FIV 170

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

floricicoo imi pare sincer rau..dar asa cum spui tu..sigur DD va face o minune si pna la urma vei reusii..te pup si te imbratisez cu drag.
oana ,katya va pup..imi pare sincer rau..
dreamte puppppppp..deocamdata nimik la orizont..sunt in pauza
DORIS tin pumnii stransi..
Licuriciii doar te puppp si stii tu ce am la spate stransi?nu spun..nuu
Kitta te puppp..io doar asta fac
ANDRADAAA felicitariiii!!!sa ai o sarcina usoara .
va pup pe toate


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!
ANDRADA.P mii de felicitari iubita!!! Mesajul tau primit azi pe tel. mi-a inseninat ziua!!Ma bucur mult pentru tine si felicitari pentru reusita ta mamico!!
Pisix frumoasa e noua ta titulatura!! Acum stau cuminte sa nu-mi vina chiar maine dimineata la eco, ca mor de rusine!
Iana_Mari eu voi fi maine dimineata la Giuly, la ora 07:00 dimineata! Te invit la o cafeluta in holul spitalului(de la tonomat).
Ultima oara cand m-am intalnit cu cineva de pe forum la Giulesti a fost acum 10, 11 luni si m-am intalnit cu Madalina28 si cu Aurel_cris, care ambele sunt mamici acum. Poate ne vom purta noroc reciproc!!

Astept fiv-uletul meu norocos de martie-aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Lianooo pe mine nu ma pupi? ...
Iana bafta maine, sa iasa asa cum ti-ai propus.Eu iti tin pumnii!
Andrada felicitari si din partea mea, sarcina usoara si la termen!
Zouzoule un pup special...fara galerie!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digeka spune:

Andrada - felicitari!

Sa ai BB-i sanatosi si la termen!!!

Sandy - toate sarcinile au fost naturale si pe urma ati trecut pe FIV? Asa v-au sfatuit medicii?

Pisix - mersik, zici ca au fost cazuri aici pe forum cu mobilitate scazuta si dupa naturiste sa fie naturala sarcina? Sau tot pe FIV?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Pisix si mie imi era dor de tine ,succes in continuare cu tratamentul
Andrada felicitari pt. sarcina.
Ioanatugs sigur ne vom intalni ,mai ales ca pe cine pui ochii ramane gravida.Nu stiu daca ajung la 7 dimineata,din cauza vremii s-ar putea sa intarzii putin dar sa ma astepti.
Antosit multumesc iubita sper ca programarea ta sa fie cu noroc si maine seara sa va dau vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Andrada felicitari, sper sa fie molipsitor

Sandy bine ai venit. Spune-mi, te rog, medicii au gasit vreo explicatie pentru ce se intampla? Exista vreo posibila cauza?

Verga ce mai faci? Cum te simti? Testul va fi joi,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandyG spune:

Digeka-da arcinele au fost naturale,dar ptr ca trecuse 3 ani de la ultima si nu mai am ramas am incercat fiv,care au fost nereusite.
goggy-acum abia la a treia incercare am gasit un doctor bun ,care mi-a spus ca nu are nici un rost sa incerc daca nu gasesc cauza pierderilor de sarcina.si mi-a dat sa fac analize
genetice :cariotipul de cuplu
aici este problema mea la cromozomi,si va trebui sa -mi cerceteze embrioni,dar ptr asta este nevoie de FHISURI speciale, care trebuie sa vina din Australia sicosta 2500E si apoi testarea fiecarui embrion 300E.si apoi cu d-zeu inainte daca gaseste ceva bun alt stres daca sse vor lipi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

FETELOR VA MULTUMESC ,SA VEDEM PE MAI DEPARTE CE REZULTAT VOI AVEA. MONI,L-AM INTREBAT PE PROF DACA TREBUIE SA MERG,SA-MI MAI FAC AZI O DOZARE DE ESTRADIOL,SI A SPUS CA NU ESTE NEVOIE,mi-a confirmat si el ca este buna val de 844 pt ziua 6,si ca nu mai este nev sa-l repet,si sa fac tratament pana sambata inclusiv,seara sa fac Pregnilul,si luni dim punctia. D-NA dr embriolog Dascalescu ,mi-a atras atentia de doua ori sa am grija cum ajung cu ,sotului,ca se circula cu restrictie din cauza sumittului,. DACA AZI FOLICULII masurau 14,13mm,nu se pot sparge pana luni,sau sa se mareasca prea mult,mi-se pare mult pana luni,mai fac Menogon,inclusiv Sambata,oricum nu ma simt chiar f bine,ma simt umflata in burta si parca nu am aer,si o stare de somnolenta de numai zic,dar probabil ca asa este normal,ca de hiperstimulare nici nu poate fi vb. SI cu estradiolul pe care l-am facut,nu stiu ce sa zic,ca doar pe forum am citit si am inteles ca nu este prea concludent,ca el creste si in chisturi,asa ca voi astepta ziua de LUNI,sa vedem ce va fi,va pup pe toate .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Deliasuuper de suuper veste!Ma bucur mult -mult pt. reusita voastra! sarcina usoara si fara complicatii...si...Doi bebelaci sanatosi si frumosi! Cand te intorci in tara da un semnal sa ne strangem la o parola...mi-e dor de voi!Eu nu am ce zice despre mine ...asa ca nu prea am ce cauta prin discutii.Am intrat special pt. Delia caci mi-e f. draga pt. perseverenta ei...felicitari din tot sufletul mamico!!
katja,felicia, si...cristinicinu va dati batute fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

DELIAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!FELICITARI, MAMICO!


Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput