Timisoara, Impreuna pentru Emma ! (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ia uite la Dana pe unde se tavaleste si eu imi faceam griji ca nu dai nici un semn in weekend,deci asa repede ai convins adultul bravo tie si nu spui nimic,eu care credeam ca e pe baza de ochelari de nu intri sa scrii nimic pe aici ,lasa ca-i bine,putina distractie e intodeauna bine venita.
Ana/red] nasol tare cu Luana,esti acasa macar cu ea,saracuta,are inca febra,poate primesti altceva de la medic daca mergeti azi si matematicianul tuseste,of,of,nasoala faza prin care treceti,ai mei vad ca au ramas la faza mucilor,nu le-a trecut dar nici nu s-a complicat raceala.
[red]Katik,Laura mie nu mai imi povestiti de mancaruri extra ptr copiii care ajung pe la gunoi,ca la mine e bufet suedez ptr copii pe masa si tot nu se ating de nimic,e SF deja cu mancatul la ai mei,chiar numai stiu ce sa le fac de mancare,fructe ioc,legume ioc,carne ioc,prajitura ioc,iaurturi ioc,le fierb niste macaroane goale pentru pranz chiar daca am cartofi cu carne,mi-au mai ramas de ieri cartofi natur si am mai scos o caserola de piept de pui condimentat si am facut iar,o sa le fac o supa de cuburi si galuste sau alfabet daca nu manca ei aia o mancam noi,dar cereale si iaurtele nu servim alea ajung direct la cos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

dana, bravo pt sotzior!!!! sa-i tina DD obiceiul! profita de fiecare actiune din asta, ce conteaza ca e "a la minut"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

nah, ce dezmatz aici la fete...una cu potoale, una cu zapezi...
Dana, cica dupa 30 de ani nu se refuza nimic! dar nimic Tavaleste-te, vorba Claudiei, cat mai poti si cat mai ai cu cine! in zapada, bey, ce aveti?!

Noi iesim dupamasa pana la Mall sa-i dau o 'prajitura' la huzbant. Aproape ca-i socat ca-s finally acasa.

nush cum facem, nu vii dor de o intalneala?! dupa ce vine Aidu acasa? sa zica ea cand ar putea?

Ana, sa treaca tot si inca repede la Luana! Viroza sau ce?





www.youtube.com/watch?v=ipoZbsc_3eU" target="_blank">one love, one life

Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Da bey Dana sunteti ce mai incoace si incolo



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

io la zapada m-am referit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

daaa, sigurrrr!
si uite asa impacheta marmota ciocolata!!


www.youtube.com/watch?v=ipoZbsc_3eU" target="_blank">one love, one life

Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mariaa am rezolvat,maine merg sa iau reteta de la medic si sa scot medicamentele,vrei sa incepi imediat tratamentul?e prea tarziusa le aduc in martie?o sa vad cum le pot trimite,sa-mi scrii pe pm adresa ta daca vrei sa le trimit imediat.Tinem pumnii sa iasa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Claudia noi trimiteam in Germania si primean din Germania prin firma aia de autocare care este pe Brancoveanu. Orice pachet costa 10-20 euro ... nu mai stiu sigur , dar ca localizare nu stiu in ce zona esti tu. Noi trimiteam in Munchen.
Si mai e ceva. Costul coletului se poate plati la primire (la autogara) sau la expediere.

Vedeti voi cum e mai bine



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Nu e nici o problema,vara-mea lucra la Pletl timisoara si pot trimite si prin Pletl,insa autogara e cam departe de noi - 80 km Heilbron cel mai apropiat oras unde vine busul spre ro,eu cred ca e ar fi mai bine prin posta cu plic cu perna de aer, mama mi-a trimis de multe ori asa medicamente si nu costa cat iti ia astia la bus,va fi max 5 euro cu avionul.
Deci fetelor, via Laura,ma scuzati ca va trebui iarasi sa faceti yoga sa vedeti pozele noastre,dar nu stiu ce pana mea nu ma lasa sa le invart la slide slow,numai la photo buch.Deci sorry.

Mergi la inceput