FIV in Ungaria 30

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

LENY, vreau sa stii ca n-am nimic cu tine, nu stiu de ce ai crezut din ce am scris eu ca as avea ceva personal cu cineva, erau doar opiniile mele, chiar si cea cu cafeaua, uite pentru ca n-am stiut ca ai inceput fiv-ul si am aflat acum, vreau sa iti urez multa bafta, sa fie cu succes si sa se finalizeze asa
De fapt, asta doresc tuturor fetelor, indiferent daca avem sau nu aceleasi opinii
Luck si eu cred ca nu e necesar sa-i trimiti pe mail scanate analizele dr. Zadori, sa le ai la tine pt prima consultatie si asistentele le vor pune la dosar



Ioana
animalutele mele iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

cam tarziu

Sunteti niste fete dragute si va multumesc la toate pentru urari si sustineri.Si eu va doresc la toate sa fiti cat de curand cu .
IOANA-multumesc,ma bucur ca ai inteles iar in final nu avem de impartit nimic,dar sa uitam si sa ramanem prietene asa e frumos.
Vape toate si va las ca maine trebe sa plec la nenea Zadori,revin cu noutati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_sz spune:

Buna fetelor
Sunt si eu in barca voastra
Miercuri merg pentru prima data la Szeged. Daca poate sa ma ajute vreuna dintre voi cu o harta, ii raman recunoscatoare. Eventual sa actualizati link-ul de pe prima pagina.
multumesc
Sa va spun povestea mea. Incercam sa facem un copil din august 2006, in urmaa nalizelor pe care le-am facut am aflat ca eu am o trompa infundata, iar sotul nu sta bine cu spermograma (16 mil.). Am facut o groaza de tratamente clasice si naturiste. Fara rezultat insa. Am si doua inseminari nereusite, deci am ajuns la concluzia ca nu mai are rost sa asteptam, Fiv este solutia.
Ma bucur ca am ajuns sa descopar acest forum si pe voi, fetele care scrieti la Fiv.
Sper ca imi veti fi alaturi in incercarea mea de a-mi indeplini cel mai mare vis, acela de a avea copii.
Astept un raspuns de la voi.
Noapte buna.

ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

sorina_sz bine ai venit printre noi si mult succes !!! Sa te vedem cat mai repede pe listuta de
Am facut modificarile cerute pe prima pagina. Intr-adevar multe dintre link-uri nu mai sunt valabile. Oricum ai harta, ai si legenda si ai si un PM de la mine. Mare atentie ca primele tale 10 mesaje sunt moderate si de aceea apar mai tarziu. Asa ca rabdare pana treci de 10 postari
leny2007 MULTA BAFTA AZI !!!! Tin pumnii si ma gandesc la tine!



La Multi Ani!
"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_sz spune:

Multumesc mult crisis81 pentru harta.
Cam cati forinti trebuie sa am la mine, pentru prima consultatie? Analizele le-am facut in Timisoara.
Trebuie refacuta spermograma la ei?
Mie imi vor face eco?
Sau va fi doar o consultatie?
In caz ca sotul meu este racit de vreo 4 zile, credeti ca are rost sa facem spermograma(am inteles ca gigeii sunt afectati)?
Dupa cum vedeti am o groaza de intrebari de pus.
Va multumesc, ca existati .

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_sz spune:

Vaaaai, luata de val, am uitat sa va urez un AN NOU FERICIT si de Craciunul viitor sa aveti sub brad ceea ce ne dorim toate: un bebe.
Si bafta multa celor care sunt "in focuri".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

sorina_sz consultatia este 12000 ft si cu siguranta iti face si eco. Spermograma o va accepta pe aceea facuta in TM. Cel putin asa e de obicei. S-ar putea sa te coste eco separat 7000 ft parca.


La Multi Ani!
"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:



SORINA Bine ai venit in gasca noastra. Sa dea DD sa devii cat mai repede
LENY unde-i ai fost ieri, te-am sunat sa-ti ridic moralul.
Ma bucur ca ati dat la pace tu si IOANA. Pentru amandoua
Vrem vesti de la tine.
CRISIS
MIHA2004, BORZASIMO, PUSSI, ANDICU, LIANA si toate fetele

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS si RARES



AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina74 spune:

buna fetelor
bine ai venit sorina_sz
iti doresc sa ti se implineasca visul anul asta, ca de altfel si la celelalte fete
leny sper ca a mers totul bine astazi!
crisis sper ca anul asta sa ai un bebe sub brad , ii timp destul pina atunci
andicu ma dau gata pozele cu filip dar filmuletul ii cel mai tare
magduta, fruntea sus , viata merge inainte


corina74 36 cu ANDREI-DUMITRU
AMR ~~ 10 zile
poze aici:http://picasaweb.google.com/cata.gcc/NewFolder5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:



Astazi am revenit si eu printre voi.Sunt suparata ca ieri nu mi-a mers deloc internetul si prin urmare nu am reusit sa-I trimit mail dr.Zadori.
Sorina sz bine ai venit printre noi , abia astept sa ne impartasesti primele impresii.Cum ti-ai facut programarea si cum o sa te intelegi cu dr.?
lenny
te asteptam cu vesti.
pupici

Mergi la inceput