LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

ROBERT ANDREI
COSMIN
ILINCA


SA FITI SANATOSI SI NOROCOSI!!!



Crina si Maya Georgia

Luna a10-a


varsta Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuulti ani

Robert Andrei

Cosmin

Ilinca




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

La multi ani pentru ROBERT, COSMIN si ILINCA !!!!

Sa fiti sanatosi, sa va bucurati de ulte realizari in viata, sa fiti fericiti si norocosi.

Annmary- desigur ca poti suna. Tipul e super bun si face orice forma si culoare vrei.

Feeetelor mi-a adus tortul - arata superb e exact asa cum mi l-am dorit pentru puiul meu- e pestisorul din mica sirena cel galben cu albastru.
Azi il sarbatorim desi maine e ziua lui. La ora 13 vin invitatii. Eu mai am de ornat platourile, in rest sunt gata.
Pupam copilasi bolnaviori.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kissmam spune:

Buna tuturor!
in ce priveste dezvatatul de a suge noaptea din nefericire nu am apucat sa pun in aplicare sfaturile voastre ptr. ca ne-am pricopsit si noi cu rosu in gat si tot tacamul (febra mare, plansete kk moale)
acum nu prea mai vrea sa manance mancare-cred ca o doare inca gatisorul asa ca mai mult laptic. Sper sa vad sanatoasa cat mai repede, sa scapam de antibiotic si resul de medicamente.
CRED ca este adevarat pana la urma ce se spune ca nu apreciem cu adevarat viata noastra asa cum este ea decat in momentele cele mai grele. Probabil pentru ca suntem prin firea noatra perfectionisti si vrem intotdeauna mai mult
PUPICI si sanatate multa strumficilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:



La multi ani sarbatoritilor de astazi
Robert Andrei

Cosmin

Ilinca

Si petrecere frumoasa tuturor piticilor care se "petrec" azi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene spune:

Sa intru repede cat doarme jr

Mai intai, ce e mai important, LA MULTI ANI pentru sarbatoritii de azi si, in avans si pentru cei de maine:

15 martie
Robert Andrei
Cosmin
Ilinca

16 martie
Timeea
Ian


Sa cresteti mari si sanatosi!


Cine vrea sa ne voteze si pe noi (Alexandra cea cu nasul julit ) la concursul acesta:
www. timisoaramami .ro
(fara spatii, dar altfel nu pot sa scriu, ca e reclama)
Suntem undeva pe la mijlocul paginii, iar de votat se poate in partea dreapta, unde apar numele tuturor participantilor. Din cate am inteles, concursul e doar in weekend.
Multumim anticipat!


Karra, cum mai este Winnie?
Sanatate multa tuturor puiutilor bolnaviori!

Anca, de www.TickerFactory.com/][/url]" target="_blank">MARIA ALEXANDRA - 28 februarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!
ROBERT ANDREI COSMIN
ILINCA
SA CRESTETI MARI, SANATOSI, VOIOSI SI CU MULTE BUCURII PENTRU PARINTI!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:


Robert Andrei de Raluca22!
Cosmin de Yana25!
Ilinca de B_Zara!

Sa se insanatosasca repede bolnaviorii!

Uite un site interesant pt cei ce nu s-au serbat inca: http://www.articoledepetrecere.ro/



Ela si Thea, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Poze Thea-Ioana
Thea-Ioana slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani, Robert Andrei!
La multi ani, Ilinca!
La multi ani, Cosmin!

Sa fiti sanatosi si sa cresteti mari si frumosi!

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani fericiti si sanatosi!

Ilinca


Robert

Cosmin


Ca tot zicea cineva ca ar trebui sa scriem si altceva in afara de urari,scuze ca nu mai stiu cine,eu nu am mai scris absolut nimic ptr a evita conflictele care in ultima perioada se cam indesisera.Si asa doar cu urari era liniste si pace.Cred ca fiecare din noi ar trebui sa respecte deciziile celorlalte mamici pt ca in fond fiecare face tot ce poate mai bine pt copilul ei.Acestea fiind zise ,sa trecem la lucruri mai vesele.
Aseara ne-am petrecut pana la 1.30 a fost foarte frumos si mi-a fost foarte drag sa-mi primesc rudele si prietenii.
Protagonistul principal a inchinat steagul inainte de a sufla in lumanarica pt ca si-a respectat cu sfintzenie programul de somn,adica cu alte cuvinte:voi petreceti dar mie dati-mi pace ca eu am alte planuri,nu-i bai caci sora si fratele lui au fost delegatzi sa sufle in lumanare lucru care i-a incantat peste masura.Motzul nu l-am luat caci fiind in post era ceva mai complicat asa ca asteptam pana dupa Pasti cand facem petrecerea reloaded.Poze in mesajul urmator caci acum se supara soatza caci ma asteapta cu vopseaua pregatita.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput