FIV in Ungaria 34

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Adela asteptam poze. . Pe Ani unde o gasesc? ieri am sunat la Dana si a zis ca trece azi pe la mine.Spune-i ca o astept.
Liana multumim pt martisoare
Va pupam pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

adela sa'ti traisca flacaul crestinatasteptam poze.
Tia te pup.
Andrada daca mai ai nelamuriri sunt aci..bafta multa!!
va pup pe toatee


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Ala77 am gasit, multumesc. Acum sunt experta!

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniros spune:

Buna fetelor!
Va rog sa ma primiti si pe mine in "clubul" celor care s-au hotarat sa incerce FIV in Ungaria si acum caut orice informatie care m-ar putea ajuta sa reusesc.
Am descoperit acest forum acum doua zile si de atunci in orice moment liber fug la calculator si mai citesc cate ceva.Marturisesc ca unele lucruri m-au descurajat dar altele m-au incurajat,oricum m-ati ajutat foarte mult.
Am fost diagnosticata cu endometrioza in urma unei operatii laparoscopice in 2006,am facut 4 inseminari dar fara rezultat.
Eu m-as indrepta spre clinica din Debrecen pentru ca este mai aproape de unde locuiesc eu,astfel ca as avea o rugaminte la scamyi sa-mi spuna ea cum a ajuns la dr.Botnar si ce analize a facut la Cluj.
Va multumesc la toate si sa aveti rabdare cu o incepatoare pe internet si pe forum(primul pe care scriu)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva47 spune:

Andrada, iti urez drum bun miercuri.O sa ma gandesc la tine !!!Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonagurau spune:

FETELOR,FIVOASELOR va doresc din tot sufletul o PRIMAVARA plina cu BUCURII !!!
Va daruiesc la toate
Sa fim TOATE si apoi
Astazi sunt in a2a zi de CM si merg sa-mi fac FSH.Am emotii,mi frica .SPER sa fi scazut dupa 2 luni de AC.
Va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dannette spune:

Diapapadia am incercat sa-ti trimit mail sau un PM si nu ai activat nimic. Se pare ca nici eu nu am activat PM-ul (nu stiu cum se activeaza) dar imi poti trimite mail. Cu hidrosalpinxul m-am hotarat sa merg la Szeget si sa intreb acolo. Si merg cu toate analizele.

Criss tin pumnii pt maine, o sa fie bine.
Liana - bine ai revenit, nu mai auzisem nimic de tine
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniros spune:

Buna pt. toate fetele !
A auzit cineva de dr. Szmmona Gabor din Budapesta? Eu m-am programat la dansul pt. ca la dr. Botnar(Debrecen)si la dr. Zadori, programare pt. consult se face doar la sfarsitul lunii mai si mi s-a parut prea mult timp.Ce sfat imi dati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scamiy spune:

Buna fetelor !

Va doresc o primavara frumosa si plina de gravidute !

Aniros, bine ai venit pe forum, referitor la programarea la Dr. Botnar la Debrecen, mie mi-a facut un coleg personal programarea pt. ca el mergea deja a doua oara la Debrecen si asa m-am hotarat sa merg si eu, dar colegul meu s-a programat prin telefon, iar daca vrei pot sa-ti fac rost de nr. de tel. la care suna el. Analizele le-am facut si inca mai fac la Synevo (Institutul Oncologic sau Rom-Bell), daca vrei am sa-ti scriu ce mi-au cerut cei din Debrecen plus ce mi-am mai facut eu suplimentar. Daca ai nelamuriri iti stau la dispozitie.

Simonagurau, tinem pumnii stransi sa-ti iasa bine FSH-ul.

Va pup si va doresc tot ceea ce-mi doresc si mie!

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

MULTUMIM LUI CRISIS PENTRU CADOU din partea lui RARES.
ZAPP si ANIROS Bine ati venit ! Sa dea Bunul Dumnezeu sa deveniti cat mai repede
TIA o sa punem si poze, cat mai curand.
LIANA multumim de martisoare. Ai mai aparut si tu? Pe unde umbli? Nu vrei sa ne spui nimic?
BORZASIMO Ma sa fie II
LENY

toate fetele

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS si RARES


www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput