Timisoara, Impreuna! (96)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

da, eveniment in Banat - dam cu sapa la munca


pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

si intre doua sape, ca tot nu aveam alt gat la indemana, am dat cu un mail in Politia Rutiera - daca nu opresc astia semaforul intermitent, fac urat...plec dupa 8 ore cu nervii creti ca idiotii astia claxoneaza in continuu la semafor.
tocma ce m-am certat cu un sofer idiot!
huh!

pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

neata Timisoara,

Bai ce vreme de tot rahatu si am o stare ... e bine ca azi nu trebe sa dau cu sapa

Nu stiu ce sa va scriu is in pana de idei, va pupalesc pe toate

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Fetilii azi l-am lasat balta pe Clau si am plecat cu Maya la spital la dr Muscoi sa o vada pe fata ca numa horcanea,am scos o seringa de muci colcaitzi si tusea de am zis ca crap
Acolo a fost ceva lume da a mers tare repejor,cand am intrat o asculta si bubu nimic si ii spun:"mama cum tuseste fata?" moooama si cand io dat o tuse la nea' dr asta o si spus GATA BRONSITA
Deci am schimbat tratamentul acum ia Klacid sirop,Ciplox pic pt nas si a ramas Nurofenul siropel,ooooofff 'tui mama ei de boala si de kkt de viroza nenorocita.Bine macar ca o papat cand ne-am intors o banana mare cu branza dulce,a baut ceaiu' si o dormit da numa o ora ca atata i-o dat voie rahatii astia de muci colcaitzi acu o papat aprox 2 polonice de ciorbita cu o felie de painica si e activa de numa.
Nu mai suport sa vad fata in halu' asta ca tampesc deja,trag asa de 1 luna juma'.....




Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

quote:
Originally posted by Mariaa


pentru stresate, deprimate si alte 'specimene'
luati de va relaxati!
de ascultat cu boxele la maxim zori de primavara, zori de azi, astazi :)






Beeeyyy Simonicooo io tot asteptam sa vad ce vine dupa ciripitu' ala,credeam ca ai pus clipu' cu prichindeii de la chef si cand colo tu vrei sa ma "tratezi"
Da si pe mine ce ma 'nerveaza semafoarele astea intermitente de mor abia te lasa cte un prost sa treci ca de cica ei au prioritate si staaaaaiiii de crapi pana apuci sa treci.
Problema e,ca io nu's normala si ma infig de ii blochez cu me si pan' la urma trec chit ca ma injura de toti mortii si ranitii,da am trecut? am trecut
Ia intreab-o pe Dorisake ce unelte am io in masina de ma'nerveaza unu'


Claudia felicitari nasico,cica e tare bine sa botezi copii,io pana acum nu am avut norocu' asta.
Am facut ca si garnitura la tocanitza neshte macaroane care tare bine s-or potrivit

Aida te mai doare spinarea? Ai luat ceva?
Ce mai face pisicu' mic?


Hai ca mai am ceva de facut p'acilea si revin

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

buey,
io am treaba cu idiotii de se proptesc in claxon chit ca-s a tzashpea masina la rand...si o zic din prisma unui om care are job-ul langa o intersectie...nu din prisma unui sofer. imagineaza-ti 8 ore, zilnic, 5 zile/saptamana in 'linistea' asta. sunt si io om, nu stanca.
semaforul intermitent nu inseamna obligativitate de a lasa prima banda libera.
gizzz ca am nevoie de o jugulara...am nervu cretz. rau de tot.





pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Asta e pentru Maria in loc de jugulara

relaxati!




Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ca sa vezi, cum poate omu' sa inceapa ziua si cum poa' s-o termine
multzam Silvana

Laurelule...am scris de mi s-a luxat mana...fiiillllmuuulll ALA nu intra pe net!! e mare cat china!! adica cat CHINAAAA!! 'ntelegi matale?!




pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Receptionat evenimentele din Banat : agricultura si evenimente rutiere,ciripit de pasarele nemultumitor ptr Laurel,care vrea action,next...
Andi are iarasi febra si doarme saracutul si saracuta de mine la noapte ca el daca acu doarme nu stiu cand o mai fi noapte la el,spre dimineata poate .
Silvana si pe acolo e vreme urata ca la noi e jale nici in decembrie nu a fost asa frig,dimineata e bocna tot si eu tocmai vroiam sa sadesc plante si sa schimbam rotile la masini de vara dar no way de asa ceva nu stii ce fras de vicodol mai vine pe aici .
Na eu mai sapt asta is pe baricade de cealalta voi lucra si voi pierde sirul pe aici...




www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

je, in culori
somn usor


pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput