Timisoara, Impreuna! ( 82 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut fete,

Sa aveti o zi in dragoste si frumusete....Io mi-am luat-o in freza cu valentine dei asta asa...ca sa-l serbeze cine poate si vrea,raman la traditiile neaose romanesti...no offence!

Treaba am,nu-i bai...am vrut sa scriu mai de dimineata,dar intrasem in sevraj,imi trebuia cafeaua...

Lormi,dap...poti sa vi tu cu ce-oi veni,aici domneste societatea capitalista si exploatarea omului de catre om...deci...ma intristez ca tatuca Leni o murit,ca poate el mi-ar fi facut dreptate...

Kati,pai si e bine cum zici cu manuta lui Robi?Hai ca-s curioasa ce iasa pe film...

Doris,bafta maxima in continuare si sa fie cu progrese super la sofat si invatat!Si nu va speriati cu luatul salii atata...

Mah....va pupa mandea...mai revin cand e vreme!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Claudia la ce nervi mi-o facut toti zilele astea numa de romantism nu imi arde mie.
Oricum pe Clau meu tre' sa-l tot trag de maneca cand e ceva de genul asta(romantic) ca el e la asa ceva.
Si chiar ma doare ca nu e si el putin cu initiativa,putin romantic asta e daca nu am cautat eu bine de la inceput

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Buna dimineata! Ziua de astazi trebuie sa stea sub senmnul gandurilor bune trimise spre Aida si Emma. Sa dea Dumnezeu sa fie bine, s auzim vestea cea mult asteptata.

Lormi, am avut si eu parte de zilele mele de groaza - le numesc cei 3 ani negrii - asa ca acum caut sa savurez fiecare ocazie in care ma simt bine, sa apreciez faptul ca toti cei dragi mie sunt ok si ne putem bucura impreuna de clipe frumoase.

Katik pai inca nu-s gata cu pregateala. La serviciu s-a ivit ceva din de dimineata, spiridusa e asa de caraita ca tare mi-e frica sa nu o pandeasca vreo raceala ceva ... daca toate merg bine mai inspre amiaza dau o fuga pana la Mall pt parfumul ala de m-a topit, si spre dupa amiaza bag o programare la coafor, mani, epilat. La 17,30 scapa sotzul de la lucru, la 19.00 avem rezervarea. Sper sa-mi iasa toate cum am planuit.... Tu cand aflii ceva precis de manutza lui Robi?

Clau am invatat de-a lungul timpului ca daca vreau ceva trebuie sa pun mana si sa fac ... de la treburi casnice la organizari de mese festive si de la serviciu la rezolvarea chestiilor administrative ale familionului. Sotziorul se implica doar in momente foarte importante sau cand il paleste spiritul de aventura. Dar e bine asa ....


Dorisake naspa treaba cu rampa, conduceam de mult si tot imi era greu la pasarela de langa fosta tribuna. dar lasa ca nu-mi fac griji, trece Radu cu brio peste toate....

Si mie Sf Valentin imi trezeste amintiri din tinerete. de un Sf Valentin am "fugit in lume" cu actualul sotzior, atunci cand toate si totzi pareau sa ne stea impotriva. Si am facut atunci o alegere buna.



Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Laurelu, pai daca Clau al tau a lipsit in ziua in care s-a impartit romantismul, pune tu mana si organizeaza ceva ... nu conteaza cine e cu initiativa ci rezultatul final.

Ana da ce ti-a facut tie nenea Valentin de esti asa suparata pe el? Imi plac sarbatorile traditionale da parca si astea importate au farmecul lor, Dragobetele si sampania si florile de cires parca nu rimeaza.... Oricum, o sa-l sarbatoresc si pe ala.

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

M-am rugat de dimineata pentru Emma, si Inesuca la fel...suntem cu gandul la ele...astept sms ca pe ghimpi...

Pentru ziua de azi,

va doresc la toate, sa iubiti si sa fiti iubite, sa daruiti si sa primiti,sa intelegeti si sa fiti intelese, sa dati aripi sperantelor, sa retraiti pentru o clipa amintiri frumoase din trecut si sa va faceti impreuna cu cei dragi vise pentru viitor!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Avem noi.

La porumbei in centru cu dedicatie pentru Claudia care vrea la plimbare prin Timisoara.

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Dedicatie pentru voi toate, www.trilulilu.ro/zummagio/82b3bded1723e4" target="_blank">indragostitelor...



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

www.youtube.com/watch?v=Oam6vnfcheE" target="_blank">si inca una

www.youtube.com/watch?v=sd5qSn1spGg" target="_blank">si inca una

www.youtube.com/watch?v=ApLXFTfU8eg" target="_blank">si inca una

sa va ajunga...pe ziua de azi...




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Eeee, deci asa .... atunci va poftesc si eu sa va indulciti de Ziua Indragostitilor:

www.maisiefantaisie.co.uk/cakepopup/cherrytreeweddingcake.jpg" target="_blank">CEVA BUN SI DULCE...

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Muzica v-a adus Dorisake - multumim, superbe piese ... la cvea dulce am incalcat eu teritoriul Laurei si am venit cu tortul. Ce mai lipseste ... sampania, uite aici

SAMPANIE


un loc special, eu v-as trimite

www.wunderground.com/data/wximagenew/m/meriamum/1.jpg" target="_blank">AICI

si, eventual, pentru inspiratie

ASTA sau www.artprints.com/images/EURO/large/EURO2400-1273.jpg" target="_blank">ASTA



Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput