Mamici de Septembrie - Octombrie 2008 (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns symonne spune:

delphinas probabil ca ti-a zis dar tu de suparare nu ai mai auzit. ma gandesc ca daca reusea sa auda inimioara ti-ar fi zis.cel putin asa ar trebui sa se procedeze in cazurile astea delicate.

bebemic
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

mai povestim maine. acum o sa ma retrag. poate incerc sa dorm un pic...seara buna tuturor fetelor, sa fiti sanatoase si aveti grija de bb vostri.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

alinush sigur vei ajuge la 40s!!!! mai ce prosti vb cateodata! auzie la ea..spera sa ajunga si ea sa vada ce e bb! sigur ca vei ajunge mamitzi!!! de ne-ar auzi copchiii ce vorbim..s-ar cruci!
moni pai te rog sa intri mai des..da!? nici claudinna nu prea intra!!!!! meyyy..la datorie cu voi!!!!!!
no..ma duc si io incet la somn...adik inca nu...da incet incetisor

Oana
14s
o noua viata

filmuletz bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

am si eu o intrebare . am facut bitest acum 2 zile si acum am primit ceva rezultate
si nu stiu cum sa le interpretez
va suna familiar free beta hcg si PAPP -A ???

13+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

de fapt problema este ca am niste valori dar nu am un interval in care ar tbui sa se incadreze
pbabil la asta se referau la analiza cd au zis ca imi dau analiza dar numai dr o va putea interpreta
asa ca inchid analizele intr-un plic si il deschid numai la dr
cred ca e cel mai bn ca sa nu innebunesc
asadar inchis plicul=nopti linistite (as fi vrut sa stiu macar ce inseamna, poate ma ajutati macar sa stiu ce reprezinta analizele astea)

13+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

pbabil ca toate ati culcat bb-ii
somnic usor si vise placute
vbim maine


13+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

monica felicitari pentru fetitza.

Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)



Nasterea sufletelului nostru David
bb2 in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

am aflat de pe net ce reprezinta aceste 2 rezultate. pacat ca nu exista si un algoritm de calcul al riscului pt mamici (pbabil ca sa nu innebuneasca mamicile)
nicaieri nu spune care ar tbui sa fie valorile ok...

13+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Monica, felicitari pt. fetita ....sa fie sanatoasa si mancacioasa si sa va bucurati amandoi de ea.....eu acum cand o vad pe fiimea cat de afectuoasa e cu mine, imi dau seama ce norocoasa am fost ca am avut intai fetita ...ce balansata arata lista gravidutzelor de pana acum

Delphinas, fii increzatoare ca totul va fi bine. Mai, eu cred ca valorile astea ar trebui interpretate de doctori, nu sa te lase cu niste cifre...

Eu abia saptamana cealalta voi ajunge la doctor sa vad ce si cum...tot atunci o sa am si o saptamana de vacanta, pe care de-abia o astept

Va pup,

Cristina

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyia spune:

MONICA,felicitari pentru fetitza!
DELPHINAS ,imi pare rau pentru ce ti se intampla,dar cred ca va fi bine.Ma rog la Doamne -Doamne sa fie bine cu bebe!
Pupici si celorlalte burticute!

mama de bebe pufos DAVID(24 iulie 2006) SI bebe din burtik 5+

Mergi la inceput