Leoaicele DC (13)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai..
Poftiti la o cafa si o gustarica.

La Ct e soare sper sa fie si cald.

8 aprilie

Astazi vei scapa de presiunea impulsurilor contradictorii sau de evenimentele imposibil de anticipat care ti-au dat peste cap programul de pana acum. Vei reusi sa te detasezi de problemele cu care te confrunti, dar iti va fi destul de greu sa iti orientezi energia in directia potrivita. Deciziile importante ar trebui amanate, mai ales daca tin de domeniul financiar.

* Dragoste: Este posibil sa te confrunti cu anumite temeri pe care le ai cu privire la o relatie de durata. Daca vrei sa scapi de orice neliniste, ar fi bine sa nu te rezumi doar la punctul tau de vedere, ci sa incerci sa aflii care este si parerea partenerului tau.

* Cariera: S-ar putea sa discuti unele aspecte legate de cariera ta cu o persoana influenta de la serviciu, probabil cu unul dintre sefi. Incearca sa citesti printre randuri, deoarece multe lucruri nu sunt spuse pe fata, ci sunt continute implicit in mesaj.

Altul:


Relatia cu prietenii este dinamica, datorita lor parca prinzi mai mult chef de viata sau de distractie.
Daca esti invitata undeva, ai putea cunoaste persoane noi, incitante, cu care gasesti multe in comun pentru un dialog interesant. Planul relational este agitat, dar, desi exista si riscul unor mici dispute in anturaj, iti place atmosfera pentru ca te ambitioneaza sa faci fata oricaror provocari intelectuale. Relatia sentimentala e in regula.

intregul al celor mai si mai...




Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Cine vine la o ciocolata calda si dulce ?
La Oradea ploua, conform starii mele de spirit :-)
Deci trimiteti aici cateva raze de soare ... va rog frumos :-)




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Buna dimineata si de la Iasi!
De dimineata a fost ceata,acum se mai risipeste si se arata timid soarele.E un inceput,dupa o saptamana de ploi!
Prin urmare,Daria,peste vre-o ora trimit soare de la Iasi,azi s-au anuntat 18/20 de grade.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna si de la Bucuresti, pe aici era frumos cand am ajuns la serviciu, dar cum nu vad afara in timpul zilei (n-am geamuri care sa dea afara) doar banuiesc ca e la fel si acum!
Sunt la al treilea expresso tare si sunt ok!
Ieri mi-am pierdut timpul prin traficul din Bucuresti, am plecat de la firma pe la 11 fara ceva la o Administratie Financiara, si ptr. un drum de 30-40 minute dus intors, am facut 3 ore si ceva, in conditiile in care la adm financiara am stat maxim 5 minute. Si am mers cu unul din sefi cu masina, am stat la fiecare semafor zeci de minute!
Anca, ai inceput deja la noul loc de munca sau inca nu? Cum este?


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

seara buna dragele mele.........a trecut si prima zi si am spart gheata, a fost cu emotii dar a fost ok, am mult de invatat este un domeniu tehnic dar imi place si azi mi-a placut!

sunt prea proaspete impresiile, mi-am luat de studiat si acasa......


se va schimba programul familiei destul de radical dar asta este e momentul si sansa mea sa fac ceva mai mult si eu spun ca merita!


va pup cu drag si sa aveti o seara frumoasa cu cei dragi!


la noi vine preotul sa faca festanie la casa!


Anca, cu drag!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Moaama, ce liniste e aici!!
Pe unde v-ati pierdut? Eu cu munca multa ca de obicei
Astept sa ajung acasa sa ma intind ca ma doare spatele
Katty, ce mai mananci de post?
Va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Salutari de la Iasi!
Am o zi plina,de dimineata gradinita,curatenie,calcat,mers la casa supravegheat muncitori,luat copil de la gradi,...si acusica mergem la balet!!Lacul lebedelor,super abia astept sa ajungem..
V-am pupat!

Anca,sa fie cu noroc noul loc de munca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Hello, eu sunt tot pe fuga, poate maine voi sta mai mult la birou.
Lilia, ai primit emailul meu de azi??
Ma intrebai de meniurile mele, eu am gatit supa de rosii si o mancarica de stevie cu orez, diseara fac varza calita. La birou imi fierb paste sau orez la punguta si le amestec cu legume mexicane sau cu mazare, cu ulei de masline si ies super bune!
Acasa am mai facut mancare de fasole boabe, orez cu ciuperci, vinete, salata orientala etc. Nu cumpar produse pe baza de soia (salamuri, pate sau altele de post), nu prea imi place nici tofu, asa ca mai mult salate si ce-am scris mai sus. Noroc ca ii place si sotului ce gatesc si cum gatesc de post.
Anca, sa-ti fie de bine cu sfestania!!! Chiar mai sunt aproximativ doua saptamani pana la pasti si eu nu m-am hotarat ce gatesc!!!
Va pup si plec la adm financiara!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

buna si de la noi ce liniste azi aici.....
noi am fost afara, acum vreau sa adorm fata iar ea plange ca vrea sa faca baie sper sa adoarma fara baie.
sunt super fericita, am vb in Bulgaria la gazda noastra si am rezervat camera pentru vara 30E pentru 2 camere , asa ca pe 17 sau 18 iunie decolam la mare! deja numar zilele [:))]

Merge cineva la baby expo ? noi ajungem vineri pe la pranz






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Salutare.
Muncesc de zor si eu ... sa termin tot pana maine sa plec in liniste, sa nu ma sune nimeni in legatura cu muncile
Anca, felicitari si mult spor la lucru !!!
Dodo, ce faceti, cum sunteti ?
Adi, Giulik n-a stat la "Lacul lebedelor", a spus din start ca nu-i plac "actorii". Distractie placuta sa aveti !!!



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput