Leoaicele DC (13)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Si la noi e innourat si rece,si azi noapte a plouat.
Azi nu am iesit din casa doar din "auzite".


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

salutare , nici noi nu cred ca iesim azii din casa ca tare urat este
Nu a mai venit prietena mea deoarece sotul ei are probleme de sanatate, asa ca ne vom vedea in vara offf si eu care abia asteptam sa o vad sa mai stau cu ea la o "barfa mica"

O zi placuta !






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Am fost, am venit. A fost suuuuper. Am fost la Valea cu Struti, pe undeva pe langa culoarul Rucar Bran. Zapada, branduse si pungi de plastic la greu pe drum ... primele doua superbe.
Valea faina, strutii cam infrigurati saracii, afara frig, vant, lapovita ... noi ca bezmeticii ne-am jucat paintball (am luat o bila d-aia in piciorul drept de am o nebunie de vanataie) si bonus ne-am mai vanturat si cu tiroliana. Dar a fost excelent, ne-am descarcat de toata tensiunea si de tot stresul acumulate la munca intr-o saptamana intreaga.
Dar mi-a fost un dor de ai mei ... mi s-a rupt sufletul de dorul piticului (by the way, am fost cu bocancii pe care ii probeaza el in poza din link si parca nu mai erau asa incomozi ca de obicei, ca imi aminteam de el cum se tot joaca cu ei).
Saptamana asta trebuie sa ma duc la doctora de familie, dar cred io ca m-as vindeca mai repede cu cateva tiroliene pe zi.
Pup fete harnice

Copiii merita tot efortul nostru
Simona, Sonia,
Alex, Andrei


Puiul meu se pregateste de armata: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Pregatire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...
Poftiti la o cafa si o gustarica .La Ct e innourat si a plouat pana acum.....

7 aprilie

Incearca sa fii cat se poate de atenta si sa nu incalci intimitatea persoanelor din jurul tau, pentru ca unele dintre acestea s-ar putea sa fie cam indispuse si sa se simta deranjate daca le pui tot felul de intrebari. Cel mai bine este sa fii precauta si sa nu te amesteci in viata lor. Evita subiectele mai sensibile si discutiile in contradictoriu.

* Dragoste: Ar trebui sa fii mai ingaduitoare fata de partenerul de cuplu si sa nu ii mai faci atatea reprosuri, pentru ca el se straduieste sa iti faca pe plac. Chiar daca tu nu observi acest lucru, el face eforturi destul de mari ca sa isi corecteze acele defecte care te deranjeaza.

* Cariera: Astazi exista riscul sa ratacesti unele documente importante de care vei avea nevoie si sa pierzi mult timp cautandu-le. S-ar putea sa te enervezi din aceasta cauza si sa te pierzi cu firea, dar ar fi bine sa iti pastrezi calmul. Daca vei face putina ordine pe birou, le vei gasi imediat.

Altul:


Ar fi bine sa dai dovada de mai multa diplomatie in relatiile parteneriale.
Poti sa te bazezi si pe intuitie, dar e foarte sanatos sa faci si o analiza ampla a lucrurilor inainte sa actionezi sau sa iei decizii. In prima parte a zilei, este posibil sa ai mici dificultati in camin. Cu o vorba buna sau un mic cadou, poti dezamorsa o situatie tensionata. Ar trebui sa te gandesti serios sa petreci mai mult timp in familie.

intregul al celor mai si mai...

Va doresc o saptamana cat mai frumoasa.





Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
O saptamana frumoasa tuturor cu mult spor la treburi !
Eu sunt prin zona ... tot cu sefi ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

neata sa aveti o saptamana buna si va pup cu drag si dor, am cam tras chiulul, dar am revenit si cred ca azi e printre ultimile zile in care o sa mai am timp de net de maine incep lq noul loc de munca, o sa am mult de invatatsi chiar imi doresc sa ma pun l apunct cu toatecat mai repede!

azi inca sunt prin zona!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Buna fetelor.Ne-am intors si noi aseara,a fost frumos,ne-am revazut cu multi oameni care ni-s dragi si ne-am bucurat enorm..ne-a prins foarte bine iesirea asta,ca eram cam satui de munca si probleme...si ne-am mai umplut si noi bateriile.
Poate cineva sa-mi recomande un stomatolog bun in Cta?
Va pupic si va doresc o zi superba..si cine are soare sa trimita cateva raze si la Cta.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

ce liniste azi pe aici, nika nika slaba miscare-am si eu ceva timp si voi umblati brambura!


va astept macar la un ceai ca de cafea e cam tarziu!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

intregul ;
Anca mult succes la noul loc de munca,multi -ici;
Leditia imi pare rau dar nu stiu nici un stomatolog bun...
Daria tie si Giuliei,
Lilia,Katty,Catutza...


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Buna seara

Raluca , ce bine ca te-ai relaxat in mini-vacanta!!! poate pui si poze ceva sa vedem si noi muntii si zapada!

Leditia , cum se simte prietenul tau? a trecut raceala?

Dodo , un si pentru voi mai ales pentru Bogdanici-arici!

Anca , sa ne spui cum e prima zi de munca, sper sa fie bine!!!

Daria , voi ce faceti, cum mai sunteti? am vazut pe culinar pozele de la ziua lui Giulia, frumoase pregatiri!

Katty , tu ce faci, cum sunteti?

Eu sunt super fericita a venit prietena mea din Elvetia, nu ne-am mai vazut de anul trecut asa ca tare bine a fost azi ca ne-am vazut.Acum ea a plecat la Slanic Prahova dar ne mai vedem inainte sa plece iarasi la ea acasa






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput