Timisoara, Impreuna ...a venit primavara! (87)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Pofta buna, Lore...si somn usor...

Ia culcarea toate, azi de dupa masa, sa va faceti somnul de frumusete, macar duminica, nu mai stati pe net, ca faceti riduri...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Hai du-te tu la plimbarica Doris cu familionul tau fericit,lasa-ne pe noi cu durerea noastra,da-le'n fras de riduri,cui ce-i pasa.
Da chiar dana ce-i cu tine,chair asa bolnava esti nu vi-a mai trecut deloc raceala,asteptam sa scrii ceva .
Dedicatie speciala ptr moa

www.youtube.com/watch?v=dRww47sDn8g" target="_blank">Ajutor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

bei, dupa voi imi ramanea gaina descracanata si barbatu' nemancat!

btw, Aida e bine. Emma la fel.
Clau



pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank"> Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

dar ce analizezi atata biata gaina inca nu ai puso-n zupa,jumerele inca nu-s gata!Eu sunt la program de joaca cu copiii si ne intelegem foarte bine,ne-am machiat,ne-am frezat, btw Doris,Denisa vrea scoala de frezat,o trimit la tine cand termina scoala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by Mariaa

bei, dupa voi imi ramanea gaina descracanata si barbatu' nemancat!



...sau invers?! nici eu nu mai stiu



pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank"> Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Na ca iar o inceput ploaia si cica la Clau ca sa mergem pana la maica-sa,da nu mult zice el...putin.
Pai putin si stau ca e fata racita cobza,stranuta de azi dimineata continuu...am renuntat la homeopate (cica apa de ploaie) asa ca am trecut pe Panadol sirop,Olynth spray,Vit.C pentru copii,suc de portocale si ceaiuri caldute cu lamaie si miere de albine.

Clau tornada/uraganu' ce o fost la voi o ajuns aseara la noi,uita-i sa-ti spun.S-o facut dintr-o data o negura si o inceput o vijelie cu piatra de numa,tunete,fulgere....asa ceva n'am mai vazut
Zici ca aveti ora de veselie si machiaje?? Fain...mai te relaxezi si tu putin.

Eu vreau sa frig pulpitzele din supa si sa ma apuc de lapte de pasare.Am inebunit dupa desertul asta,parca mi-s copil mic

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Laura imi pare rau de Maya ca este bolnavioara.Vad ca si Laura mea are gatul putin rosu si tuseste odata la 1 ora ,si parca este ragusita,asa ca de buna voie si nesilita de nimeni am inceput sa ii dau Hexoral Spray si ceai cald cu lamaie si miere.

Pofta buna la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

S-a gatat de mult joaca,am si pranzit deja,imi pare rau ca s-a stricat si la voi vremea dar la noi cam tot asa o tine,ploua si bate vantul de nu-ti vine sa iesi din casa,bucuria lui Helmut care si-asa nu avea nici un program cu noi,mi-a spus mergem cu Andi undeva fara Denisa si i-am zis da ok stam acasa.
Mariaa gata disectia la biata gaina,cum is jumerele?
Imi pare rau de bubulinele voastre Laura si Lore,sper sa nu se agraveze sa nu aveti iar de furca cu zgarnaieli si nopti nedomrite,iar la Lore concediu medical, spiridusele.
DDDDDAAAAAAANNNNNNNAAAA scoate funduletul din patut daca esti chiar asa bolnavioara si scrie 2 randulete,ca daca esti pe la cabana undeva te iertam .
Anda cum stai cu timpul nici ai nu ai relax,ce ai gatit azi,ati fost iar la bazin,a fost deschis de data asta .
Katik program de duminica cu gorobetii?
Silvana cum e vremea peste ocean,aveti ceva program azi.
Lormi something about u,numai dedicatiile au fost,tks a lot da zi si tu ce mai faci.
Laura distractie placuta la socrela.
Deci Emma e bine,totul decurge normal nimic complicatii,nu a intervenit nimic deosebit,ma bucur enorm ,ne gandim la voi.
Ana iarasi e Marius la computer!Ce-a facut Alex la olimpiada, e totul ok,si-a revenit,vezi ca o punem de-o intalnire,le dam bani de-o citronada sa iasa in oras,ce zici,Alex cu Deni.
Astia ma bazaie iarasi sa le fac waffeln nu mai au chef de ecler,mai nici o clipa de liniste nu am,care-s alea ma de poti dormi la pranz (in afara de Lore si Laura) ca eu nu am dormit de cand am copii niciodata si nici inainte nu imi amintesc sa fi dormit,fain de voi ca aveti putina liniste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Salutare Timisoara,

Maria, dezcracana gaina aia ca o trage tzugu la "dansa"
Doris, distractie faina in oras. Cu ocazia zilei de 1 martie?
Claudia, la noi e zapada, zilele trecute s-a incalzit putin, a inceput sa se topeasca zapada si peste noapte iar a nins. Am auzit ca toata luna martie va fi zapada si frig ... nasol m-am saturat, din noiembrie e numa zapada si frig. Azi stam in casa, merem acu de dimineata la cumparaturi dupa care program liber fiecare.
Dana, unde esti? Sper ca sunteti bine, nu aveti nicicare nr de telefon s-o sunati?
Lore si Laure, sanatate la puiutii vostri.
Ana, stiu ca sambata Alex a fost la olimpiada, cum a fost?

Pupiu
Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Silvana zi si tu ce miraz de lume a facut Simo azi cu gaina aia,bey arunca si aici o jumara .
La noi duminica sunt inchise toate magazinele nu sunt numai benzinariile deschise,plictiseala si circ iarasi cu copii astia,Helmut doarme ca intra de noapte si eu numai zbier pe aici la copii ca se cearta si se bat,astia parca n-ar fi frati.

Mergi la inceput