Timisoara, Impreuna! ( 89 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

M-am intalnit cu Cioco, rezolvat partial, a mai ramas sa faca pozele la masina...

Ana, sesiunea de cumparaturi, s-a soldat cu esec total, nu mi-am gasit nimic din ce vroiam, cica patroana magazinului, ca peste cateva zile primeste marfa si ma suna cand sa vin...in rest, m-a tocat iar Ines, ca de obicei, cu pantofi cu toculetz, na...si o minge mare cu Cinderela, pe care a inaugurat-o deja prin bibelourile lu Buni...

Radu e la condus, instructorul lui are parinti la sat, asa ca distribuie lapte de vaca, la clientii lui...
Concluzie, Radu super fericit, ca in loc de o ora de conducere, livreaza lapte prin oras, cam vreo 4 ore...deci...am laptar...si sofer...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Danitin, las ca nu te-am uitat numa pe tine... si pe altele le-am uitat, dar nu intentionat, ci pentru ca nu va stiu titulaturile...
Asa ca rogu-va, fiecare scriti aci...ce functii aveti, ca vreau sa imbunatatesc lista de pe prima pagina...domeniul de activitate si profesia...locul de munca nu trebe, ca nu facem cv...



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

no hai sa incep io: inginer chimist, in sanatate
doris, no bine ca ati rezolvat, si macar partial!
dana, stai tu linistita ca pastrez io ceaiul
ana, pai cu picturile deocamdata pauza ca azi am dus-o la gradi si cind vine acasa dupa-masa mergem afara asa ca nu prea are timp de idei cretze!
claudia, tu tot cu pregatiri? mai un picutz si va chefuiti!
deya mama, capul sus, asculta tu de babele astea de aici ca toate sunt trecute prin toate cele si stiu ce spun! la tine sa treaca repede hertzul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Beeeeeyyyy....coana laptareaso,te-ai scos...ce-i iese la Radu la afacerea cu laptele?Hai ca-i misto asa...prinde mai mult curaj la sofat,e super!
Bay,daca vrei sa te scapi de obiectele de colectat praful ale lu' bunica-ta,mai cumpara-i la Ines inca o minge...si categoric nu vei mosteni asa ceva...Mah,chestia cu chelitul de bani pentru mandrele...suntem number one in cross the nation...numa' duminica i-am cumparat maimutei sensibile 4 perechi de blugi si io inca nu m-am capatat cu nimic...
Dana...mai ai nervi?Auzi?Da din dulceata aia bestiala de trandafiri inca nu ai gustat?As' vara Marius a fost invitat de fi-sa a mica la o prajiturica preparata de manutzelele ei,din nisip,pietricele,frunze uscate si apa de Timis...si s-a lasat cu scandal ca asta n-a indraznit sa puna gura,iara fi-sa plangea ca ta-su nu aprecia cum se cuvine preparatul....Hai spor la treburi!


Helllaaaauuuu....restul...ce faceti mah?

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

'neatza si de la mine...daca mai poate fi 'neatza...
inca mai merge!!!

am citit in viteza...Ana esti mortal combat !!!! mult prea bestiala!!!
Doris aia iti dau spor de periculozitate mah? ...pe bune...
asta cu laptarul e tare de tot cat e halatu? cat e halatu??
ela uelcam! tu ai tripleti asa-i? sper ca nu ma insel...asa parca am vazut la alt subiect.
hai, baga mare o cu noi!
Mirela cum esti?

bei, eclerele le-a facut Anda dupa reteta de la mine o las sa va zica ea impresiile 'after hour'
io-s cu toata casa pe fuga...exclus eclere acuma...mai putin si vin aia cu mobila de bucatarie asa ca am cuptoru-n mijlocu cashii. numa maine nu-i poimaine.

Danuta io nu cunosc nimic in/la Padureni. :(

trupa vesela si sa aveti o zi faina!




pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank"> Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Katik merci mult de rabdare, sper sa nu apara plantele noi pana ajung eu sa le savurez pe alea uscate...

Doris pai la mine e mai complicat, ca la superwomen ce sunt sii ca nu mi-a ajuns un job, asa ca as fi reporter, redactor, si project manager la agentie de consulting. Da cum cea mai draga si mai aproape de sufeltelul meu e reporter, pune asta. Si merci!

Ana, deci sa inteleg ca sunt o fericita, la o adica tot pot gusta din dulceata de trandafiri, macar ingredientele sunt comestibile...

Auziti, mie tot nu mi-a picat fisa la Mauritiusu Mariei?

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Deci, e corect asa?

Katik - inginer chimist, ( in sanatate)
Danitin- reporter
Dorisake- hair-stilist
Deya- studenta
Maria- DEX ( director executiv firma amenajari interioare)
Laura- farmacista

astept continuarea...

Deya, la ce studiezi draga? sa completez la tine?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Din partea mea e perfect! Multumesc mult Dorisake!

Maria, si ce culoare are mobila? Sa nu spui ioz ca nu mai trece Ana pe la tine.... da vin eu cu tot cu spiridus si atunci nu raspund de picturile murale ce-ti vor transforma bucataria intr-o chestie cel putin Nouveau Art daca nu cumva chiar cubista.

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

no, pana am copt io un mesaj, voi ati scris 3-4...
foarte faine fazele cu prajiturile


pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank"> Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

e clar...sunt la relantiu azi...
Dana nu e ioz (inca)
fix la tine ma gandeam cand am 'plecat' in vacanta!! si din toata lista acolo am ales sa ma duc. in traducere libera, am plecat in lume la plaja, pe o insula insorita!





pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank"> Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput