Leoaicele DC (13)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Dodo, multumim pt horoscoape
La mine se anunta o zi agitata ... a venit sefu` al` mare
Oricum voi trage cu ochiul pe aici ...
Ralcat, we fain sa ai !
Lilia, spor la facut pasapoartele !




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna.
Suntem in prag de weekend si suna tare bine!
Lilia, dar stiu ca ai recuperat baban, am avut ce citii! Ma intrebai de post, da, am reusit sa tin pana acum, doar Andrei mananca normal, noroc ca mananca la gradinita, si seara ii fac sandvisuri sau dulciuri. Acum doar fiindca a stat acasa i-am facut la pranz pireuri sau paste si snitele.
Ce frumos ca au pregatit si mancare de post, si noi am fost in noiembrie in timpul postului Craciunului la un botez si tot asa au servit un meniu de post tare fain! Sa ne pui si noua poze de la botez, pls!
Ieri Andrei intr-adevar a fost foarte fericit aici, il las si intra pe Jetix unde se joaca cu niste jocuri Power Rangers (astea sunt la moda printre baieti).
Gabi, multumim de horoscop si restul!
Ralcat, suna bine teambuildingul! Distractie sa fie!! Dar ai grija totusi cu spatele tau!
Daria, iti motivam absenta, daca zici ca a venit BigBoss!
Sper sa aveti un sfarsit de sapatamana minunat! Poate mai intru mai incolo, ca iar vine Andrei la mine, il aduce sotul mai incolo!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei
Poze Concurs DC Clipe 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=4" target="_blank">Amprente siAndreiinvarf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Salutare!

Lilia

quote:
Catutza, bravo ca ati fost la gratar, cred ca e super. Tu mai ai de gand sa faci curatenie de Pasti? pai nu ziceai ca ai spalat jaluzele, geamuri.. sau pana la Pasti mai faci una generala? Zau ca esti harnica..


pai mai fac odata curatenie pana la Pasti...sincer ma streseaza sa vad dupa fiecare ploaie ramele la geam negre de luni ma apuc de curatenia generala pentru Pasti, vreau sa fac in mai multe zile nu totul odata...
poza pe la we e de ziua nasei, le-a "lovit" pe amandoua pishu in acelasi timp
Pune poze sa te vedem nasa de botez , ce ai rezolvat cu pasapoartele?

Raluca , distractie placuta la team building

Daria , ce faceti we asta? unde va plimbati? fetele de la Oradea

Gabi , voi ce faceti? cum sunteti, sotul tau cum e? un si pentru voi

Katty , cum a fost cu Andrei la munca? e bine ca tineti post, bravo voua!!!

am fost la doctor cu Mihai, e bine dar mai merge miercuri iarasi la control ca mai are ceva tratament pana atunci, va pe toate






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !
Cine pofteste o cafeluta dulce ?!
Catutza, ma bucur de vestile bune de la doc !
Katty, pt vointa sa tii postul !
Dodo, cum sunteti azi ?

Noi nush ce vom face ... eu sigur fac curat si curatenie si spal haine si aranjez prin casa ca e jaleee ... in rest, iesiri la cumparaturi si parc. cred.

Voi ce faceti ?

WE frumos tuturor !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Celor mai si mai...



Ar fi bine sa dai dovada de mai multa diplomatie in relatiile parteneriale.
Poti sa te bazezi si pe intuitie, dar e foarte sanatos sa faci si o analiza ampla a lucrurilor inainte sa actionezi sau sa iei decizii. In prima parte a zilei, este posibil sa ai mici dificultati in camin. Cu o vorba buna sau un mic cadou, poti dezamorsa o situatie tensionata. Ar trebui sa te gandesti serios sa petreci mai mult timp in familie.

Altul:


5 aprilie

Astazi va trebui sa scapi de acele lucrui care nu au nici un rost in viata ta. Renunta la obiectele care nu mai functioneaza cum trebuie, la hainele vechi pe care nu le mai porti sau la acele activitati monotone care nu iti ofera nici o satisfactie. Trebuie sa gasesti puterea de a lua aceasta decizie si in momentul in care vei fi pregatita, incearca sa nu mai privesti in urma cu regret.

* Dragoste: Astazi s-ar putea ca partenerul tau sa iti faca o surpriza placuta si de aceea el va avea un aer misterios. Vei fi foarte curiaosa sa aflii ce pune la cale, dar el nu iti va da nici un indiciu despre ce are de gand sa faca. Trebuie sa ai rabdare si sa astepti pana la momentul potrivit.

intregul al celor mai si mai...





Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Salutare!

Noi azi trebuie sa ne vedem cu prietena mea din Elvetia, dar vad ca nu a dat niciun semn inca, asa ca nu stiu daca a ajuns sau nu in tara...la telefon nu raspunde-il are inchis asa ca ma gandesc ca e in avion , in rest nimic, pe acasa iarasi curatenie ca e dupa uragan in casa, am calcat si cam atat.

-am intregul , un weekend placut in continuare






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Catutza intalnire placuta si Wk placut,


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai,
poftiti la cafa si o gustarica


Te preocupa prea mult ceea ce se intampla cu persoanele din jurul tau. Te neglijezi si asta nu este bine, poti avea probleme de sanatate.
Energia fizica pe care o ai nu este tocmai buna. Azi stai foarte bine cu timpul. Nimic nu te opreste sa accepti invitatia la petrecere pe care o poti primi de la colegii de serviciu sau poate de la cel la care visezi de mult timp.


intregul al celor mai si mai...
O duminica minunata va doresc.






Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multumim, Dodo.
O duminica frumoasa tuturor !
Cine are soare, sa trimita si aici. Nu ploua, dar e innorat si frigutz ...





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

salutare, fetelor!
Sa aveti o duminica frumoasa, aici ploua si e urat.
Si ieri era asa frumos!!!

Va mai scriu maine


Mergi la inceput