Timisoara, Impreuna! (96)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:



Scuze pentru disparitia temporara,dar mai bine lipsa decat sa stresez tot poporu'.
Sa incep cu ce am mai facut eu apoi o sa va aliniez pe toate
In plina depresie ,mascata ,sa nu isi de-a lumea seama ca sunt iar dusa ,am plantat flori in curte ,am fost la cumparaturi ,mi-am dat banii pe masina ,am platit facturi,am avut musafiri si am lucrat.....asta este cam tot.Cred ca joi iau masinuta acasa ,sincer nu ma prea bucur si nu inteleg de ce...,sau inteleg ,sincer as fi vrut sa fie alta viata mea.

Maria care este semaforul ?? Sa incep sa trec si eu pe acolo si sa claxonez Hai ca eu glumesc nu da cu pietre...nervii tai cereti.

Doris felicitari cu intarziere la Radu si ma bucur ca este un sofer curajos.Spor la lucru',sa termini surpriza,ca altfel ti-o ia Simo inainte..

Laura sanatate la Maya si tie calm iubit-o ,ca si eu cu Laura la fel de cand cu gradi numai raceli.

Claudia si la Andy sanatate si poate vine primavara si la voi.

Mihi ce fac copilasii?? Te pup si poate iepurasul aduce un bebe

Lormi ce faci ?? Lucrezi??

Danitin vad ca noi doua le cam avem cu depresiile.Tu cum esti??

Deya scuze poate nu am fost foarte incurajatoare ,dar eu asa vad lucrurile ,si tu esti tanara si o sa ai multe de trait si invatat.

Katik parca tot mai putin scrii.Ce fac copii??

Aida pe voi va pup si numai ganduri bune de la mine.

Silvana a primit mama ta viza?? Te pup si pe tine si sper sa vorbim mai des.

Ana ce mai zici?? Nici o postare de scos fetele din depresii,nervi si alte cele??

O seara sau o noapte buna !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Lore, mama merge in 16 la viza, de maine intr-o saptamana.
Maria, alea sunt florile dinainte de party-ul cu copilasii?
Anda, ce gatesti bun? Io te cred ...

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

nope. sunt dupa ieri sunt facute :) cred ca au batut bine pamantul...e plinnnn de papadii

si da, chiar asa, Katik scrii tot mai putin! ia baga un raport scurtuz aici iubita, care-i baiu?!
maine dau cu filmulete-n voi pe mess, am probat cu Doris si cu Aida si merge filmul de la party cu copii pe mess/mail. suit pe net, no way.
la mine se esista o iesplicatie..vine rusu. de aici excesu de nerv cret.
ma scuzati. am io si damblalele mele.



pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Oameni buni, io declar aici, raspicat si tare, sa ramana pentru totdeauna, ca nu sunt normala...
Am avut nervu cretz, sa reiau tot ce am sters din greseala, asa incat, ma veti vedea mai rar, sa termin la timp...
E mai mult decat demential ce va iesi...
Si ia apucati-va si voi de ganduri-randuri, pentru editia aniversara, pai ce?
eeeeee...

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by Doris-Alina



[red]Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.[red]




Hm , ce putini prieteni am ! Dar macar sunt de valoare



Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza lume!
haideti la cafea:

mariaa, superb coltul tau de rai!!!! mi-au inflorit si mie doua muscate curgatoare, petunii inca n-am pus, aseara am pus ceva seminte in jardiniere, ramine de vazut ce va iesi, le-a semanat krisztina, in x si y.

scriu mai putin ca nu prea am vreme. sotul are doua saptamini de foc, si la servici si la scoala, un proiect mare si important, pina noaptea tirziu, asa ca trebe eu sa ma descurc cu toate, adus de la gradi, mers dupa cazier, plus invatat ca nu se da carnetul pe ochi frumosi(la toata lumea).nu mai spun ca, casa arata ca dupa dezastru si nus tiu cind voi apuca s-o pun pe roate cit de cit

claudia, multa sanatate la andi!!!!

dana, iesi te rog din acel butoi!!!! a venit primavara!!!!!doftoriceste-te ca sa treaca, cauza!

laura, multa sanatate piticutzei!!!! mai, da voi una intruna, ce asta???? si inca nu a mers la gradi...

doris, spor!!!!!

silvana, sa inteleg ca inca este iarna la voi???

lore, ai scos si florile pe afara? ca nu stiuc e sa fac, o fi prea frig inca noaptea pt ele?!chiar am trecut duminica pe la mall si am vazut masinutza ta expusa, exact verde. tare m-am zgiit la ea, super faina!!!!

lormi, tot cu treaba?felicitari pt burtik la cumnata!!!!

aida, ce mai face emma? ai gasit scaun? eu un inaltator am daca te ajuta, cu multa placere ti-l pot da. numai ca nu prea e comod, ar fi mai comod un scaun, mai ales la un drum asa lung.

deya, hai repara-te mama cit de repede, ca nu merita sa suferi!!!!!capul sus si pasul inainte!

ana, neaparat o consultatie in grup aici, te rog!!! este urgenta, bag de seama!

anda, te pregatesti pt cele doua chefuri(10 si 19)

mihi, vazut site-ul ala cu locul de joaca! superb! bine ca nu l-a mai vazut si altcineva

va pup, gashca, sa aveti o zi buna!!!! azi am de umblat tare mult, sper sa nu ploua ca atunci am pus-o. nu am cu cine sa-l las pe robi, asa ca trebe sa-l car cu mine, pe ploaie, vint.....





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Neatza lume,mersi de cafea Katik,mai nu stiu daca la Silvana e inca iarna dar aici cu siguranta e,noaptea sunt - 5 iar ziua nu trece de 5 grade ,m-am saturat,spor la treburi ca ai multe.
Andi e tot bolnav aseara iarasi a avut febra cand s-a trezit si greu si-a revenit,nu vrea sa mance nimic,bea numai apa dupa febra.
Doris ma bucur ca ai avut nervi sa continui surpriza,vezi ca oricum s-a oferit Silvana a te ajute si ne oferim si noi,sa aflam despre ce e vorba .
Lore ma bucur ca esti 'ok' cat de cat,pai da nici eu nu m-asi bucura daca mi-asi lua o masina noua in ro,cu strazile alea si soferi indisciplinati in trafic,nu stiu daca asi face fata,ia uite ce-ti ridic eu moralul ,lasa ca asa incept te obisnuiesti si tu cu traficul din tm si numai stai dupa troleibuze.
Mariaa esti la sapa deja....
Laurel mai gatesti ceva azi,io am facut ieri si o supa sanatoasa de cocos cu taitei de casa de la mama si cocosu tot de acolo ,dar Andi tot nu a mancat .
Merg sa imi gat cafeaua.
la toate.
Doris e super ce ai scris despre prieteni.
Dana nu mai scrii nimic,ne-ai lasat ieri cu ochii'n ceata,ca soare aici nu e.
Anda tu tot la sapa...
Deya,wie gehts?
Lormi au trecut indienii,te apuci de treaba.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata si de la noi la toate!



Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la mine...am stat iar pana la 3 azi noapte, sa fac surpriza, zau ca mi-ar fi binevenit un ajutor, dar atunci nu mai e surpriza, asa ca oi mai rezista...
A venit radu de la job, asa ca plecam azi tai-tai cu Fuzionake si cu Ines, la Gradina zoo, ca asa avem ordine precise...sper sa nu ploua...
apoi pana la Real, apoi eu la munca, Radu la faculta.
Ne auzim diseara,o zi faina!


Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

'Neatza si de la noi!

Mi-a dat trezirea vecinu de sus la 6.50 cu ceasul lui electronic de mo capiat,abia s-o dat jos din pat sa opreasca.
Merg la toilet si cand sa ma mai pun si io macar 1 ceas iaca si mieunel a mea fresh
Pai cu fras sa nu fie ea fresh daca s-o culcat la 22 si acum ii argint viu iar io mis vraishtea de oboseala si somn m-am culcat azi noapte la 1,naiba stie ca tot gasesti cate ceva de facut in casa.
Ieri am facut curatentie in dulapul Mayei si am scos c-am tot ce mi s-a parut mic si nefolositor in anul asta,am mai spalat 2 masini,pana pana am pus sa mananc,mi-am spalat la mana adidasii di chielii.....vai steaua mea.....miiiiii soooooommmmmnnnn.....




Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput