Timisoara, Impreuna! ( 82 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ce ghidushe sunteti voi astazi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aaaaa, stai ca am gasit, tot cu dedicatie speciala pentru Claudia:

fripturica cu www.reteteculinare.ro/forum/files/100_3641_546.jpg" target="_blank">muraturi


Ui, ce-am facut, parca vad ca sariti la asa ca o spre casa, am avut ce muncii de dimineata, acu vreau si io sa ma pe deseara.

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Katik ajuta-ma ca m-au terminat psihic fetele astea minunate si indragostite,mi-au dat mie tot ce vor si ele,dar ele pot avea si eu nu mama cat de mare a fost poza cu sarme,mi-e rau si vinosul ce cool arata si frigaruile ,Deya vezi ce face ziua indragostitilor din noi femei in toata firea in loc sa fi tu azi cu fluturi pe undeva suntem noi alea cu plozi dupa ele .


DANA CARE BOTEZ acu chiar lesin,pana acolo nu ajugem stai linistita,hai sa fac o dezvaluire trista pe ziua de azi,anul asta intre mine si sot a fost doar 1 asa ca no way de botez la noi .


Laura poza cu pogacele inca o mai las deschisa sa trag cu ochiu din cand in cand.

Dana pleaca ca o furi clar,du-te fa-te frumoasa,oricum esti,hai ca luna asta nu ti-am spus-o inca,deci esti foarte frumoasa,bucura-te de ziua asta ca entertaiment ai facut deja pe aici,arata-i si sotiorului din farmecele tale sigur se va bucura,sa aveti distractie impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Clar azi am bolunzit de tot. Mai trebuie sa stau juma de ora sa astept un fax. Stiti ce m-am gandit, sa va fac un cadou de Valentine sau dragobete, ce preferati, fiecaruia... asa, cum ma gandesc eu ca v-ar placea... deci

Mariuca va veni...

Aida alaturi de toata speranta noastra

Silva hai ca poti!


Doris uite cheia


Anda o scara pentru tine

Claudia vii spre casa?

stati un pic, sa le trimit pe astea, ca dac se blocheaza compu dupa cat am muncit, fac cu nervii










Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Mai Clau, ce memorie ai ... nu ai uitat faza cu frumoasa, merci. Pai botezu la care zicea Maria ca te pune nasa cu floricele si in capul mesei, nu?

Continui...

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Io vin dar unde-s copiii,ca fara ei nu vin si daca se poate sa vina si Helmut asi fi cea mai fericita femeie din lume,chiar el asa cum e,l-ar schimba atmosfera de Timisoara sunt sigura ca am fi mult mai fericiti acolo.
Hai ma ca nu a zis Mariaa asta,cu toate ca nu mi-ar displacea deloc,dar o nasa la distanta nu e bine ptr copil,nasa e a doua mama si sunt sigura ca are Simona deja pregatita o nasica ca la carte ptr bebele ei cand se va naste,a spus numai de servetele inflorate si tacamuri speciale ptr moa.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Lore un drum pentru tine

Alexa castelul marchizului

iar eu visez alturi si pentru voi asa cu visez


Sper din suflet sa veti timp sa va uitati si sa va placa aceste cadouri. Am primit faxul, plec, sunt deja in criza de timp...

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Danitin multumesc.....
Off Claudia...sa nu te prind ca esti trista...trage tu de Helmut daca el nu e cu initiativa...ai grija de tine
Ma duc sa ma apuc de invatat
O zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lormi spune:

Danitin foarte frumos din partea ta ,cum te-ai gandit mataluta sa ne faci la fiecare in parte un cadou !Multzumesc foarte mult pentru al meu(cadou),chiar e ceea ce imi doresc cel mai mult .
Eu am venit acum de la dr. si se pare ca am laringita,mi-a dat tratament,azi chiar nu mai pot vorbi deloc,nu mai reusesc sa scot nici macar un sunet.In drum spre casa am trecut pe la biserica si am aprins lumanari pentru sanatatea Emmmei si pentru Aida,sa fie tare.


Album Lormi

Mergi la inceput