Timisoara, Impreuna! ( 82 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Leaua de Laura ,ea merge la porumbei cu bubulina ei si eu nu ,sa vezi ce o furi cand ne intalnim ,glumesc bucurati-va fetelor voi de orasul nostru iubit ,dar vreau si eu si ce flori frumoase mi-ai aratat ,vreau si eu ,ma dar s-au inmultit porumbeii pe acolo,e plin de ei,vreau si eu cu Andi ,hai ca am plangarit destul pe aici,lasa ca vin eu acasa acusica dar Andi nu va fi cu mine lau de helmut nu ma lasa sa-l iau.

Si leaua de Doris o fura ce melodii de corazon a bagat.

Ia uite ce treburi importante avem noi sa stam la pc azi si sa ne dedicam una-alteia cate ceva,da unde is barbatii ,al meu doarme ca are tura de noapte,da dupa masa sa vezi la ce tura de shoping il duc sa imi ia ceva fumos,da habar nu am ce,ceva tolaraie,azi vreau sa pap o praji la Trandafiru si sa primesc un buchet de frezii si o plimbare in parcul Rozelor,vise placute Claudia.

Aida ne gandim la Emma, ii trimitem ganduri bune si rugaminti fierbinti de insanatosire.

Lasa ca imi fac imediat iarasi niste baracude (papanasi) reteta de la
Laurica iubita.
Hai ca merg la treaba ca altfel aberez pe aici,eu sunt deja in Timisoara oricum,deschid imediat web cam din P-ta Operei dedicatie speciala de la Katik ,relelor .

Acuma ii randul lui Dana sa o fure,reao ce esti ,ce tort si sampanie ai pus si ce rusini faceau adultii aia ,hai ma terminati ca merg sa-mi trezesc sotul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

bey, chiar bat din aripi cupidonii aia pe aici!!!!! ne mai vorbind ce zboara inimioarele prin aer!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

pai Clau draga, daca te duci sa-ti trezesti sotzu tot e un castig numa, vezi, de te intreaba de unde atata corazon salvaho sa nu-i spui ca de vina e Dorisake cu muzica, Katik si Laurelu cu porumbeii si io cu poze indecente si sampanie ca nu mai pricepe nimik omu Zi si tu ca te inspira pur si simplu si ti s-a facut dor de el...


Katik zboara, zboara , tot mai bine cu ei prin cap decat la Vacarescu

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

claudia, adultul citeste cumva forumul?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Aveti scapare nu citeste,nu il intereseaza pe el womens stuff,stati linistite ca asa buimac cum ar fi daca l-asi trezi nu asi avea nici un castig ,asa ca il las sa doarme,m-am apucat de papanasi care de data asta nici macar baracude nu au iesit,ci mai degraba taitei ,am incercat alta branzica dar degeaba,ma las pagubasa,lasa ca face mama cand vin la Romanica mea si-asa ma intreaba de zor ce sa gateasca pe cand vin .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Clau ca sa vezi tu cat mis io de faina uite ce ti-am pregatit www.torturi-chipsidale.ro/img.php?imagine=9z6tfptunuv.jpg" target="_blank">UN TORTULETZ pentru tine si Helmut,un BUCHET FREZII SI LALELE,ti-am trimis UN STOL DE PORUMBEI,vine la tine si www.primariatm.ro/album/details.php?image_id=341&sessionid=ahlqotaedfrm24ahip1dnua385" target="_blank">PARCUL ROZELOR ca sa face-ti o plimbare virtuala.
Pentru o ti-am pregatit O MASA DE BUNATATZURI
si un PLATOU CU FRUCTE

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mi-e rau, esti e minune de femeie Laura(stie barbatu-tu),toate sunteti,le impart cu voi toate bunatatile alea,da buchetul ala e mortal,am simtit si mirosul lui virtual ,gata sunt indragostita de ziua asta,cu atatea suprize minunate si atatea femei adevarate prin preajma, VA MULTUMESC,sa fiti iubite,apreciate si respectate toata viata ptr ca meritati pe deplin asta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

De cand tot vreau sa va arat pogacelele mele delicioase.

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Clau, clar ne punem bine cu tine ... dac o sa fi nasa la botez, cu floricele si din astea. Si daca sotzul nu percuteaza la romantisme de Valentine, hai ca iti facem noi atmosfera. Deci, ce zici de un tur prin www.primariatm.ro/album/data/media/46/timisoara_-_parcul_rozelor_-_banci_acoperite_de_trandafiri.jpg" target="_blank">PARC, bem un pahar de www.recaswine.ro/highresolution/te-iubesc-mult-roze.jpg" target="_blank">VIN DIN ASTA iar in loc de tort, oare n-ar merge ASTA cu GARNITURA.

E, ce zici?

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Apar si eu..am disparut ca magarul in ceata.....da am rezolvat probeleme cu corazonul ..din pacate azi sunt singura invat maine examen....
Sper sa aveti o zi cu de toate si sa va distrati ...va pup

Mergi la inceput