FIV in Ungaria 34

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

"Privesc spre cer...
O barza cu aripa cerul il taie
Si raza de soare o transforma-n vapaie.
Lumina divina azi cade in ploaie.
Si-un colt de cer - un martisor si doar iubire...
Atat aduce-al sau zbor si-un gand de fericire."


Primeste primavara in viata si in suflet... deschide-ti aripile si incearca sa zbori... inchide ochii si incearca sa visezi... nu-i asa ca e minunat?

Martisoare pentru voi toate: www.youtube.com/watch?v=YhqceoKFZj4&feature=related" target="_blank">cu pasarele, www.youtube.com/watch?v=crYm91p8jM8" target="_blank">cu floricele, www.youtube.com/watch?v=N6r-xotEXAM&feature=related" target="_blank">cu simfonie.


"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Desi teoretic nu a inceput inca primavara (si nici practic, cel putin in Michigan - a nins iar!), 1 martie 'suna' a primavara, nu-i asa?
Sa aveti o primavara frumoasa, fetelor, si sa avem cat mai multe vesti bune!

Adaca, poti sa pui in dreptul meu FIV martie 08 cu Peter Kovacs - respectiv poti scoate cuvantul 'speram', pt ca acum e sigur. :) Marti plec spre Budapesta! Abia astept! Vineri merg la prima consultatie. O sa va tin la curent. Doamne ajuta!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

AZI NE BOTEZAM



Revenim cu amanunte in zilele ce urmeaza.




Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS si RARES

www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:


"Martisoare, martisoare, pentru doamne, domnisoare, cu bondari si toporasi, ghiocei si fluturasi, cu cosari si zinisoare, potcoave si inimioare, si trifoi cu patru foi, primavara e cu noi!!!"














Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Buna dimineata! Va doresc tuturor sa aveti o primavara frumoasa si sa va bucurati de teste pozitive, de sarcini frumoase si fara probleme si de bebei sanatosi si frumosi!

Eu sunt pe la mijlocul tratametului si anume azi ma apuc de Gonal (am facut deja 10 zile de Suprefact). De vreo 2 zile tot incerc sa vad demo-ul cu administrarea Gonal pen dar nu se incarca. Sunt un pic stresata din cauza asta pentru ca n-am mai facut niciodata pen si demo-ul l-am vazut doar o data acum vreo luna jumate'... Imi spuneti si mie, va rog, cum se seteaza doza? Multumesc.
Miercuri plecam spre Budapesta! Sunt asa emotionata si plina de speranta!

Va pup pe toate!

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kittyke spune:

Andrada ,

Poate asta te ajuta http://www.youtube.com/watch?v=fADyj_nLKqs

Bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Kittyke felicitari! Sa ai o sarcina frumoasa si fara probleme si un bebe sanatos si frumos!
Multumesc pentru link! M-a luminat pentru primele 2 zile cel putin. In urmatoarele 2 trebuie sa fac 112.5 ml si mi-e inca tare neclar cum o sa dozez. In fine, poate ma prind diseara cand fac doza de 150...

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kittyke spune:

Andrada iti multumesc foarte mult pentru urari, sper sa fie totul OK si ma bucur ca te-am putut ajuta un pic.
Eu n-am facut Gonal dar stiam ca exista clipul asta si m-am gandit poate te ajuta.
Multa bafta !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

Andrada incarci pen-ul la diviziunea dintre cea de 75 si cea de 150. Aceea corespunde la 112,5 unitati.

Mergi la inceput