Rugati-va pentru Diana! (2)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speed spune:

multumim de vesti tinem pumnii sa se rezolve cu Shriners cit mai convenabil pentru voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Laura, nu am mai scris de mult timp dar v-am urmarit mereu
pupam si trimitem multa energie pozitiva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_mada spune:

Au trecut deja 2 ani de lupta continua, nesomn, sperante...?!Cum e posibil ca intr-un colt de lume un copil sa se joace,sa alerge, sa faca ceea ce totii copiii din lume fac si merita sa faca, pt ca sunt copii si nu au nici o vina,si intr-un alt colt de lume o fetita dulce si parintii ei sa sufere?Cine poate indura atata nedreptate?Sa va dea Dumnezeu putere in continuare si sa faca o minune pentru Diana si pentru toti copiii care sufera.Ne gandim la voi, va pupam si astepatam cu sufletul la gura vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimitete spune:

Laura, sa va dea Dzeu in continoare putere si incredere si Diana sa faca in continoare progrese, cit de mici...
Exista un spital Shriners si in Montreal.

Pupici lui Diana,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RazaDeSoare spune:

Laura,Diana si multa putere va dorim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Ganduri bune si energie pozitiva va transmitem in continuare !
Sanatate si putere sa mergeti inainte !





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

Nu-mi vine nici mie a crede ca au trecut 2 ani

Multumim Laura ca ai gasit timp sa ne scrii

Bafta multa la Shriners, sa gasiti informatiile de care aveti nevoie pt a lua decizia cea mai buna

Ma gandesc mereu la Diana si imi place sa cred ca intr-adevar toate gandurile noastre se aduna undeva si conteaza

Cu mult drag,uta

www.fertilityfriend.com/ticker/uta79/ttc.png" target="_blank">asteptam, asteptam


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Laura, va doresc multa putere, nadejde la Dumnezeu si numai ganduri bune Dianei

Noi

Ce spui sa si infaptuiesti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amandina_c spune:

Draga Laura,

multumim mult de vesti. Am toata admiratia pentru voi, pentru neclintita credinta ca va fi mai bine. Gandurile noastre bune si rugaciunile noastre pentru sanatatea Dianei se adauga celor ale voastre.


pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Laura, te inteleg si te admir ca nu te dai batuta Multa sanatate, pupici si imbratisari Dianei, succes in programul de recuperare!

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput