FIV in Ungaria 30

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Miha2004, Sandica si Leny, bafta multa cu FIV-ul, s ava dea Dumnezeu si dr de la Szeged burtici mari si bebei sanatosi! va tin pumnii sa creasca listuta de "unguroaice"!
Luck, Corina, multumim de aprecieri!
Corina, mai ai putin si o sa pui si tu poze cu bebe frumos!
Sorina_sz , bine-ai venit si sa fie cu noroc din prima! multa bafta la Szeged!

Noi suntem bine dupa vaccinul de 6 luni si Filip se face din ce in ce mai smecher si mai alintat! azi si ieri a scos untul din mine! vrea numai sus, sa traga, sa fie plimbat.. el cu cele 10 kg ale lui! si ma mai intreba lumea cum am slabit asa repede!..(am 2 kg mai putin decat cand am ramas gravi )





Andicu mami deFilip Gabriel (27 iunie 2007)
Filip de Sarbatori
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_sz spune:

Multumesc pentru primirea calduroasa, cu atata sustinere nu poate sa nu iasa bine.
Eu sunt tare optimista si nerabdatoare. Din pacate sunt in ziua a 9-a, deci luna asta e pierduta, dar daca am avut rabdare pana acum ...
Programarea am facut-o pe la sfarsitul lui noiembrie. Sotul meu este de nationalitate maghiara deci nu am avut probleme de comunicare cu dr. Zadori, am schimbat doua mail-uri, ni s-a spus ce analize ne trebuie si am facut programarea , asta a fost tot.
Am sa va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Buna Fetele
In primu rind bun venit fetelor noi
Azi am fost la szeged, hormonalele mi-au esit fforte bune, dar cu toate astea mi-a dat sa iau AC 2 saptamini si dupaia ma duc iara la d-nul dr, a mai lut cineva doar 2 saptamini AC ?
Adaca iti multumesc si sa te auda DD sa fiu luna asta in nici un caz dar luna viitoare sa dea DD
Cris iubita te nu stiu de ce dar presimnt ca noi ne vedea cit de curind daca nu la TM la szeged sigur
la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

Am trimis mailul dr.Zadori , am sa va tin la curent cu rezultatul.
ioana_p

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

bun venit celor noi si multa baftaa!!
borzasimoposibil dupa 2 sapt de AC te vede la echo si iti spune cat sa mai iei..baftaa multa
Sorina_sz bun venit si multa bafta!!!
mihaaaaa tin pumnii stransiii..stransii
mamiBriama gandesc la voi..va pupppp
sandica bafta multa
lenyytin pumnii stransii..stransii..
Tia.adela,Leliuta,andicu,Mika
Pis tu ce mai faci?
Zoriiiiii daca nu aici macar dincolo da un semn ca mii dor de tine..
magdutza te pupp
cenusereasooo ne'ai uitat?
Auburn ce mai face printzesa?va pup pe amndoua
ioanelor va pup pe amandoua
corneliaaaa numai dai nici un semn?
daniela va puppp





Putin cu putin se aduna marea...



...Lumea se ia dupa ceilalti, caci nu judeca lucrurile asa cum sunt intr-adevar....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Liana- te pup si eu si sa te vad curand; te a pus si pe tine Zadori la slabit cat ai reusit sa dai jos ? eu slabisem dar din pacate a fost degeaba atunci, sper ca acum sa fie mai bine !


pup toate fetele

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Daria trebuie sa fie bineee..nu am reusit sa dau decat 2kg..putin ..dar am avut motivele mele sa ma oprescreiau luna viitoaremai fac si pauze deh..te puppp si iti tin pumnii..ce ai facut?pana la urma unde mergi?la cine?





Putin cu putin se aduna marea...



...Lumea se ia dupa ceilalti, caci nu judeca lucrurile asa cum sunt intr-adevar....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:



CRISIS Am vazut ca esti ocupata
LENYunde esti? Ce ai facut? Astept vesti.
BORZASIMO pe Lena a pierdut-o pe drum?
LIANA cred ca lui Zadori ii plac siluetele si pe mine ma punea sa slabesc
TIA hai nu mai fi suparata, mai intra si tu pe forum.


Ade cea mai fericita si DARIUS, CAIUS si RARES


AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Cu scuzele de rigoare ca nu am intrat in ultimul timp va scriu si eu acum un pic.
Muncesc ma fetelor si de aia nu v-am mai scris. M-a trimis unguru la munca, a zis ca nu ma mai tine ca pe o mare doamna acasa si m-a trimis sa aduc bani acasa.
Da...lasand gluma la o parte eu de mult il bateam la cap ca vreau sa invat contabilitate. Nu de alta dar e mai mare rasu avand in vedere ca sunt licentiata in Finante si Contabilitate si eu nu stiu o boaba. Asa ca acum sunt la firma de conta care ne tine si noua firma si "muncesc".
Va dati seama ce a insemnat pentru mine, dupa atata timp sa ma trezesc inainte de 12 si sa vin la "munca". Oricum sunt foarte incantata ca am ceva folositor cu care sa-mi ocup timpul si sa nu mai stau sa ma gandesc la.... altele.
Asa ca incerc incet, incet sa-mi reglez si eu programul si sa duc o viatza cat de cat normala, asta pana cand ma apuc iar de proiectul . Oricum am net si aici, sunt mereu langa voi, dar acum nu mai e DC singura activitate a mea la calculator.
Adela ce fac baietii? Eu intr-adevar sunt "ocupata". Asa de ocupata ca putem sa vorbim oricand.
Luck ceva noutati? Ai primit raspuns? Nu te impacienta pentru ca si mie prima oara mi-a raspuns dupa 4 zile
Andicu sanatate multa sotului! Imi pare rau de coloana ta, dar imi pare bine ca Filip este atat de mare. Ti-am zis.... te trimit la proceduri.
Tin pumnii pentru toate fetele in focuri!!!!




La Multi Ani!
"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha3 spune:

Va multumesc tuturor pentru primirea facuta.
Sa dea Dumnezeu sa reusim ce ne-am propus si ce am inceput.
Va pup pe toate

Mergi la inceput