am fun cu el m-asi duce fata si mai departe.

Io nu-s acolo Mariaa :(

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia








Scuze...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Cititi ca apoi sterg sa nu ocupe atata loc :
Un terorist arab ii scrie sefului:

"Salam Aleikum, salutam cu rezbect la jefu'!
Aderizat la Romania cu bomba la valiza ascuns bine; dragut fara problem control aerobort, fiinca mai gasit un bagaj pierdut pe drum.
Pastrat dolar american blestemat, pentru construit aigea bomba noua; dat jumadate la daxi, jumatate furat tigan din buzunar.
Indalnit frate Ahmed, patron magazin, ajudat la mine.
Discutat cu el la cafenea plan bomba, consumat egler proaspat, intoxicat zalmonel, noi ajuns spital, doctor roman durut la curu lor.
Asta zalmonel bun pentru bomba biologica este.
Jefu', gu bomba praf antrax nu putut facut la Romania ,
Deci ingergat plan bomba cu bum-bum! ...
Mutat apartament frate Ahmed, adus mult frumos aminde tara mia, fara apa la robinet.
Urmarit emiziuni explozie camion azotat, facut frica la mine.
Astia romani are tupeu nu gluma!
Trebuie recrutati, jefu, si facut teroristi!
Bomba cu azotat mare efect aveam! ...
Inderesat pilotat avion pentru lovit gladire la roman; vazut delevizor aparat zbor MIG prabusit singur in ogorul taranului, plus altu roman stricat singur gladire, adormit beat, tigara aprinsa, murit zoagra, facut chef mare la ei....
Draga jefu', gineva furat la mine gas pastrat bentru bus la bomba, iar azeara, gand eu iesit cumparat baglava, exblodat budelie la parter si apartamentu frate Ahmed s-a ales brafu' si bulberea de el.
Aicia la Romania , mult cretin este!
Zberiat, zguibat la zin, cacat mult pe mine de frica!
Jefu, ma indorg agaza, daca mai scap viu!
Astia romani nu are nevoie de terorism, face singur treaba noastra!!!

Cu respect, Ali''





www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by Ana68


Splendoru'

Bay,dati click pe full size din dreapta pozei sus...sa vedeti pozele la marimea adecvata...



URGENT!
o maska de oxigen pentru Anda va rog! Urgenta maxima! o resuscitare urgenta, va rog!!




pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Na hai mai,chiar asa,Cosmin stie.....



www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

hai mah Clau, glumam si noi la prima ora
si cu Helmut, nu te-ai convins odata?! cu rabdare si diplomatie poti sa-l inveti lucruri faine si daca zice NU :)
Ana...mi tuu, si cu umbrela si cu bastista legata ca un deltaplan..si cu nailonu pe apa ..cu orice m-as duce acolo...acuma ni! in clipa asta!
si in Croatia m-as mai duce, vai de capu meu...si de steaua mea...



pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Na hai ca prima ora o trecut demult,numai impacheta si tu ciocolata aia ca ati capiat-o .Ma acolo m-asi duce si io,dar nu in Croatia numai in statiunea aia....
Sa sterg aia cu teroristu sa nu ocupe atat loc ca nu am terminat materialul ptr Doris si acusica e cap.100?
Vise placute Mariaa...

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput
Mergi la inceput