FIV 170

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

buna,
Am si eu o intrebare sunt programata la giulesti pt. monitoriz. ovulatiei la dr. Niculescu stiti cumva dc pot sa-i dau ceva bani sau nu primeste. Am uitat sa intreb dc i-mi treb. de la medicul de familie trimitere si adeverinta de salariat de la serviciu.
multumesc si va doresc mult succes in continoare.

http://tt.lilypie.com/6vJ4p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

iana_mari -heeei, mi-era dor de tine ! iti doresc sa fie bine si sa mearga totul ca pe roate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Buna fetelor,

Am intrat sa va dau o veste buna: AndradaP e super graviduta, bhg ziua 11: 460!!!!!!!

Sunt super fericita pentru ea, e al patrulea FIV reusit la Budapesta si se pare ca sunt gemenuti.

Felicitari, draga mea!!!!

Va tin pumnii tuturor celor care sunteti in focuri!! Sa dea Dumnezeu sa auzim de cat mai multe mamici fericite.

Ciarli, Leia si Maia

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Felicitari,Andrada!! Sarcina usoara si bb-i sanatosi!!
Ciarli,multumim pentru vestea buna

Dream ..la mine..nimic nou,deocamdata...

Luca te citesc cu o deosebita placere...si ma rog sa ti se implineasca visul!

Zouzou,stiu ca nu vrei galerie...bafta multa!!

Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Andrada Felicitari!!! sa ai grija de bebei sa stea cuminti la mamica in burtica !
Fetelor a inceput sa mai rasara soarele si pe la noi pe strada... sa ne tinem toate dupa Andrada

Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandyG spune:

Zouzou am vazut ca si tu locuiesti in Grecia.iti doresc sa mearga totul bine si la anul sa te vad cu b.b in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Bravo Andrada, ma bucur mult! La intalnirea noastra mi s-a parut ca erai ffff trista. Gata, fata draga, e timpul sa fii fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

AndradaP FELICITARI!!!!Sarcina usoara si bebelasi sanatosi!!!!!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

quote:
Originally posted by katiya

Bhcg 1,84.
Sa aveti o zi placuta.




Imi pare tare rau,acum am vazut mesajul tau...a aparut mai tarziu,pentru ca inca iti sunt moderate mesajele.
Iti inteleg durerea...fruntea sus.Cu ajutorul Domnului o sa fim si noi mamici intr-o zi....

Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

manumanu, KoraPop, Pisix, digeka, kineta, claudia prea, dream 1971, maniland, iana mari, mersi mult ptr. sustinere. Eu nu reusesc sa stau prea mult la pat dar incerc sa nu fac efort.

manumanu iti tin pumnii maine la punctie, de asemeni si lui Pisix ptr. vineri .

oanademunck, felicia, Katiya imi pare sincer rau .

AndradaP felicitari mamico, sigur sunt .

zouzounaki i-ti doresc ceea ce i-mi doresc si mie. Ar fi cazul sa rasara soarele si pe strada noastra.

LucaLuca vreau si eu in clubul vacilor gestante.

toate FIV-oasele.

Mergi la inceput