FIV in Ungaria 34

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aniros spune:

Multumesc scamiy pt raspuns, si te-as ruga sa -mi trimiti lista cu analizele care ti le-ai facut,daca poti,si sa mai imi spui daca ti-a dat trimitere un medic catre Synevo pt. aceste analize. Eu locuiesc linga Cluj si pina acum tot la medici din Cluj am fostla consultatii.
Multumesc adaca,multumesc la toate fetele care incearca sa faca ceva si pentru altii

Totusi undeva cred ca nu procedez bine pt. ca mesajul meu apare dupa mult timp dupa ce l-am trimis.Sau este normal?

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Buna seara luuuume!!!
aniros BINE AI VENIT si MULTA BAFTA! Primele tale 10 postari sunt moderate si de aceea apar mai tarziu. Pe urma apar imediat.
Adela ma bucur ca v-a placut. Cica maine cand ma trezesc din anestezie ma asteapta o prajitura de la tine . Mai bine aflam maine de ea ca acuma si am intrat in post negru . Pai nu tre sa pun la loc cele 10 kg?
dannette multumesc si te asteptam! Mihae la Arad. Mai are putin si ajunge.
simonagurau sper sa iasa bine
Sandica e cumintica in si abia maine seara va iesi la o plimbare. Va pupa pe toate, va multumeste pentru cuvintele frumoase si incurajari, dar nu poate sa va scrie ca si-a uitat parola. Va scrie cand va ajunge acasa. Oricum e bine. O mai musca aia mici de burta din cand in cand ca sa isi aduca aminte ca sunt acolo.

Va pe toate!



"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Cris multa bafta. Te pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

Cris, bafta multa maine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Bunaseara fete dragi
Cris multa bafta maine, iti doresc ce imi doresc si eu sau tin pumni stransi Doamne ajuta o sa vezi ca de data asta o sa fie bine pana la capat
Adaca multumesc sper si eu sa fie || liniute
Liana ma bucur ca nu ne-ai uitat, ce mai faci cum esti? te si atept sa mai scri aaaa si multumim de martisor
Leny, Andicu, Mi-ka si restu fetelor va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

SPUNEM O PENTRU TINE CRISIS Doamne ajuta !
SUNTEM ALATURI DE TINE

Ade cea mai fericita si DARIUS, CAIUS si RARES

www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonagurau spune:

FETELOR-va multumesc pt sustinere

ANIROS
daca vrei sa te programezi la Debretin este o d-na Maria acolo la clinica care ne traduce celor care nu stim ungureste.Ea iti face si programare.Eu am sunat-o azi si ma programat cand am vrut eu.Iti dau nr ei si daca vrei vorbeste cu ea.0036305850061

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonagurau spune:

SCAMIY

Daca nu-i cu suparare cum ti-au iesit analizele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

crisis
multa , multa bafta maine la punctie , sunt cu pumnii stransi alaturi de tine !!!!
simonagurau
mai e un pic pana maine dar zic eu ca au scazut in urma AC.Te asteptam cu vesti.
danette
cand ai programare la dr.Zadori ?
pupici tuturor

Mergi la inceput